עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תחזית 2007 ל-12 החיות הסיניות 
מאת: שרונה חורי 
     
 
                                
עכברוש
*    בעוד שבתרבות המערבית נחשב העכברוש לחיה מגעילה, הרי שבמזרח זוהי חיה מכובדת ונערצת, סמל לשגשוג ולמזל טוב. בעיקר בשל חוכמתה וכישרונה לדברים בעלי ערך ולהישרדותה החכמה בכל מצב.
*    שנה זו תהיה עבורם קלה יותר משנת הכלב, עכברוש וחזיר שייכים ל"כיוון המים- הצפון", מכאן שבבסיסם הם חברים, אך העכברוש זריז יותר ולכן זהו זמן טוב עבורו לתפוס הזדמנויות אך עליו להיזהר מפזיזות. החזיר מביא לעכברוש גם את "פרח הרומנטיקה", לכן אפשר לצפות לשנה יותר חברתית עם הזדמנויות טובות לרומנטיקה וזוגיות.
 
שור
*    השור באסטרולוגיה הסינית אינו מסורבל וקשה להבנה. אלו הם יצורים חזקים שנועדו להנהיג. למרות שגישתם להשלמת המשימה תהיה איטית ושיטתית ולעיתים גם עקשנית עם ראיה צרה לנתיב בו הם הולכים, הרי שהם מסוגלים להצליח בגדול כי לעולם לא ירפו ממטרתם. כושר הסיבולת שלהם חסר גבולות והם מודעים לכל, עד הפרט האחרון!
*   שור חזיר ועכברוש הם חיות "מכיוון מים - צפון", אלמנט המים מחזק את שיתוף הפעולה ביניהן, כך שהשנה תהיה יותר קלה, אך מאחר והאש ממשיכה לשלוט, הרמוניה לא תהיה השנה.בנוסף, החזיר עבורו הוא גם "סימבול "סוס הנסיעות" לכן יש פוטנציאל לנסיעות ומעברים בשנה זו.
 
נמר
*   כריזמטיים, בטוחים בעצמם, נועדו להנהיג - אופפת אותם הילה של סמכות, שלרוב האנשים קשה שלא להיכנע לה. אלגנטיים, ירדפו אחר מטרותיהם ולא יוותרו על שליטה. ניחנו באומץ לב, עוצמה ויכולת הפתעה.
*   הנמר נמצא בהרמוניה עם החזיר, לכן זוהי שנה בה הנמר ישגשג, יכול להיות שלא תהיה התקדמות גדולה, אך מומלץ בחום לקחת את שליקום יש לתת, הסיכויים הם לטובת הנמר!
 
ארנב

 

*   ביישנים ואטרקטיביים, אינם נוטים לעימותים, משפחתיים עם אינסטינקטים בריאים והיבט הישרדותי חזק.
*   הארנב היא חיה שמיוצגת ע"י אלמנט העץ, לכן החזיר שהוא מים מזין אותו ובהמשך הוא גם מזין את אלמנט האש בגזע, כך שעבור הארנב זוהי שנה טובה שתעזור לו לשגשג.
 
דרקון
*   החיה המיתולוגית היחידה, נחשבת לממוזלת, חזקה עם לב גדול ורחב, אינטליגנציה גבוהה, כריזמה, אינטואיציה מפותחת - הדרקון הוא אחד מ"שומרי השמים" ומכאן המשיכה לרוחניות ומיסטיקה.
*    הדרקונים שחוו שנה לא פשוטה של שינויים תכופים, יחושו הקלה ושחרור, כך שיוכלו לחזור להתנהלות חיונית ומניבה במהלך 2007.
 
נחש
*   "המפתה" הראשי מבין החיות, חברותי אך מופנם, אינטואיטיבי מאוד, יכולת טובה של ניתוח מצבים לפני כניסתו למשחק... יכולת לשנות דעה ולהתחיל כל פעם מחדש ולהתאים את עצמו לשינויים בקלות.
  הנחש מתנגש עם החזיר, לכן פוטנציאל שנה זו מביא עמו שינויים תכופים וחוסר מנוחה בכל תחומי החיים. קיים פוטנציאל להחלפת מקום עבודה, מגורים וכו'. כדאי להיזהר בדרכים, זוהי לא שנה טובה עבורכם לנסיעות. מומלץ בחום לתכנן את השינויים מראש, מאחר וממילא הם יגיעו, כך שכדאי לצפות את השינוי ולהיות מוכן.
 
