עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

האנרגיה האוקסיטרונית 
מאת: הילה תחכמוני 
     
 
שלום רב לכם קוראים יקרים,
ברצוני להציג בפניכם את האנרגיה האוקסיטרונית. אנרגיה זו נתנה לי בתאריך 7/6/2007 על מנת שאפיץ אותה ברבים. מכיוון שכדור הארץ בהאצה התפתחותית (כפי שמוסרים מדריכיי וכמובן רוב המתקשרים המדברים על התפתחות כדור הארץ) והינו במסעו לקראת המימד החמישי, הרי שבעקבות אמונת בני האדם ורצונם בשינוי שישפיע על חייהם לטובה יורדות אנרגיות רבות על היקום לשם סיוע מהותי לבני האדם הדורשים שינוי זה.
האנרגיה האוקסיטרונית כפי שהוצגה בפניי ע"י מדריכיי הנה אנרגיה מתחדשת המוכרת מעידנים קדומים אך הופסקה בעקבות נפילת תודעת האדם. כעת בעקבות הבעת רצון בני האדם להתקדמות בחשיבתם ובאמונתם וברצון לשינוי שישנה את כל פלנטת כדור הארץ נשלחה שוב אותה אנרגיה כדי שתסייע בהאצת התפתחות האדם. אני מציגה לכם את תקשוריי בנוגע לאנרגיה זו על מנת שתתוודעו לסוג אנרגיה מחודשת זו. מכיוון שהרי היא שליחות בעבורי להפיצה למען נצמח כבני אדם מוארים.
 
תקשור ראשון זה התקבל בתאריך 24/06/07 ברצוני לציין שהתעצלתי לשבת ולקבל אינפורמציה מלאה לגבי האנרגיה האוקסיטרונית. ידעתי שברגע שאשב ואקבל אינפורמציה זו אהיה מחויבת למשימה. בסופו של דבר לאחר דחיות מרובות התיישבתי וקיבלתי בתקשור מוכתב את הדברים הבאים מאת מלאכי אורה. ברצוני לציין שכאשר התקשור הסתיים השעה הייתה 12:12 שעת סנכרון.
האנרגיה האוקסיטרונית
שלומות לך ביתי היקרה, הינך שואלת על מתנתך החדשה, מתנת מערכת הבריאה המרכזית, מהמערכת הסגולה המרכזית. מתנת הבריאה לך על פי בקשתך ועל פי חוזך בטרם רדתך. דרך מערכת זו קיבלת את הורדת האנרגיה האוקסיטרונית, אנרגיית מידעים כבירה המותאמת לרטט החדש של מערכת כדור הארץ החדש. אנרגיה זו ממלאה את ליבך פליאה ותמיהה הינך מאמינה ולא מאמינה, אך אנו אומרים לך האמיני בת יקרה, מאחר ותפקיד זה הנו חשוב עד מאד עבורך.
הננו רוצים לאומר לך אנרגיה זו המועברת לך בתהודת הבריאה המעגלית יוצרת קרן סגולה עמוקה מהבריאה והינך קורצת כדורים מאנרגיה זו. כדורי אנרגיה אלו משתנים לפי תהודת רטטי תודעת האדם ונשמתו ומחברת אותם יחדיו. כמו לארוג יריעה אחת מושלמת מ-2 יריעות נפרדות לחלוטין. לכדורי אור אלו גדלים שונים, צבעים שונים, חיבורי אור שונים ותכנים שונים המייחדים אותם ומפרידים אותם אחד מרעהו.
כדורי האנרגיה האוקסיטרונית מתקבעים בגופו של האדם ורוטטים בתהודה של רטטי סיבוב שהינם המשפיעים על קצב הבנתו הפנמתו והטמעתו של המידע המועבר מכדורים אלו. כדורי אנרגיית האוקסיטרון חגים ומסתובבים במהירות של 600- 700 סיבובים לדקה לאדם בוגר. סיבובים אלו מותאמים לסיבובי הציר המרכזי של מערכת הצירים של כדור הארץ. כמובן שסיבוביו של הכדור משתנים כאשר הם מועברים לילדים וטף. כדורים אלו מגיעים ממערך אנרגטי קדום בריאתי שהועבר בעידנים קדומים עד מאד ושינה מערכי תפישה מחשבתית חזותית ומציאותית של החיים בעידנים אלו.
.
אנרגיה זו חודשה כעת מאחר והינכם מוכנים לסיבוב הבא בשינוייכם הגנטי. כדורים אלו מסתובבים על פי מערך הצירים המגנטי של כדור הארץ ולפי שינויי רטטיו החדשים כך שהנכם אלו שקיבלו כדורי אנרגיה זו מסונכרנים בקשר סימביוטי מהודק עם כדור הארץ. אנרגיה זו הועברה לך למען תעבירי אותה הלאה. העברת האנרגיה האוקסיטרונית חשובה עד מאד הריהי משנה את רמת הדי אן איי הגופני שלכם ואכן יחולו עליכם שינויים לרוב שהינם קשורים להתפתחותכם כאדם מואר. תפישתכם את מציאותכם תשתנה ותשפיע ברטטיה על סביבתכם. אכן יחולו שינויים הן בגופכם הפיזי והן בתודעתכם המנטאלית. אלו המבקשים אנרגיה זו רמת נשמתם בוחרת לבצע את הקפיצה הקוונטית בקלות יתרה. אכן ניתנת לכם הבחירה החופשית לעשות זאת מאחר ואנרגיה זו נגישה לכם כעת. הביעו את כוונתכם לקבל אנרגיה זו וקבלוה בחדווה ושמחה פנימית מאחר ותשרתכם רבות בחייכם. היו ברוכים מלאכי אורה.
  
