עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תקשור מהאר''י הקדוש - "הכנות לחג מתן תורה" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
יום שישי 18/05/07, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא.
יום שישי שלפני חג מתן תורה, יום שישי מקודש מאד הוא. זהו יום ההכנה היחיד והאחרון לפני החג ועליכם לנצל אותו בכדי שתגיעו לחג מוכנים ומזומנים ל"קבלה".
בזמן קבלת התורה אין אלה חוקי התורה שהנכם מקבלים אלא את האפשרות לעליית מדרגה, צמיחה ושינוי.
חג השבועות הנו החג של "הכתר", וכתר זה יוכל לעטר את ראשכם אם רק תרצו. אך בכדי לרצות עליכם לעורר את העניין והכמיהה, לפתוח את לבכם ולהיות מוכנים לרגע בו יונח "כתר" זה על ראשכם. 
לכן זוהי השבת המיועדת לעורר את הרצון, עשו התכוונות בתוככם כך שכאשר "תזרחו" אל תוך יום זה תזכו לחוש את ה"כתר" על ראשכם. 
 
כיצד תעשו זאת?
על ידי תפילה ובקשה, על ידי התכוונות, ובעיקר ברכות ומעשים טובים. אל תפעלו בהתכוונות מתוך ה"אני התחתון" המבקש בעבור עצמו, צאו מגבולותיכם הפרטיים והפתיעו גם את עצמכם. עשו דברים אשר אינכם נוהגים לעשות, ברכו אנשים אשר אינכם רגילים לברך, דברו טובות, היו אוהבים וחיובים בהתייחסות שלכם.
עליכם לשנות את התדרים הרגילים המתרוצצים בכם לתדרים אחרים ושונים וכל זאת בכדי להגיע ליום המיוחל כאשר הנכם מעט שונים. אל תעבדו בצורה מכאנית, אין אנו רוצים טכניקה של עשייה, אלא תפעלו דרך החוויה, התעכבו על החוויה. 
 
דעו כי שבועות הנו בסימן "שבע", והמילה מכילה בתוכה את שבע השבועות. מדי שנה בשנה הנכם עוברים דרך אותם שבעת השבועות מרגע יציאתכם מעבדות לחירות בתהליך עלייתכם בסולם יעקב יום יום שלב, עד לרגע בו הנכם מוכנים ומזומנים לקבל ישירות מ"הכתר" הוא האינסוף את הולדתכם מחדש.
לכן נאמר "הכול צפוי והרשות הנתונה היא בחירתכם" ובחירתכם בליל שבועות בו הנכם מחוברים ל"כתר" למשוך דרכו את האיכויות המסוגלות ליצור את "הרשות הנתונה".
תהיו ממורכזים, ממוקדים, נוכחים ברגע, דבקים באלוהי שבכם ואל תסטו צפון או דרום, מזרח או מערב, היו במפגש של כל ארבעת הכיוונים האלה אשר הנם האחד שלפני הפיצול.
בכדי להצליח בכך, בואו יודעים מה הנכם מבקשים לשנות בתוככם, אחרת בעבורכם "הכול צפוי, כי "הרשות אינה נתונה לכולם", "הרשות נתונה" לכל אלה אשר מבקשים אחריה, ואם לא בקשתם לא קבלתם.
 
כולכם מסובים כאן הערב בעמק, מיד תרד השבת, היו איתה, עם השבת, גם השבת הנה היום השביעי אשר מסיים את הבריאה.
המאבק אינו קל כלל וכלל, אנו יודעים ומבינים את היותכם קשורים לחומר קשר אמיץ, לכן פתחו לבכם עשו עבודת הכנה, בכדי לחוות ברכה ואהבה, להימנע מחשיבה שופטת, מעצב, מכאב, להישאר ב"מפלס" של דבקות שהיא המדרגה ה-49, ולהבין כי כל היקום הפיזי אינו אלא "מקסם שווא".
עליכם לזכור ולא לשכוח להישאר במדרגה זו עד לקבלת התורה - היא חייכם, הולדתכם מחדש, היא יציאתכם האמיתית מעבדות לחירות., היותכם מסוגלים לבחון ולראות את חייכם דרך פרספקטיבה של חופש הבחירה.
"מלאכים העולים ויורדים", "עולים ומורידים", מורידים עוצמות של ידע, שחרור ומודעות, ומעלים מקובעות, שניות, ומלאכים אלה בתוככם נמצאים והנכם צופים בהם כ"השלכה" של הרצון האלוהי שבכם להשתחרר ממגבלות החומר ולחזור ולהתחבר ל"רשות הנתונה". 
 
הנכם נצחיים, עליכם ללמוד לחוות זאת ברגע אחד וארוך של "הארה", כי רגע זה אשר נקרא "החיבור לכתר" הנו רגע הגשמה עבורכם ולמענו בעצם נשמתכם יורדת שוב ושוב ליקום הפיזי בכדי לחוות ולהתעורר מתוך עצמה כבחירתה לאחר שהצליחה לשחרר עצמה מ"בין המייצרים".
חג מתן תורה הנו רגע של חוויה ואיחוד ביניכם לבין האלוהות, רגע של דבקות בו הנכם נטמעים לחלוטין באלוהות ומושכים ממנה את חייכם. ככל שתהיו מוכנים יותר, פתוחים יותר ונקיים יותר תצליחו למשוך אור רב יותר לתוככם.
 
הקפידו ללבוש בגדים תואמים בצבע לבן, כי לבן הנו "אֶין", ובלבוש זה הנכם מבטלים את כל אותם תכנים כמו אגו , כעסים, רגשות שליליים. תהפכו הכול לתודעה, לאין, בכדי שתוכלו ברגע האיחוד להתמלא ולקבל את התורה - היא חייכם.
 
שבת שלום
 
הרבי  
 
מירה כהן ודניאל נוראל
www.messarim.co.il
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.