עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תיקשור - "סוף השנה האזרחית" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
יום שישי 29/12/06, שבת שלום, ברוך בואכם לעמק, שבו נא. שנה אזרחית מסתיימת ועמה נסגרים מעגלים שנפתחו לפני שנה. 
נפתחים עתה מעגלים אנרגטיים חדשים אשר מושפעים מהקודים של המספרים והאותיות. (צירופי האותיות של השמות של כל אחד אשר הנם גם מספרים בצירוף הספרות של השנה יוצרים קוד אנרגטי שונה וחדש).
אנרגיות אלה אינן חדשות, הרי הכל קיים, אך ימשכו אנרגיות חדשות ככוח ההנעה של היקום.
כאשר נסגר מעגל ישן וחדש נפתח, החדש הנו ממשיכו של הקודם.  התדרים אמנם שונים אך הוא ממשיך מאותן נקודות. כמו ב"מרוץ שליחים", זה אותו מקל אשר מועבר לרץ אחר.
דברים ישתנו, לפני שתבינו תמצאו עצמכם בתוך השינוי. לכן, למדו להיות בשליטה על רגשותיכם ורצונותיכם בכדי שאתם תהיו אלה אשר יחליטו מה יהיה.
.
אחד הסימנים הבולטים של שנה זו הנם"הפרעות".  ברמה מסוימת הפרעות נועדו לגבש ולחזק, אך גם עלולות ליצור עיכובים, להטריד ולפגוע. לכן עברתם תקופת הסתגלות ארוכה וכל זאת בכדי שתבואו מוכנים לתקופה וכי אותן הפרעות ימשיכו לחזק ולא להחליש. 
סימן נוסף לתקופה הנה אפתיה וחסר עשייה, מקובעות ופעילות לוקה בחסר. מצד שני יהיו גם אנשים אשר ימשיכו עבודתם באיתנות, הליכה בדבקות ומשיכה קדימה.
 
יקירי, תפקידכם ביקום הפיזי מוגדר וברור.  אם לא גיליתם אותו עד כה חפשו אותו! לא הגעתם לכאן על מנת להיות "ניצבים" ולצפות אלא לקחת חלק פעיל. בכל זאת, רבים מכם חוטאים לעצמם בנקודה הזו היות ואת עצמם הם משרתים, וחוסר ההליכה קדימה בדבקות גורמת להם לסבל.
עליכם להבין ולדעת כי תפקידכם הרב והרם ביותר ביקום הפיזי, הנו להתייחס בנחת רוח ובאמונה והסתכלות מ"עין הנשר" על כל תופעה ותופעה המתרגשת ובאה עליכם. אינכם אמורים להיות מושפעים מהאירועים הפוליטיים או האישיים שלכם בשום רמה ועניין. 
דעו לכם כי הנכם "בוראים", וברגע שאינכם מודעים להיותכם "בוראים" הנכם סובלים. חוסר היכולת שלכם להתאמץ ולהבין את כוחכם ברמה הרוחנית בעוכריכם ומשפיעה על צורת חייכם ושביעות הרצון שלכם מעצמכם.
הנכם כלים אשר נועדו להכיל "אור ישיר", אך היות ושקעתם בצמצום ומיאנתם לפתוח לבכם להערכה ואהבה, גרמתם להתרחקות האור מכם ולהפיכתו מ"אור ישיר" ל"אור חוזר", ואז אור זה אכן מגיע אליכם אך דרך הספירות ולא ישירות מהבורא.
זכרו כי תפקידכם הוא ללמוד להעביר את האור הלאה והלאה, אך מעצם היותכם ממאנים לקבל אור ישיר, הנכם יורדים דרך "הספירות" וחווים דרך  "הדין , החסד והמלכות" וכל השאר. ולכן גם קשה עליכם הדרך.
מטבעכם לא ידעתם להעריך את הקבלה של האהבה האלוהית אשר ניתנה לכם בשפע ובקלות, לכן צמצמתם עצמכם לקבלה זו וכאמור החזרתם את האור וקבלתם אותו חזרה דרך "המראות והשמשות של עץ החיים". 
דעו כי ביכולתכם לתקן כל דבר אם רק תלמדו עצמכם אהבה מה היא, במקום רופא מה הוא. היותכם דבקים בהגיגי היקום הפיזי הנה הודייה בחוסר אהבה, חוסר דבקות וחוסר אמונה והכרה מי הנכם.
הנכם יוצרים זילות בהתייחסותכם לעצמכם מכוח היותכם חווים את היקום הפיזי במקום את היקום המטאפיזי. דעו כי התגלגלתם לשם כבחירתכם החופשית, מתוך ענישה עצמית על היותכם בלתי ראויים ובלתי מסוגלים להעביר את עוצמות "האור הישיר" לכלל הנבראים.
אך ורק טוב לב, אהבה, דבקות ואמונה תהפוך אתכם לכלי המסוגל לקבל ולתת ואז לא תחוו "לחם ביזיון", ותוכלו לקומם בתוככם את המהות האלוהית הנסתרת לגלויה.
 
הרבי
 
מירה כהן
דניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.