עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"ואלה שמות..." דרך אסטרולוגיה קבלית - שם השבוע: שרון 
מאת: מזל אהרוני 
     
 
אות ש' קלף יום הדין בטארוט מספר JUDGEMENT (20) 
ש' אות הנשמה מספר 21 באלף - בית:
ש' מייצג את התעוררות אשר מתאר מצב שבו "המתים יוצאים מקברם". הוא מתייחס לגילוי פתאומי ולהתפכחות, לשלדים" מן העבר שמתעוררים ומשפיעים. מתאר אדם בעל שאיפה מיסטית, התוליך את שרון לכיוון חיובי.
.
התבהרות פתאומית של מצב העניינים, גילוי חשוב ולא צפוי. מצב שנראה נואש הופך בדרך-נס למלא-תקווה. רגע של חסד, שבו משאלות נענות. לידה מחדש, שעדיין אין לדעת למה יתפתח, אולם יש סיבות טובות לאופטימיות. אפשרות לפתרון מערכת היחסים בתא המשפחתי, בתוך נפשו שרון יחווה חווית מסע פנימי של תודעה אשר תביא לתוצאה רצויה. "שערי השמים נפתחים לשרון ", וברגע  חסד זה שרון יכול להרים את הראש גבוה לשמיים ולשאוף לדעת עצמו ולהגיע להצלחה רוחנית, מנטלית, רגשית ונפשית בכוח האמונה באל וביקום כולו אם אנשים טובים בדרך.
האמונה הינה חוכמתם ונחלתם של חז"ל, מי יתן ונוכל להידבק בה יתברך.
 
* פינה חדשה "ואלה שמות..." בה הקוראים יוכלו לפנות ולהציג שאלות בנושא מתן שמות לילדים, סיפורים מעניינים הקשורים לשמם או כל שאלה רלוונטית לנושא. נשים הרות מוזמנות לפנות דרך המדור להתייעץ עם מזל אהרוני בבחירת שם לילוד.
"טוב שם משמן טוב" - אלוקים ברא אותיות, ועם ישראל קרא בהם שמות:
בעידן החדש יש משמעות לשמות "חדשניים", מודרניים ובניחוח חו"ל. שמו של האדם מחבר אותו לגורלו, ליעוד ולשיעורים שהנשמה בחרה להתחבר אליהם. אין אות "לא טובה", כל אות שייכת לשלמות ולכל אחת תפקיד שונה , קל או קשה.
כבר שנו חכמינו: "טוב שם משמן טוב" (קהלת ז', א'), בשימם את הדגש על משמעות וחשיבות השם הפרטי. גם ספר שמות השני במניין חומשי התורה מתחיל ב"ואלה שמות..." ציון שמות בני ישראל, אשר ירדו מצרימה. מכאן, שביהדות מיחסים משמעות רבה לשמו של אדם. יתר על כן, בקבלה לכל אות מאותיות השם יש משמעות מיוחדת ולכן צרוף האותיות יוצר שם בעל ייחודיות.
לפי הקבלה בוחרת הנשמה את שמה טרם הלידה ומעבירה את השם באמצעות השראה לאדם כלשהו על פני כדור הארץ, בדרך כלל לאחד מהורים המיועדים, אשר קוראים לילד בשמו עם לידתו.
השם הפרטי לא משמש רק להגדרת האדם ולזיהוייו, אלא מראה גם את הצורה הרוחנית המסתתרת באדם והשפע הרוחני לו הוא זכה. השם מייצג ומרמז על אופיו של האדם, מכלול תכונותיו, ייעודו והמשימות שהוטלו עליו עם הגיעו לעולם הזה.
שמו של אדם מייצג את הפוטנציאל הגלום בהווייתו, הסגולות והמידות הנעלות בהן בורך וכן בתכונות החלשות, ובקשיים שעשויים להיות לו לרועץ. 
כשההורים נותנים שם לילדם נכנסת בהם כעין רוח קודש נבואית. ההתעסקות בקריאת הרך הנולד בשמו הופכת לחוויה מיסטית עטופה בהילה. שמנו מלווה אותנו לאורך ימי חיינו והופך להיות האופן הראשון על פיו אנו מזוהים, כרטיס הביקור החיצוני שלנו.
האותיות כקודים. בכל קוד כזה טמון כוח רוחני שונה ובאמצעות צרוף הקודים, הוא יצר מפתחות של אנרגיה כזו או אחרת. כל אות דומה לנורה המכילה בתוכה סוג אחר של צבע, גוון, אנרגיה ופוטנציאל קוסמי. הכוח הרוחני העומד מאחורי האות מקנה לה את הגוון בהתאם לניקוד ולהגיהה.
 
