עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מסר מהאר''י הקדוש לערב ל''ג בעומר 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
  שלום רב לכם, שלשה ושלושים יום הם ל''ג לספירת העומר.
  שבו נא אתנו מסביב למדורה, ברוכים הבאים.
העמק מואר, אנשים וישויות מצטופפים מסביב למדורה, זוהי ה"אתנחתא", "אתנחתא" היא כמו "אי בים", יש אפשרות להינפש.
מה אני מתכוון ב- להינפש?
בהמולה ובמהומה מסביבכם, כאשר היכולת שלכם לדבוק באהבה ובבריאה הנה חלשה, דווקא היום זהו יום בו הנכם מוזמנים להאדיר את העוצמות שלכם, למשוך אליכם כוח של חסד, וכוח זה נחוץ לכם על מנת להשלים את המטרה לשמה הגעתם ליקום הפיזי.
השכחה בעוכריכם, שכחתם להוקיר את עצמכם, שכחתם לאהוב, שכחתם אכפתיות מה היא, שכחתם נתינה מה היא, שכחתם לשם מה באתם לכאן ומה רצונכם מעצמכם, והנה ההזדמנות לשבת לאור המדורה שתאיר לכם את החושך שבתוככם ותבהיר לכם נקודות אפלות ונקודות שכחה אלה.
האש עוצמות לה, גם חום וגם אור, גם מרחיקה וגם מקרבת, לכן תפקידכם להשתמש בתכונות אלה, להרחיק מכם את מה שגוזל מכם אושר ונתינה ולקרב אליכם את עצמכם האלוהי.
ילדים יקרים, זהו חג של אורה, זהו חג של שמחה, אפשרות ועוצמות, ומה שתרגישו היום יעצים את עצמו בהמשך. לכן הקפידו עם רגשותיכם, תנו תשומת לב מסביבכם, הרבה רכות ואהבה בכדי לא להחמיץ את האפשרות.
הנכם יושבים כאן בעמק אל מול מדורה בעלת עוצמה, היעזרו במדורה זו.
הנכם יושבים מסביבה חושו את החמימות של האש, תבינו כי אותו חום הנו דבר והיפוכו, אותה אש אשר שורפת ומשמידה הנה גם האש אשר בונה, מחממת ומאירה, כאשר הנכם מבקשים להיפטר מתכונות אשר מהוות עקבות להגשמה ולביצוע בעזרת אותה אש אשר שורפת.
עליכם להיעזר באנרגיה שתדחוף אתכם קדימה לעשייה. כמו כל דבר בכם וביסודות הבריאה קיימים ניגודים, חיים ומוות, כיליון ובניה, גם בכם יש דואליות, כעס ואהבה, עצב ושמחה. עליכם להכיר בדואליות זו הנמצאת בכם ואשר הנה זהה לחלוטין לאותה דואליות הנמצאת בכל אחד מהמרכיבים את היקום הפיזי והמטאפיזי גם יחד.  
היות וכך עליכם ללמוד לאהוב את עצמכם בכל מצב לא משנה מה הוא. לאהוב משמע לקבל, משמע להיות סובלני, משמע להיות רך.  לכן בחנו את עצמכם, כל חוסר סובלנות, חוסר רכות וכעס המופנה החוצה, הנו מופנה כלפי עצמכם ומעיד על חוסר קבלה.
בחנו את האש מולכם, זו אותה אש אשר הגילוי שלה העלה ושידרג את היקום הפיזי ואותה אש אשר שורפת, מכאיבה והורסת.  אותם אלמנטים של בניה והרס נמצאים בכל אחד ואחד. מתוך ידיעה זו וקבלה תצליחו לשחרר מתוככם את הדברים אשר גורמים לצער וכאב, לעכבות ומכשולים.
 
התהליך - מה שעליכם לעשות עתה הנה רשימה של כל התכונות אשר ברצונכם להפוך ל"אוד עשן", אַפַר ואֶפֵר, ועל תשתית זו לשתול ולזרוע תכונות אשר יוליכו אתכם קדימה במשימה שקבלתם עלי אדמות.
רשמו בפניכם לפחות 10 נקודות אותן הייתם מבקשים לשחרר מחייכם, שימו לב אני מדבר על נקודות תורפה בתוככם ולא ביקום החיצוני.
הכינו פתקאות על התכונות והשליכו אותן אחת אחת למדורה. ראו כיצד המדורה שורפת את הפתקאות ואז בקשו עוצמות חדשות, בקשו תכונות אשר יביאו אתכם להגשמת מטרותיכם. (באין מדורה שבו במדיטציה וראו את המדורה לנגד עיניכם).
בקשתם היום לשחרר תכונות אלה מתוככם, עליכם להבין כי כאשר שחררתם תכונות אלה לתוך האש קדמה לכך קבלה גמורה שלכם והכרה מוחלטת כי תכונות אלה הנן חלק משלמות אחת. כאשר אין התנגדות יש אפשרות לנתב ולחזק ולהשתמש באש (בתכונות שלכם) בצורה שתקדם, תעשיר, תפתח ותיתן.
אם סיימתם את התהליך ומצב רוחכם אינו זורם סימן הוא כי פעלתם מתוך התנגדות, לקחתם מתוך האש את הצד המכלה ועליכם לשוב ולעשות את התהליך עד שתרגישו הקלה, אושר, זרימה והגשמה, יש לכם לילה שלם להתאמן במידת הצורך.
אל תוך אותה אש עליכם גם להשליך את בקשותיכם להתפתחות וצמיחה כפי שציינתי קודם, כי האספקט השני של הלהבה הנו האנרגיה הבונה והיוצרת.
שבו עם עצמכם בנחת ובאהבה התמקדו באזור הלב ובקשו
 
הרבי
 
מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.