11:33
1/7/07
הסבר שני על האנרגיה האוקסיטרונית -
שלומות לך ביתי היקרה, הינך מבקשת את ההדרכה המיועדת לאנרגיה האוקסיטרונית ומאחר ונשמתך חקרנית וסקרנית עד מאד אנו נענים לבקשתך. אך אין בכך צורך מאחר והינך יודעת ברמת נשמתך היאך לבצע את המוכר לך מעידנים קודמים. הנכם בני אנוש זקוקים לטקסים שהינם לעיתים מיותרים. מספיקה התכווננות פנימית אחת על מנת לקבל את רצונכם. אך לעיתים הנכם מתעקשים שוב ושוב ובכך הנכם מחזיקים את אנרגיית הבקשה ושוכחים לשחררה על מנת שתגיע למחוזות ההוצאה לפועל. בקשו באמונה ושחררו זאת. ולבקשתך אכן הינך מבקשת פרטים נוספים על אנרגיה זו ואנו אומרים. מאחר וכל בן אנוש הגיע עם כליו ותדריו הריהו זקוק לאנרגיה השונה מרעהו. ולכן הורדת האנרגיה משתנה מאחד לאחר. הינך רואה אנרגיה זו המתגבשת לצבעוניות המכילה מידעים מסונכרנים עם הבריאה. בהתאם לתדריו של הנושא באותו טיפול באנרגיה זו ולכן הטיפול מסונכרן עם תדרי שדותיו המגנטיים של גופו ומחשבותיו.
.
בשלב הראשון מתבצעת התשתית הראשונית של החדרת האינפורמציה לה זקוק מבקש אנרגיה זו, למען איזונו המלא. לאחר מכן בשלב שני אכן נוצר הסינכרון עם מערכת כדור הארץ בו הנכם חיים ולאחר מכן בשלב שלישי נוצר החיבור הגלקטי למערכת הבריאה המרכזית. יש לבצע את הטיפולים בסדרות של 3, כמובן לפי בחירתו של המטופל בכל שלב. האנרגיה מוטמעת פנימה ומנקזת חסימות גופניות ומנטליות בראשונה. חיבורים מגנטיים ומחשבתיים בשנית. וחיבורים מערכתיים בריאתיים בשלישית. עד להתפתחותו המודעת במעגלי הדהוד התואמים את רטטי סביבתו ואחיו המגולמים בגוף פיזי כמותו. אכן דרוש רווח הזמן כהגדרתכם בין טיפול לטיפול מאחר ואכן יחווה המטופל שינויים הן ברמת אישיותו המודעת והן ברמת החיבור הנשמתי המערכתי הגבוה למען יתפתח ויצמח בייעודו ויגשים ממלכת גן עדן בחיים אלו. 
.
ברצוננו לאומר הפערים אכן הן בין חודש לחודש בין טיפול לטיפול. למען יחווה שינויים אלו בהפנמת המאורעות אותם חווה הוא בחייו. מאחר והינך מסונכרנת עם תדרנו אינך זקוקה את להתכווננות מחודשת החוזרת שוב ושוב. אך הינך יכולה לבקש את טובתו העליונה של האדם המבקש אנרגיה זו והאנרגיה תחכים לנתב עצמה. אכן מומלצת לך רשימת המאפיינים אותם את חשה בטיפולייך אך כפי שציינו אין כדור זהה לכדור אחר כפי שאין אחד מכם הזהה לרעהו. כאשר הינך חשה את המערבולות בכדורי אנרגיה זו הביני שהינן מערך מתקדם להעברת מידעים גבוהה לעיתים מהמערכת המרכזית מטה לאותו מקום בו מכוונת מערבולת זו ולעיתים כחיבור מחשבתי בין אונה לאונה למען ייוצר האיזון בין 2 אונות אלו, כפי שראית בטיפולייך הראשוניים. שאלי על כל כדור וכדור ואכן תעני ותביני את הטיפול הנדרש לאותו דורש טיפול. אכן מלאכיו ושומרי דרכו אומר אני בחיוך ממוקמים בסביבתו הבלתי נראית כאשר מבצעת את טיפול זה. ולכן אומר אני אכן יש צורך בבקשת המטופל לביצוע קבלת אנרגיה זו מאחר ונשמתו מאשרת קבלת טיפול זה לכן הסבירי את נתינת אנרגיה זו ואפשרי את בחירותיהם החופשיות של מטופלייך מאחר וזהו כדור הבחירה החופשית שניתנה לכם באהבה רבה על מנת שתתעלו מעל תודעת גופכם המגבילה ותיישמו את חוקיות נצחיות נשמתכם הגבוה במודעות מלאה. היו ברוכים מלאכי אורה.
  
