עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מסר מהאר''י הקדוש לחג פורים 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
חג פורים שמח!
לפני חג  הפורים הרמה האנרגטית והתדרים הנם חזקים במיוחד. לקראת החג ישנן הכנות לעשות ברמת ההתכוונות, כמו הצום למשל אשר עוזר לאנשים להתמקד בחג, אך היות ואין כולם צמים, (וגם אותם אשר צמים לא בהכרח עושים את ההתכוונות הנכונה), ברצוני להכין אתכם לחג ברמת ההתכוונות על מנת שתקלטו ותבינו ברמה המטאפיזית את עצמותיו.
כפי שוודאי אתם יודעים אין פרשנות אחת או התכוונות אחת לדברים. יש אינסוף התכוונויות והפעם נתבונן על החג מזווית שונה מאשר הסתכלנו עליו עד כה. כמובן שקיימת ההיסטוריה של העם, אך אנו מתעלים מעבר להיסטוריה היות ועדיין הכרונולוגיה הנה דרך המחשבה והחיים של היקום הפיזי, לכן לא נתייחס כרגע לצד ההיסטורי של המאורעות אלא נבדוק משמעויות אחרות.
.
כל אחת מהדמויות המופיעות במגילה הנן דמויות שלכם, לכן לקראת החג עליכם להתמקד בכל אחת מהדמויות, להזדהות אתה ולפעול מתוכה בהזדהות מלאה, חיבור מלא.  תכינו רשימה של הדמויות, מה כל אחת מהם מייצגת כלפי העם היהודי, מה כל אחת מהם מייצגת כלפיכם, תתחברו לדמות ותהיו היא משך יום שלם כך שתגיעו לחג עצמו לאחר שעברתם על פני הדמויות העיקריות. 
הקפידו לפעול באותם הימים מתוך הדמות עצמה ולא מתוך האני שלכם. תרגולת זו מאד חשובה ברמה האישית להתפתחות שלכם. יתכן כי תגלו כי אחת הדמויות הנה דמות שמלווה אתכם בחיי היום יום, (בסופו של דבר תגלו כי אינכם דמות אחת אלא מרכיב של כולן ).
הערה חשובה, עליכם להזדהות עם כל אחת מהדמויות ולהרגיש קבלה ואהבה לכל אחת מהן, בעיקר ל"המן". כל אחת מהדמויות הנה עוצמה אנרגטית שונה המקבלת דמות. כל דמות מורכבת מעוצמות ותדרים אנרגטיים אשר יוצרים בקיום הפיזי צורה המכילה אנרגיה זו.
הצורה המכילה את האנרגיה הנה חיצונית ולא ממשית, התוכן הנו האנרגיה האינסופית הקיימת ביקום אשר פושטת צורה ולובשת צורה, נכנסת לתוך הכלי על מנת לשחק את עצמה וליצור "אינטראקציה" מסביב.
האנרגיה הזו הנה אנרגיה אלוהית מהמקור האלוהי. האלוהות משגרת רמות אנרגטיות למישור הפיזי על מנת לבחון אותן, לשכלל אותן, לתקן אותן. הרמות האנרגטיות נכנסות כפי שאמרתי לכלי או גוף ופועלות מתוכו. יש רמות אנרגטיות נקיות ברורות וחד משמעיות, "אבטיפוס" וישנן תערובות. הנכם אמורים להתחבר כרגע ל"אבטיפוס" של רמות אנרגטיות המהוות מפתח להבנה של היצירה האלוהית.
.
"פתחו לבכם", והכוונה, פתחו את הערוצים האנרגטיים אשר הם המקיימים למעשה את הלב. הלב "בפשט" הנה משאבה, אך "בסוד" זהו המרכז של מהות חיי האדם. מהות חיי האדם הנה התנהלותו המטאפיזית ביקום הפיזי. התנהלות מטאפיזית כפי שאמרתי הנה המקור האמיתי של ההתנהלות הפיזית. לכן חשיבות רבה ללב במימד המטאפיזי כי הוא גם זה שמתחזק את הלב במימד הפיזי. הלב הפיזי בו מטפלים ובודקים אינו אלא תוצר של פעילות מטאפיזית שקדמה.
