עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"בדרך אל כיסא הכבוד" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תקשור עם האר''י הקדוש
יום שישי 31/08/07, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא. שאו תפילה.
 
התבוננו על עצמכם, מה יש שם? מי אתם? הרגישו את עצמכם, קראו לתובנה העליונה שתהיה בכם, טפסו בתודעה שלכם ב"סולם יעקב", תנו יד לאלוהות שבכם, פתחו לבכם לאהבה ונתינה כי זו האמת כולה.
דרך ארוכה בפניכם, דרך של לימוד וצמיחה. ישנן רמות לצמיחה וללימוד, גם כאשר הנכם מוארים ישנן רמות להארה. כלל ראשון אותו עליכם לשמור הנו האמת הפנימית שלכם
 
ילדים יקרים, דעו עצמכם, היפתחו לאמת, הרחיקו שקר ומניפולציות מחייכם. דעו מי אתם, מניין הנכם באים ולאן הנכם הולכים, האמינו לי כי "הדרך" היא הדבר היחיד האמיתי הקיים בחייכם ובדרך זו עליכם לשים לב לסממני "הונאה עצמית".
תטרחו אך ורק בכך, בדקו עצמכם על כל מחשבה החולפת בכם, על כל מעשה ממעשיכם, מהיכן נובע ומה בא לשרת או להסתיר. אמרו את אשר על לבכם, כל דבר בנועם ובשקט אך ללא העמדת פנים. 
ככל שתהלכו בדרך אמיתית יותר, ישרה יותר כלפי עצמכם תגיעו למהות הפנימית היא האלוהי שבכם.  מהות זו הנה אינסופית, חובקת כל, מכילה אתכם והנכם מכילים אותה והיא דרככם ל"כיסא הכבוד" וכיסא הכבוד הנה דרככם לאלוהי. עליכם לחבק, לפתוח ידיים רחבות בכדי להקיף בהם כל מה שיש כולל את עצמכם. 
זכרו, הנכם משתנים כל הזמן, צומחים ומתפתחים ועוזרים לאחרים לצמוח ולהתפתח. כל אחד משפיע על שכנו אשר משפיע הלאה והלאה עד שכולכם תהיו מוכנים לקבל את התדרים של "ימות המשיח". אינכם רחוקים אך יחד עם זאת מאד רחוקים, כפסע בנכם למימוש אך מרחק אלפי שנים.
 
למרות היותכם מהות אחת אין איש דומה לרעהו, קיים הפירוד אשר יוצר קרבה ומרחק. דעו כי החממה שלכם הנה היותכם במדבר, ותפקידכם ללכת ולא להפסיק בצעדה אינסופית כאשר אין בכם כלל סימני שאלה אלא אמונה אשר הנה נר לרגליכם והיא זו אשר תיצור עבורכם את המדרגה הבאה. ככל שתדבקו באמונה זו יותר יהיה זה עבורכם כהרף עין ולא כאלפי שנים.
שנה זו החג עוצמתי יותר מכל שנה שקדמה לו אי פעם. קיימות התחלות חדשות אשר משפיעות על ההיבט הפנימי בהתפתחות, והיכולת להבין, להתחבר ולקבל הופכות אתכם אט אט לאחרים. הנכם שונים, חוויות אחרות עוברות עליכם, הנכם צומחים ומתפתחים, התובנה מעמיקה, העצמי נחשף, מעגלים חשמליים נסגרים ונפתחים. הנכם חזקים אך גם חלשים, וחולשה זו היא לצורך השינוי, לצורך אובדן השליטה והאחיזה, לצורך ביטול האגו. 
 
שבו עם עצמכם וראו מה עולה, היכן הנכם מתנכרים לעצמכם, נאחזים בנסיבות כהצדקה, היכן הנכם נמנעים לוותר ולשחרר, היכן הנכם גורמים לעצמכם אָבֶל, היכן הנכם מעמידי פנים, היכן הנכם שומרי טינה וכעס, היכן מפרים הבטחות, היכן הנכם חוטאים בחוסר פרגון וחוסר אהבה. 
כל הדברים האלה הנם פני האלוהים המשתקפים לכם, ואם אלה פני האלוהים שלכם חיזרו לתוככם, חיזרו לעצמכם ובדקו משם את עצמכם.  
הגוף שלכם מפמפם, נושם וחי, כל תא פועם באופן עצמאי. בדקו את התחושה וראו מה קורה שם, הכל רוחש חיים, תהליכים כימיים, חשמליים, פיזיקאליים של שינוי. כאשר תתחברו למקום הזה ותחושו אותו יהיה זה פתח, מעבר, שער יציאה לעולמות עליונים.
הנכם "רֶטֶט", פעימות של מעגלים חשמליים, הנכם כל הצורות כולן כ"אינסוף", כאשר הנשימה שלכם הנה רוח אלוהים השולטת באינסוף החומרים האלה. צאו מהאני הקטן שלכם ואז תצליחו לחוש את ה"רֶטֶט" אשר פועם כיחידה אחת של חיים.
 
הכל הנו מרקם אחד חי ופועם בצבע חלבי גמיש קריר ורך. הנכם חלק מזה, כל השאר הנו הדמיון שלכם, היצירה שלכם, ההזיה שיצרתם. אם תדעו לחוש את ה"רֶטֶט", להיטמע בו והוא בכם, לחוש את הנשימה הקולקטיבית אשר הנה אחת, באותו קצב של נשימה ושאיפה המכילה את הכול, תוכלו מהמקום הזה להגות עבור עצמכם מציאות אחרת שאולי תאהבו יותר, אך היזהרו כי אולי פחות.
הנכם חלק משלם נושם חיי, חומר אלוהי צמיג ורך אשר רואה, שומע וחווה והוגה ויודע ומודע בעת ובעונה אחת לכל התופעות של כל חלק וחלק ממנו. 
 
ועתה חזרו לבשר ודם ולדברים הבסיסים ביותר והקטנים ביותר של היום יום, ובנו לכם צורה ותפסו בה מקום ותתייחסו לעצמכם כאילו אינכם יודעם ומדי פעם רק זוכרים ונזכרים, ובתודעה הזו תשפרו את אשר נדרש לשפר ותתלוננו על מה שהנכם יכולים להתלונן ותחשבו כמו שהנכם יודעים לחשוב ותרגישו את אשר הנכם רגילים להרגיש. ואם תרצו שהכול יהיה שונה תשנו, בידכם הדבר.
 
יש שער שנפתח בשנה זו, תוכלו להציץ דרכו החוצה אם רק תתאמצו ותחפצו ותשתדלו ותבקשו ותשאו תפילה כמו שביקשתי בתחילת דברי.
 
הרבי
 
מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.