עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"סוף התמוז" - מסר מהאר''י הקדוש 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
יום שישי 29/06/07, י'ג תמוז תשס''ז, שבת שלום, ערב טוב ברוכים הבאים לעמק שבו נא.
מסוף חודש תמוז מתחילה תקופה מעט קשה יותר ברמה האישית. תקופה זו מתאפיינת בכך שתדרים חדשים יורדים לפלנטה ויוצרים שינוי בהסתכלות החוצה וכן בהסתכלות פנימה.
דברים שלא יעשו בתשומת לב מרבית יהיו כ "קפיץ משוחרר" אשר גורם לפירוק כל המבנה, לכן עבודה רבה בפניכם. כל דבר בו הנכם חייבים לטפל או רוצים לטפל יהיה חייב להיות במלוא ההתייחסות ותשומת הלב, אחרת המשימה לא תצליח.
למה הדבר דומה? לסירה בה הנכם מבקשים לחצות נהר, אך עשייתה לקתה בחסר והיא לא תוכל לחצות את הנהר.
אל תקלו ראש בדברים אותם התבקשתם לעשות או רציתם לעשות, אל תקלו ראש בבעיות שיש לכם הדורשות התייחסות או פיתרון, אל תקלו ראש על כל הזדמנות המגיעה אליכם לפריצת דרך.
כל שנדרש מכם הוא תשומת לב ודיוק. ככל שתעשו את הנדרש מכם ביתר תשומת לב וחוכמה כן יפתח עבורכם פתח חדש, מרחב חדש, שדה משחקים אשר בו עוד לא ביקרתם. לכן תתכוונו ותבצעו. תתכוונו מתוך בחינה של המצב ותתכווננו להצלחה, וָלא תכשלו.
 
אחת לתקופה נפתחים חלונות של אפשרות והזדמנות לשינוי קרמתי, שינוי מסלול ומצב, אם בזאת חפצתם, וחשקתם גם לשנות את תפקידכם ביקום הפיזי, תפיסתכם את העצמי שלכם ותפיסת הסביבה אתכם, עליכם לעשות עבודת הכנה והיא ראייתכם החדשה את עצמכם, והרמה החדשה בה הנכם מבקשים להיות. רק לאחר שתדעו זאת לחלוטין, תתעלמו מ"כן ולא", תתנו אמון, תתעלמו מפרספקטיבה אישית ותתרכזו ביצירתכם החדשה נותר יהיה רק אז לקבל אותה.
אמונתכם "בו יתברך שמו" חייבת להיות ללא עוררין, שום מחשבה של ספקות או ספקנות אינה צריכה להעיב על התכוונותכם. למדו להיות ממוקדים ומאמינים "בו יתברך שמו" שיוביל אתכם בדרך בה אתם מבקשים ממנו להובילכם והיא דרך של אמת פנימית.
 
מומלץ בשבת זו לשבת ולעשות את ההתכוונות הנ''ל ברמת הידיעה מה הנכם רוצים שיהיה ואז לשחרר את הרצון ולתת אותו בידי "יתברך שמו". 
 
עליכם להיזהר בתקופה זו לא להיכנס למומנטום של ויכוחים ומריבות כי יש להם השפעה מזיקה על התכוונות ורצונות. כל ויכוח מוריד ומחבל, כל רוגז או כעס מנטרל כיוון בו בחרתם. זכרו להיות עם תשומת לב על טוב וחסד מסביבכם ולהתבונן בעכבות ובקשיים מבלי להגיב להם.
מבחינה ויזואלית תקופה זו מתאפיינת במשולשים, מלבנים וחיבורים בין הצורות המצביעות על כי חל שינוי תודעה קולקטיבי בר עוצמה.
היזהרו בהתייחסותכם ופירושכם לטקסטים ודברים שנכתבו. יש לכבד אותם ולשמר אותם כפי שהם. זה נתון קיים אשר מהווה יתד לשינוי. בכדי לא ליצור בלבול וכאוס יש להקפיד על דברים קיימים כבסיס לשינוי עתידי אך לא לשינוי בדיעבד.
לדוגמה, "עשרת הדיברות" זה הסכם, מהווה בסיס. יתכן ודיברה אחת או אחרת אינה כבר רלוונטית אבל היא תמיד רלוונטית. יתכן ועשית בעבר הסכם כלשהו או התייחסת לדברים באופן כלשהו, אינך בא לתקן את אשר נעשה, אלא הנך מחדש כל יום, אחרת או אותו הדבר.
 
המסקנה של דברי עתה היא קבלה גמורה של כל מה שיש, של שינויים אשר ינבעו מתוך עצמם ולא באופן מאולץ, צדקה ונתינה, אהבה לצורך משיכת הברכה וכמובן התכוונות לדברים אשר מבקשים שיהיו בעתיד.
עליכם להבין כי כל מה שהנכם יודעים אינכם יודעים. כל דבר אשר תפיסתכם משגת היא אינה משגת. כל אשר חשבתם ודנתם ואמרתם ועשיתם לא דווקא נועד למטרה לסיבה ולהתייחסות אליה כיוונתם. 
כל משפט ומילה היוצאת מפיכם הנה רבת משמעות ויש לה התפצלויות שונות והיא משפיעה ברבדים שהנכם מכירים ואינכם מכירים.
 
כל שנותר לכם הוא לתת אמון בעצמכם כי מכילים הנכם "אותו" "יתברך שמו" בתהליך שהנכם עוברים ובתוצאות שהנכם חווים. אין תסכול, מה שיש הוא נכון ובמקומו, התייחסותכם אליו היא הדורשת תיקון ולא ההיפך. אל תנסו לתקן מצבים, תתחילו מחדש. כל רגע ורגע זוהי התחלה חדשה חסרת זיקה לחלוטין למה שהיה או חוויתם אי פעם בעבר. 
כל בוקר הנכם מתעוררים ליקום שונה, בריאה חדשה, לכן תנו לעצמכם כל יום להיות מה ש"אינכם". באותו אופן זכרו כי גופכם נולד מחדש כל בוקר ולכן עליכם להיפרד ממנו כל לילה ולתת לו לרפא עצמו ולחזור אליכם חדש בריא ושונה.
 
שבת שלום,
הרבי
 
מירה כהן ודניאל נוראל
www.messarim.co.il
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.