ברמה המטאפיזית אלוהים שוכן שם, ברמה הפיזית זה המקום דרכו אנו מרגישים, דרכו אנו חווים את היקום הפיזי, דרכו אנו משוחחים, דרכו אנו סובלים או שמחים. מה שיוצר תחושות אלה כפי שיוצר הן התכונות שסיגלנו לעצמנו, המסכות שחבשנו, תרבות וסביבה ולימוד. וכל זאת מקרין מתוך ליבנו את התייחסותנו לעולם ובהיזון חוזר אנו מקבלים התייחסות זו חזרה.
.
ברצוני שתדעו, כי כל אותם תכונות היוצרות היזון חוזר טוב או רע על פי תפיסתכם, אפשר לשנות בקלות אם תדעו ברמה המטאפיזית להתחבר לעצמכם האלוהי, בדבקות, אמונה ואהבה. במילים אחרות אין צורך בתיקון האני, בהתגברות על מגבלות, או פסיכולוג או מרפא כזה או אחר אם הלב ברמתו המטאפיזית יפתח לתכנים שציינתי קודם. זהו קיצור דרך להגשמה ודי כי תעבדו להגשמת נקודות אלה והרי לכם "קפיצת דרך".
.
התיקון הנו במודעות המתעוררת ובכך שהדבקות והאמונה יצרו את השינוי, את קפיצת הדרך. אך ראו זה פלא, אין ידע זה בר יישום כי אין הוא חוצה את קווי המודעות, החינוך והאופי של היקום הפיזי. קשה למין האנושי להתחבר לידע זה והוא מעדיף את הדרך הקשה. לכן, תרגולת טובה ביותר הנה להוריד מודעות לכל דבר ודבר.
עליכם להבין כי מילים אינן רק מילים. כאשר הנכם משתמשים במילים לשווא כמו הקטנתם מעוצמתן והן הופכות עבורכם לחסרות משמעות ועוצמה. וכאשר הנכם משתמשים מתוך כוונה אמיתית ומהלב הנכם יוצרים כוח למילים וכוח זה עובד עבורכם. כאשר הנכם משתמשים במילים בכדי להוציא כעס, בוז, חוסר יושר, הנכם יוצרים מצב בו המילים פונות נגדכם (העונש). ככל שתשתמשו במילים לשמחה, אהבה ונתינה כך יתממשו דבריכם וזה יהיה המסר שתחוו בעצמכם.
קחו בחשבון כי הנכם המקור היוצר וזה בידיכם, בחנו את משחק הזהויות שלכם כי הוא בבסיס של התייחסותכם לעולם ואני חוזר שוב ואומר הדרך להפטר מזהות (בייחוד זהות שאינה אבטיפוס) הנה האמונה והדבקות אשר תיצור אהבה אשר תרחיב את לבכם לנתינה וקבלה.
.
איך תדעו כי אכן הנכם עושים זאת נכון?
על פי ההיזון החוזר שתקבלו, אם תתקבלו בברכה, אהבה ושמחה סימן שהנכם עושים את העבודה, אם הנכם זוכים להתנכרות, התעלמות, זלזול, כעס וביקורת, סימן שאינכם עושים את העבודה.
אין שום דבר חיצוני לכם, כל אחד מהאנשים סביבכם הנה יצירה שלכם, יצירה "פורימית" שלכם כי כל מגוון החיים כפי שהנכם חווים אותם הנה יצירה "פורימית" שלכם כולל התחפושות והזהויות, ורק בפורים, במודעות ובעבודה נכונה תהיו מסוגלים להרים את המסך ולראות עובדה זו.
זהו החסד של החג ברמה האישית, ואם תתייחסו אליו על פי ההנחיות תוכלו לנצל את האנרגיות להרמת מסך מודעות מאד רחב.
.
בחג הזה אנו מתחפשים, כל אחד בוחר לעצמו דמות להזדהות אתה, בזמן החג זוהי אומנם זהות חיצונית בלבד, אך הרעיון הנו להצליח ולהתחבר לדמות גם בתחושת החוויה והרגש.