השם שרון:
באופן כללי ובהתאם למאפיינים שקשורים למזלות מייצג טיפוסים...
בעלי משמעות זכרית וגם נקבית נשים וגברים ממגנטים אמיצים שובי/ושוברי לב, בעלי עיניים מהפנטות, מיניים, ומראה סקסאפיל שלא ניתן להישאר אדישים במחיצתם. טיפוסים טוטליים ומסתוריים אשר נמשכים לכל דבר נסתר ואו אסור נמשכים בתת-ההכרה למיסטיקה/ואו למדעים מדויקים. הסיסמה "מים גנובים ימתקו". מאוד מתאים לשרונים.
השם שרון משתייך לשמות המאוד מורכבים והלא פשוטים. מייצג אפיון בולט של מזל עקרב ומכאן הצורך הבלתי נישלט להרס עצמי ולטרנספורמציה של 180 מעלות.
.
משמעות פירוש השם במקורות:
·  חבל הים הישראלי, מהכרמל בצפון עד הירקון בדרום "הדר הכרמל והשרון" (ישע' ל"ה ב).
·  חבל בצפון גלעד בו בני גד רעו את עדריהם, נוסף לגלעד ולבשן "גם בכל מגרשי השרון" (דה"א ה' טז).
 
דרך הקבלה:
האות - ש = אות הדין הגמור: משמעו מהפכים, פסימיות קיצונית שחור/לבן. יסוד אש/מים ששיכים למזל עקרב.
האות - ר = אות הדין הגמור: יסוד אוויר ששיכים למזל תאומים.
האות - ו = אות הרחמים הגמור: משמעו חסד ,נתינה ואהבה שלא תלויה בדבר. יסוד אדמה מבורכת ששייכת למזל שור.
האות  -ן = אות זיווג של רחמים ודין: משמעו פעם בפסגות האושר ופעם בתהומות הייאוש. חשוב להדגיש שרוב האנושות נמצאת באנרגיה זו. יסוד מים ששיכים שוב למזל עקרב.
.
יסודות בקבלה:
ש - יסוד אש בשם: מייצג אדם - שחקן מלידה. נועז, תחרותי, בעל אהבה אוניברסאלית, רחב אופקים, שובב מתלהב כשמש הלוהטת, אנשים יתאספו סביבו כמו במדורה שבא גחלים לוחשות. ומושכת קרבה סביבה. אדם מחונן בתכונות מנהיגויות, ורצון להיות מעל קידמת הבמה, שאפתן וכריזמטי יאמין בכוחו,ויניע את חיוו אנרגיית האש תעורר בו מזג חם, ויצרים מיניים אשר יבליטו מראה- כובש לבבי סקסי מקסים ויפה.
ר - יסוד אוויר בשם מייצג אדם - חברותי, תקשורתי, ערני ומהיר הבנה ותפיסה, בעל בהירות וגמישות מחשבית. כושר ביטוי טוב. יוצר זרימה סביבו, פתוח לרעיונות רוחניים, ולדעות חדשות.
צורך פנימי להתנסות- בגירויים אינטלקטואליים, בשינויים בתחומים רבים- ומגוונים. בלימוד וידע, בעיצוב תיאוריות ורעיונות.
יתבטא וינהג- בקלילות,גמישות, סתגלנות,סקרנות, ובתנועה מתמדת פיסית ומנטאלית.
ו - יסוד אדמה בשם מייצג אדם- מסגרתי אם צורך ליציבות בטוחה. מחושב שקול דעת, שיגרתי,ילך לאט ובטוח. יאהב את סיפוק החושים ואת מנעמי החיים, שורשיו כמו אדמה פורייה וחזקה. יאהב וודאות, ומדעיים מדויקים תועלתנות ושמירה על הקיים.ניחן בזהירות שמרנות ובהיגיון בריא. בעל משמעת עצמית חזקה,. ימלא את חובותיו בעקבית אחריות ומסירות.
ן - יסוד מים בשם מייצג אדם- ליסוד המים השפעה מעט יותר דומיננטית מאשר ליסודות אחרים שהשם נושא מכיוון שבנוסף למופעו הכפול בשם, גם המספר הנומרולוגי 16/7 קשור ליסוד המים שכן הוא מאפיין את מזל דגים, ובן למשפחת מזלות המים. ולכן זהו אדם שיהיה רגיש יותר לזולת וידע להזדהות עם סבלות האחר יתמוך וייתן כתף בשעת הצורך בכול עת שיידרש. אינטואיטיבי, מעמיק ובעל דמיון מפותח. אכפתי, זהו יסוד קשה להבנה- שמתקשה להגדיר את רגשותיו ותחושותיו, ולכן עשויים להיראות מרוחקים קרים ואדישים, זו מאין השלייה מדומה שנתונים בה אשר מגוננת עליהם מפני סערות, מצבי- רוח, ומעורבות רגשית מדיי אם הזולת. 
 