2/7/07
16:30
האנרגיה האוקסיטרונית שלב ראשון -
שלומות לך ביתי היקרה, הנני מעביר לך את תוצאותיו של הטיפול באנרגיה האוקסיטרונית. מאחר והינך מעוניינת לדעת את תוצאות טיפולייך למען הסר הספק והסקרנות באשר לתחושת מטופלייך. הנני רוצה לאמור אכן בשלב הראשון יחושו מטופלייך תחושות פנימיות חזקות המחברות אותם לנבכי נשמתם העצורה. מאחר והדחקתם רבות את משאלות נשמתכם ואת חלומותיה ואת יכולותיה לביצוע גשמי יצרתם אכן חסימות בגופכם הפיזי. כמו כן ברצוני לציין את החסימות הנובעות מאימוץ דפוסי אמונה בחוסר יכולתכם להגשים את חלומותיכם ואת פחדכם לבצע את רצונותיכם הכמוסים. מאחר ולא חוויתם חיזוקים ואהבה ללא תנאי ברציפות בגדילתכם כבני אנוש מאחר ונשמתכם מפותחת ביחסה לגופכם הפיסי ובכך נשארתם רעבים לעוד. הנכם בני אנוש שהנו פרי בטנו של בן אנוש אך מגולמים הנכם בגוף פיזי האוצר אוצר נשמתי, אנרגטי, בריאתי ואלוהי הנאהב ללא תום. ומאחר ובני אנוש שלא חוו אהבה שכזו מגלמים את הוריכם וברצוני להדגיש "מגלמים" מאחר והנו "תפקיד" בעולמכם הרי התסריט נועד על מנת לבחון את יכולת נשמתכם בכליה ובמרוצה.
.
טיפול באנרגיה זו אכן ייצור ניקוי עמוק ברמת רובדי הגופים שלכם וברמת חיבורי נשמתכם לכליכם ואכן תחושו מי הנכם באמיתות פנימיותכם. מאחר וכל גוף חווה את תדר האנרגיה בשונה מרעהו, אכן יתכן ותחוו את ניקוז החסימות יתרה בגופכם. ואכן תשאלו במה הדבר מדובר, לעיתים כאשר גופכם נאבק עם מערכת חיסונו במחלות הפוקדות אתכם יש ולעיתים הנו זקוק לאנרגיית המנוחה. יש ולעיתים תחושו אכן עצבות פנימית שאין לה הסבר מנומק. יש ואכן יתכן תחושו חוסר מנוחה מובהק. ויתכן ותחושו התעלות הנפש. כל אחד לפי יכולת קיבולו והכלתו. אך לאחר מכך תחושו את האיזון הנוצר במחשבתכם ותפישתכם את חייכם ואכן תדעו להבדיל בין עיקר לטפל ותיפטרו מדברים הכובלים אתכם לעברכם שאינו משרתכם לאחר קבלת אנרגיה זו. אכן תחושו ממוקדים וחדי אבחנה לסובב אתכם. ואכן תחושו את פנימיותכם משתנה לפי קצבכם האישי. כמו כן אכן תחושו שנקרים הזדמנויות מאורעות ובני אנוש הבאים לעזרתכם תוך כדי מחשבתכם הקשורה לשינויים החלים עליכם. אכן כל אלו קשורים יהיו לקבלת אנרגיה זו מאחר ותחוו אותם במהירות יתרה. אכן זהו השלב הראשוני בקבלת אנרגיה זו. ברכות יהוא.
 