כאשר המודעות אינה מחודדת נראה לנו כי אופיו של אדם טבוע בו לעולמי עולמים, אך כאשר עולים בסולם הידע והמודעות מבינים כי אנו יכולים להתחבר לכל אנרגיה אלוהית אשר קיימת גם אם אין היא הזרימה הטבעית שלנו ולשנות את עצמנו מעצם רצוננו וההתכוונות להתחבר לתדר אנרגטי אחר.
באותה קלות בה אנו חובשים מסכה ומסירים אותה אנו יכולים לשנות את הזהות שלנו, להחליף אותה לסירוגין באופן מכוון ומודע.
המהות האלוהית הנה "ריק", אין שם כלום, לכן כל דבר שתחליטו שהנכם "שמים שם" יהיה שם כתופעה, למשל אם החלטתם להתחבר לזהות מסוימת אשר הנה רוחב לב ונתינה עליכם לפתוח את עצמכם ולאפשר לזהות הזו לחלחל לתוככם ולהפוך ולהיות חלק מכם ואז לפעול מתוכה.
איני אומר כי זה קל, כי הנכם "תפוסים" כבר על ידי זהות אחרת אך זה קל מאד ברמה של בגרות רוחנית כאשר הידע אינו רק אקדמאי אלא מיושם.
.
בדקו את עצמכם, איזה זהויות הנכם בוחרים לפעול מתוכם בכל רגע ורגע נתון, מה הנכם שמים שם, אשר בנוי מהקרמה שיצרתם, צורת החיים, תרבות, לימוד, חינוך, רצון הנפש, כל אותם דברים אשר מהווים את זהותכם הקיימת.
אינכם מרוצים מעצמכם?  בדקו את יושר הלב שלכם, זכרו כי אין שם כלום למעט מה שהנכם מחליטים שיהיה שם, אז תחליטו שיהיה שם משהו שתהיו מרוצים ושמחים להיות ותפעלו מתוכו!!!
אם אינכם מיישמים אפשרות זו אינכם רוצים לקבל את ה"רשות הנתונה".
"הכל צפוי" בהיותכם מי שהנכם ללא מודעות, ללא ידע ומגששים באפלה ואז "מה שהיה הוא מה שיהיה". אך כאשר הנכם מבינים כי "הרשות נתונה" לבחור בכל זהות שהחלטתם, וכי הרשות בבחירתכם לחיות דרך זהות זו את חייכם כרצונכם, לא תהיה אז כל קרמה שתעבוד במקומכם.
.
קחו אחריות על היכולת שלכם לבחור מי אתם בכל רגע ורגע נתון מחדש.
חשבו עוד על פורים, ללבוש דמות ולהסיר דמות, אין המעטה החיצוני אלא כלי לביטוי המהות הפנימית, כלי ותו לא, מי שהנכם בוחרים להיות זו המהות שתעבור אתכם את צורת החיים העכשווית. תחליטו אם ברצונכם לצמוח או לסבול.
הידיעה הרוחנית והחיבור לרוח הנם מעל ומעבר לצד הפסיכולוגי. אין דבר אשר הדבקות והאמונה אינם יכולים לרפא ולשנות ותפקידכם רב הוא, לדעת, להפנים, לרצות להתעלות וליישם.
אם להסתובב ברובד של ה"פשט" בחרתם אז יש הסבר לכל דבר והתוצאות מוכתבות וידועות מראש. ב"סוד" ובתפיסה המטאפיזית אין שום דבר ידוע, קבוע וחד משמעי.
.
בכל מצב ובכל מקרה זכרו, אינכם הזהות שלכם, הנכם אלוהיים וחסרי כל זהות. כל מה שמופיע הנם התכנים שבחרתם לעצמכם מסיבה כזו או אחרת והנכם יכולים באותה מידה לבחור בעבור עצמכם תכנים חדשים, אינכם חייבם למות בכדי לחזור שונים, בהיותכם יודעים ומודעים הנכם יכולים לעשות זאת מיידית, ובתנאי שהאני שלכם אינו ממאן לשחרר ולהשתחרר.
התחפושת שבחרתם הנה הסוד הכמוס שלכם ושאיפתכם לשינוי, הורידו מודעות גם לאינפורמציה זו.
 
חג שמח
הרבי
 
מירה כהן ודניאל נוראל
www.messarim.co.il
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.