סוס
*   רוח חופשית, נודדים במרחב, זקוקים לעצמאות וחופש. מלאי אנרגיה, עוצמה פיזית ואלגנטיות. קושי עם גבולות ומסגרות.
*   החזיר אינו חבר מובהק של הסוס, אך עדיין יגיעו אליו הזדמנויות כי זוהי שנת גזע אש על חזיר מים, לכן שנה זו תאופיין עבורו בהרפתקאות שיעזרו לו למצוא עניין בחיים...בשנה בה הפוטנציאל יכול להביא ערבוב של אפשרויות, לתזמון יש חשיבות גבוהה.
 
כבשה
*   "החולמים", יצירתיים, שאיפה לחקר והעמקה. מרגישים בנוח עם עצמם, נדיבים, "נפשם צריכה לשוטט במרחב", אומנים, ממציאים.
*   זוהי שנה טובה עבור הכבשה בכל תחומי החיים. החזיר הוא אחד משני חברי הכבשה מ"צירוף משולש המים", כאשר האש יין בגזע, מהווה את המינון הנכון להשגת היעדים המועדפים עליכם השנה.
 
קוף
*   מקסים, מלא אנרגיה, "תאבון" לפעולות מענגות, אופטימיסט, שנון וחד כתער. בעל סקרנות חסרת גבולות, לעיתים ראוותנות. יכולת התבוננות וניתוח מצבים מעולה.
*   הקוף הוא בן זוגו של הנחש, כך שגם השנה יחוש אי נוחות, מאחר שהוא מאופיין ע"י אלמנט המתכת, הנשלט ע"י האש.לכן גם השנה הסיכויים הם 50%-50%, תלוי בבחירות שתעשו. החוכמה היא לזהות את החודשים הטובים ולנוע איתם מול החודשים הפחות טובים בהם כדאי להיזהר.
 
תרנגול
*   קפדן, יעיל, מסודר, איש של כבוד, ישירות, תמימות, מהירות מחשבה, עוצמה של "הנעת תהליכים" "מכריז על בוא הבוקר"!
*   החזיר באופן כללי טוב לתרנגול, אך אש יין לא, לכן למרות שהשנה הם לא יהיו במיטבם, האש תעזור להם "להבריק" בעבודתם ותחדד את לשונם.בנוסף, החזיר מביא עמו את סימבול "סוס הנסיעות" משמע יש פוטנציאל של נסיעות ומעברים השנה.
 
כלב
*    יש על מי לסמוך! שקדנים, אכפתיים, נטולי אנוכיות ואולי גם הרפתקנות..אוהבי תענוגות. נאמנים, דוברי אמת, חיים לפי קוד ואתיקה בלתי מתפשרת משל עצמם. קל לבטוח בהם, אך להם קשה לבטוח באחרים. הם הלוחמים הטובים בלוח המזלות הסיני, הם יילחמו בעוולות ויצדדו במפסידים. לעיתים יפעלו בנוקשות מחשבתית והתנהגותית. פעילות פיזית היא המפתח לאושר עבורם.
*   זה הזמן לזנוח את רגשות העבר וליהנות מהחיים! לאחר שנת "מראה", של התבוננות פנימית ואולי אף תסכול, השנה יש פוטנציאל להצליח בכל. יש אפשרות "לזנוח" במעט את "עמדת השמירה" על החיים, החזיר עכשיו שומר על הכל וליהנות מהחיים. האדמה כובשת את המים, לכן הדגש יהיה על בחירות מושכלות בתחום הפרנסה.
 
חזיר
*    כנות ויושר, ניתן לבטוח בהם, חברותיים, עקשנים, מעניקים, בעלי עקרונות שאין דומה להם. פרפקציוניסטים, חושניים, אוהבים את הדברים "היותר" טובים בחיים, סקרנים, בעלי אינטליגנציה גבוהה, המשפחה חשובה להם, לעיתים בעלי נטייה לעצלנות, בעלי עוצמה פנימית חזקה.
*   עבור החזיר זוהי "שנת המראה", שנה של התבוננות פנימית והחלטות מחודשות בכל תחומי החיים. קיים גם פוטנציאל של תסכול. לכן מומלץ בחום להתחיל ולסיים כל יום בנקודה של אור על עצמכם, כי כשתתבוננו ב"מראה" תכפילו את הטוב!זוהי שנה בה ניתן לעשות "קפיצת מדרגה" בתחום הרוח והמודעות.
 

שרונה חורי - יועצת פנג שווי בכירה
יעוץ לבתים ועסקים, הכוונה אישית לפי מפת "ארבעת עמודי הגורל", קורסי הכשרה והרצאות.
052-6808899, www.sharona-fs.com
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.