מייצגים בשם שרון דרך אסטרו-נומרולוגיה:
האות הראשונה ש = 3:
מייצגת את אות הנשמה - 3 ולכן היא דומיננטית ומשפיעה על כול תחומי החיים לטוב או לרע , התוצאה הינה תלויה במעשיו של האדם בלבד: מספר 3- סקרניים ואינטליגנטיים מאוד רגישים ומאמינים בטוב, חביבים ובעלי פני בייבי פייס, אך בתוכם הם פראיים, ולא ייתנו שירכבו עליהם, לגבם לא יאכפו אוכף ולא יצליחו לרסן ולרתום.לחופש נולדו, בנשמתם הם אנשי המערב הפרוע, קאובויים שרוכבים למרחבים, זקוקים לשינויים ולהחלפת אוירה בתדירות גבוהה, נרתעים ממחויבות קובלת. הסיסמא שלהם: אכול ושתה, כי מחר נמות. חיים את חיי הרגע. לא מתרפקים על העבר ולא חוששים מהעתיד.
לשרון יש שאיפה להתנסות בחוויות שונות ומשונות, יצר הרפתקנות לא מרוסן, יכול לחלוף בדברה על פני שלט "עצור" ולחצות גם גבולות אסורים. האופטימיות שלו גובלת לעיתים בשאננות, ולעיתים בדהירה חפוזה. שם הוא עלול למעוד ולהיכשל. אך, הוא אינו הטיפוס שיעמוד בפני שוקת שבורה. גם אם ייפול יתעשת במהירות ויעלה שוב על הסוס.
שרון מוכן/ה לצאת למסע ולעבור בדרך תחנות, לדעת יותר, ללמוד ולהתנסות. הם אריסטוקרטים במובן זה, שהם בעיקר חושבים ופחות עושים. העשייה של שרון היא בעיקרה מחשבה ותיאוריה. הם שואלים שאלות, סקרניים, נמשכים למרחבים ולטבע, לעולם מסביב, וליופי הפראי שבנופים. את שאר הפרטים הקטנים הם משאירים לאחרים.במיוחד לשמות מיטל וגבי...
 
מספר השם שרון = 16/7 :
מייצג מספר קרמתי אשר עלול לסבול מחרדת נטישה. רצוי להמליץ לאדם כזה לשחרר שליטה להתחבר לייעוד. ככל שהאדם יממש את עצמו, יפתח עצמאות, למידה לעומק, ייעשה עבודת ריכוך של הלב והרגשות. הוא צריך ללמוד להכיר את החולשות שלו, בתחושת הנטישה.
מאחר ו ה-6 הנמצא ב-16 הוא פגוע, צריך למצוא עבורו את ההרמוניה, לוותר על אינדיבידואליות, לא לעסוק בפרידות, לבנות זהות וביטחון מהתחלה. צריך ללמד להעמיק. לא להדוף כל הזמן. הפתרון - לחוות את חרדת הנטישה שוב, ואז ליצור קשרים חדשים.
כאשר 16/7 מעגל פינות ולא נשאר במקום של שחור או לבן, הוא לומד לוותר כמו 6 - לוותר למען ההרמוניה, שם הקשיים נוטשים אותו. התיקון - להיות כמו 6 מאוזן ו-7 טבעי. לגלות אפשרויות חדשות ביצירה, אומנות, חמלה, לבטא יופי ואמת פנימית. חשוב שיחיה חיים בעלי משמעות רוחנית, אהבה, נתינה ומודעות עצמית.
 
מומלץ לרומם עצמו כלפי מעלה, להציב מטרות, מבלי להיות דבוק לאידיאל. עליו להיות מעורב בחברה, לא לצפות לקבל הכרה, לא לברוח מהמציאות, אלא לעמוד מולה ולהתמודד.
האתגר - להיפתח לאינטימיות, להתאחד מתוך התמסרות. לרפא את הגוף, להיפתח לפנטזיה, לאפשר תחושת פרטיות.
.
קריסטלים אשר מתאימים ומחזקים את תכונות השם שרון: טופז, ציטרין, ומלכית.
 
מזל אהרוני - אסטרולוגית, נומרולוגית מוסמכת.
פלאפון: 050-5422346   טלפקס: 04-9989470
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.