עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

האם תיקשור הוא ממשות אמיתית?  
מאת: עדייה שפירא 
     
 
תיקשור הינו השראה המגיעה אלינו מהממדים הרוחניים. המתקשר קולט ידע, ומעצבו לשידור והעברה לעצמו ולאחרים. תיקשור הוא יכולת או מיומנות שניתן ללמוד אותה. הוא כרוך בהשגת מצב תודעה מורחב, המאפשר לנו להתחבר עם מדריך מרמה גבוהה, או עם העצמי הגבוה שלנו. מה שדרוש לשם כך הוא סבלנות, התמדה ורצון עז ליצור קשר עם עולם הרוח. מתקשר מודע, הוא אדם שחושיו רגישים וחדים (הוא ניחן בנפש רגישה), ומסוגל לקלוט מסרים מנוכחויות השייכות לעולם הלא פיסי, ולתרגם את רצונותיהן ומסריהן, ולהעביר אנרגיית מרפא מהן.

האם תיקשור הוא ממשות אמיתית?
אין דרך להוכיח אם תיקשור ממשי במושגים פיסיים, אך קשה להתווכח עם התוצאות אליהן הגיעו אנשים שהשתמשו בו… הדרך לחקור זאת כרוכה בפיתוח האינטואיציה וההתבוננות בתופעה. התיקשור עוזר לנו לראות את תמונת החיים באופן רחב וחיובי, להעניק גישות חדשות, ובעקבותיהן לקבל זרז לשינויים בתוכנו ובחיינו. התיקשור יכול לסייע לנו ליצור בריאות ואיזון, הרמוניה ושפע, זהו כלי לטרנספורמציה רוחנית, לקראת הארה, ידיעה והגשמה עצמית שלמה. המדריכים הרוחניים שמלווים אותנו הם כלי שרת של האלוהות בבריאה, הם מגלמים את אמת ישותנו, הם חלק מאיתנו (היבט נעלה וגבוה) שנותר בבית מאוחד עם המקור. בידם "המפה" והמפתח לחזרתנו הביתה. התיקשור איתם, עוזר לנו לאתר את הכיוון הגבוה יותר ובו-זמנית מסייע לנו להשיגו. המדריכים הרוחניים שמלווים את המתקשרים, מגיעים ממישורי קיום גבוהים. ישנם מדריכים שחיו בעברם הגילגולי בכדור הארץ, ואחדים מהם מדריכי אור טהורים שמעולם לא חוו גוף פיסי.
יוגננדה (המורה ההודי הדגול) אמר פעם: "חפש את העושר הרוחני - בתוכך. מה שהנך, גדול ורב מכל אדם או דבר שערגת אליו עולם…"
כשיוצרים אנו קשר עם מדריכינו הרוחניים מקבלים אנו את האפשרות לתמיכה, אהבה וחוכמה, המעודדים אותנו להפוך לעצמאים, בטוחים ובעלי עוצמה. האיכויות שמעבירים מדריכינו אלינו הן: אהבה והבנה עמוקה ומתמדת וחמלה ללא גבול. זוהי דרך לגלות דברים על טבע המציאות, ללמוד על עצמנו ועל אחרים, ולראות את המציאות מנקודת מבט חובקת.
מדריך רוחני יכול לעזור לנו למצוא תשובות לכל דבר, החל מנושאים ארציים ופשוטים וכלה בשאלות רוחניות. תיקשור יכול לשמש לריפוי וייעוץ רוחני, הוראה, אומנות, ולהרחבת היצירתיות בכל תחומי החיים. ישנם מדריכים שמשרים השראה, יש שמקנים הגות וידע, ויש שיכולים לתקשר ספרים או לכתוב כתיבה אינטואיטיבית. אמנים מספרים שבמצב של טראנס קל, הם מסוגלים להביא את מדריכיהם, ואז ידיהם נעות ויוצרות תמונות המופיעות בהכרתם. מוסיקאים כותבים מוסיקה בקלות רבה יותר לאחר שלמדו לתקשר, כולל חיבור רב יותר לסגנונם האישי.
ההיוודעות למדריכים מתרחשת בשלבים ובמצבים שונים, כמו במדיטציה או בחלום, דמיון מודרך, דרך קלפי טארות ודרכים נוספות. החוויה יכולה להשתנות מאדם לאדם בהתאם לכישוריו הרוחניים, ולמידת יכולתו ליצור קשר עם עולם הרוח.

מה אנו חווים בעת תיקשור?
אנו עשויים למצוא עצמנו במצב "מנותק- מה", שבו אנו נמצאים בערנות שלווה וממוקדת לנעשה, ומצד שני אנו נמצאים בפאסיביות בלתי מתערבת. המתבונן העד, צופה מתוך שתי נקודות מבט שלו ושל מדריכו. רוב המתקשרים נמצאים בטראנס קל והם מודעים למה שעובר דרכם, אך נלקחת מהם השליטה על "האישיות הרגילה" והם כפופים לתודעת המדריכים. מדריכים רוחניים גבוהים שמגיעים מממדים גבוהים יותר של קיום מעבירים לנו מסרים, אנרגיות, סמלים ודימויים. המדריכים "חוסים" ומשפיעים על תודעתנו דרך זיכרונותינו, האסוציאציות שלנו, או נטיעת רעיונות מחשבה שמובילים לקבלת מסרים.

עדייה שפירא - יועצת רוחנית, מתקשרת ומנחת קבוצות להתפתחות רוחנית
04-9534054    www.adiya-shapira.com
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.