עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תקשור עם האר''י הקדוש - ראש השנה 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
תקשור עם האר''י הקדוש, ראש השנה, יום ראשון, ב' תשרי, 24/09/06.
ראש השנה, חג שמח, שנה טובה ומבורכת, שנה טובה של התחלות חדשות, שנה של אהבה, שנה של הכרות האלוהות בתוככם, שנה של המפגש עם העצמי הנאור, שנה של פתיחות, דבקות ואמונה, שנה של עשייה נתינה וקבלה, שנה של פריצת דרך ויכולת לקבל את השפע האלוהי, שנה של עזרה לזולת וקיום המצווה "ואהבת את רעך כמוך", שנה של שקט ושלווה, יופי והצלחה, מאור וגאולה מן העצמי, שנה של מפנה בתפיסת האלוהות היקום והחיבור הוא הקשר בנכם ל"בינו", שנה של מאור פנים מתיקות ועדנה, קלות זמינות ורפואה.

ברוכים הבאים לעמק השני, שבו נא, התחברו לאני הילדותי שלכם, ראו אותו לנגד עיניכם, בקשו את עזרתו, שבו לצידו.
קחו נייר לבן נקי ורשמו עליו כל הדברים אשר ברצונכם לשפר ולתקן לקראת השנה החדשה:
יחסים עם אנשים, יחסים עם מצבים, הקשר שלכם לאלוהים, הקשר שלכם לעצמכם, בריאותכם - יחסי גומלין בנכם לבין גופכם, מחשבותיכם - יחסי הגומלין בנכם לבין מחשבותיכם, רגשותיכם - יחסי גומלין בנכם לבין רגשותיכם,חוסר היושרה שבכם - יחסי גומלין בנכם לבין חוסר היושרה שבכם, חוסר הקבלה שבכם - יחסי הגומלין בנכם לבין חוסר הקבלה שבכם,
התייחסותכם לשפע - יחסי הגומלין בנכם לבין השפע "הנגד" שבכם - יחסי הרֶעות שבכם עם ה"נגד".

רשמו כל זאת על הדפים הלבנים בעט דיו, תוכלו לעשות זאת באופן מעשי או באופן וירטואלי. לאחר שסיימתם לרשום, תוכלו ללכת לים באופן מעשי או לשבת מול הים באופן וירטואלי. להכניס את הדף למים, לראות את האותיות נמחקות ואת הנייר מתפורר. לאחר מכן שבו אל מול נייר חדש ונקי. ובעט לא מחיק רשמו מכתב בקשה לאלוהים. מה הנכם מבקשים ממנו בצד ימין של הדף, ומה תהיו מוכנים לעשות בכדי שזה יקרה בצד שמאל. לכל היותר עשר בקשות. הנכם יכולים לעשות זאת ברמה הפרקטית (מעשית), או ברמה הוירטואלית ואז לשחרר.

דעו כי הדברים נבנים מעצם היותם מופיעים בפניכם. הפוטנציאל מתממש ומתגשם ברגע שהנכם מתכוונים אליו.
אל תפריעו לעצמכם לממש שמחתכם ושלוותכם. אל תדרשו יותר מדי, הסתפקו במה שידכם משגת לקבל ולעשות.
די ולו בהגשמה קטנה אחת שתעשה עבורכם מהפך שלם. לכן תתמקדו באותה נקודה שעולה מתוככם כאמיתית, כיוצרת את עצמה, ואל תפעלו מתוך הרצון או המחשבות.
דעו לאן הנכם שואפים בריבוי פרטים. שימו בפניכם את כל התמונה כולה, ואז התמקדו באותו הדבר שעולה מתוככם נקי, אמיתי ולא כפוי, (כפוי אני מתכוון דרך המחשבות) ואז "דבקו" באותו שבריר של אלוהות שהתגלה לכם וממנו תתרחבו.
שמרו על קור רוח. אל תעבירו ביקורת על דבר מהקורה במדינה, אצל הקרובים לכם או בפרטיות שלכם.
התבוננו בלבד, הפנימו ותו לא. נהלו דו-שיח על הדברים אך ורק עם אלוהים. אל תוציאו ביקורת מתוככם החוצה, כאשר עולה ביקורת השטיחו אותה בפני אלוהים ואם היא תהיה משוללת מטען ורגש גם תזכו לקבל תשובתו מתוככם.
כולכם פוסעים לקראת שנה מלאת התרחשויות ואתם תהיו חלק מהם.
הישארו מתבוננים וצופים בלבד. כל תלונה או דבר ביקורת לא יעלה על בדל שפתותיכם, ברמה האישית, ברמה החברית או ברמת העם והמדינה.
התבוננו רק במה שצריך להתבונן. אינכם חייבים להפנים הכול, אינכם חייבים לספוג אליכם הכל. בחרו לאן להתקרב וממה להתרחק ב"בחירה אוטומטית". זה ישמור ויגן עליכם מכל אותם דברים אשר אינם בהכרח קשורים אליכם, ובכל התהליך שמרו תמיד על חיוך, התעלות, מצב רוח טוב ושמח, קבלה גמורה ונתינה מוחלטת. "בחירה אוטומטית" היא לא דרך המחשבה אלא דרך האני האלוהי שלכם, דרך האינטואיציה. אינכם שייכים לעצמכם, הנכם כאין וכאפס ב"אני שלכם".
"
אני זה עני" בהסתכלות המצומצמת, ככל שתדבקו יותר באני האישי כך תהיו עניים יותר בחומר וברוח.

עד כאן דברי וברכתי אליכם לשנת מאור ששון ושגשוג,
הרבי

מירה כהן
דניאל נוראל
www.messarim.co.il


 

 

 


 


 


 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.