יהוא מה מבדיל בין האנרגיה האוקסיטרונית לבין שאר האנרגיות היורדות כגון הדיקשות והרייקי והשאר?
שלומות לך ביתי היקרה, כל אנרגיה הנה מגיעה ממקורות הבריאה ואין אחת הטובה מרעותה, מאחר והנכם שונים בתדרכם הרי שכל אחד מכם מתחבר בתדריו למערכת אנרגיה אחרת עד הכלתה ומשם ממשיך הוא בעילוי תדריו קדימה על פי רצון נשמתו. אנרגיות אלו מעדנות את תדרי האדם ומכינות את תשתית תודעתן לרמות גבוהות יותר ברמת תדריהן הווה אומר לשלב הבא. האנרגיה האוקסיטרונית עדיין לא החלה את פעילותה הממשית היא תחל את פעילותה הממשית בדצמבר 2007 עד דצמבר 2012 ומשם תתעצם לרמות אנרגיה הבאות. עתה יש את הכנת התשתית לאנרגיה זו ולאחר מכך מעגלי אנרגיה זו יהדהדו בעוצמות כבירות. כרגע אנו מכינים את התשתית גם בעבורך. הכנת התשתית הנה לקבע את האנרגיה בגופים הראשוניים למען ישאו את בשורת השינוי.כבר מעתה יש את חווית השינוי אך עדיין מועטת וזעירה היא בהשוואה להמשך הדהודה העצום המהדהד בתדריו המרוממים. לכן נאמר שרמת הנשמה בוחרת לקבל אנרגיה זו ולכן יש צורך בלבקשה. מאחר ותדרי נשמותיהם של אלו המגיעים אלייך תואמו טרם ירידתם בחוזיהם הנשמתים להגעה וקבלה זו. וכך נכתב הדבר. ראי והתבונני ולמדי אנרגיה זו הרי היא בחיתוליה בעבורך, אך לא היא בחיתוליה ברמתה כי אכן עוצמתית היא עד מאד. ראי והביני. יהוא ומלאכי אורה.
 
הילה תחכמוני
מתקשרת ומאמנת אישית הוליסטית. מטפלת באנרגיה אוקסיטרונית.
מעבירה סדנאות וקורסים בתקשור שחזור גלגולים העצמה אישית וחיבור לשפע.
050-2222691
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.