עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

הירח השלישי 20.9 - 17.10 - ירח חשמלי 
מאת: טל קניגסבוך 
     
 

צב
מעגל 13 הירחים

במעגל
13 הירחים, נדליק את מדורת השבט בראשית כל חודש ונקדם את הירח הניכנס בשערינו, (...כמובן שאת עוצמת החום והאש של המדורה נוכל לווסת כראות עיננו... הזמן המודרני והטכנולוגיה, הביאו עימם כמה קסמים נוחים לחיינו). במסגרת זו אביא סקירה אנרגטית של החודש אקטואליה, בהמשך נכנס גם לסודות מרכזי האנרגיה והפעלתם בתאום עם הלוח, הפלסמות, עצות מעשיות ועבודה אנרגטית. (שימו לב כי החודשים לפי לוח זה אינם פותחים בראשון לחודש וגם לא בראש חודש, מכיוון שלוח זה הוא לוח גלקטי).


רגע לפני שניכנס בשערי הירח
...

לוח 13 הירחים, מתאם את בני האדם עם הזמן הטבעי הלוח מורכב מ13 ירחים (חודשים) 28 ימים בכל ירח= 4 שבועות בני 7 ימים, לכל שבוע יש איפיון כיוון ומטרה השבוע הראשון בחודש משוייך לכיוון מזרח, לצבע האדום ומהותו התחלה, יוזמה ופעולה מתוך ידע, השבוע השני שייך לצפון ולצבע הלבן ומטרתו זיכוך השבוע השלישי צבע כחול מערב שינוי שבוע רביעי צהוב דרום הבשלה ומיצוי התהליך.

כל ירח מאופיין בחית טוטם, המייצגת את אנרגית החודש בצורה סימלית. הטוטם המשוייך ללוח 13 הירחים כולו הוא הצב הירוק, (הצבע הירוק מסמל את המרכז) המחזיק בידע החיבור בין הזמן לבין האדמה חיבור שמהותו הרמוניה, חשוב לי לציין, שבמונח הרמוניה אין הכוונה לשלווה ו"שאנטי" אלא דווקא לתהליך דינמי מתפתח ואקטואלי. הצב הירוק מסמל אי בתוך ים ומהווה חיבור למרכז, ליכולת נווט, הגנה, גבולות וכיבודם. על שריונו של טוטם הצב מוטבעים 13מספרים פנימיים ו28 מספרים חיצוניים.

חודש בן 28 הימים, מותאם למחזור הירח סביב פלנטת ארץ, זהו גם זמן הסיבוב של הירח סביב עצמו. 13 ירחים חולפים בכל פעם שכדור הארץ משלים הקפה סביב השמש. הלוח אינו מותאם רק למחזורים פלנטריים וקוסמיים, אלא גם למחזוריות הטבעית של הגוף האנושי המתבטא בצורה פיזית בגוף האשה בצורת המחזור החודשי. תיאוריית הביוריתמוס אף היא מניחה כי המחזור הרגשי של האדם הוא בן 28 ימים. פעולה עם אנרגית 13 הירחים מפתחת יכולות קליטה ושידור אנרגטיים ומחדדת את החושים.


הירח השלישי 20.9 עד 17.10 ירח חשמלי

הירח החשמלי, מסמן זמן לפעולה ומביא אותנו למקום בו עלינו לעשות את המירב והמיטב
, בעת זו עלינו להעלות את השאלות הבאות:
כיצד אני יכול לשרת ולסייע לעצמי וסביביתי?
איך אוכל להתמקד ולמקד את פעולותי ועשייתי?
איך אוכל להכניס לתוך חיי זרימה ואנרגיות מעודנות?

אין צורך למהר ולעלות תשובות... רק לאפשר מקום לשאלות ולנושאים אלו.

אופי ירח זה ממחיש ביטויים של מציאות ברמה הגבוהה ביותר וכן הנמוכה ביותר, כך שנהיה עדים החודש לעלייתם של נושאים הנוגעים לדת, דתות, פילוסופיה גבוהה, גילויים בתחום מדעי הטבע ורוחניות ומנגד נהיה עדים לביטויים מאד נמוכים שיצרו "רעש" סביב נושאי מין, ענייני כלכלה, ממון ורווחה.

הירח השלישי תומך בפעולות שנעשות בדרך אלגנטית ומעודנת, כל פעולה ש"מעלה אבק" תזכה לתגובה חריפה, מאחר ואנרגיות הירח הנוכחי יבקשו להוקיאה, כמו כן ניראה שאידאלים ילוו במאבקים על מנת להתאימם למציאות.

הירח החשמלי מתמקד בעבודה על הגוף כחלק ממערכת מגנטית וחשמלית שמהווה את השדה האנרגטי סביב האדם, זו עובדת בקורלציה מתמדת עם גרמי השמים ועם כוח המשיכה של כדור הארץ.
בגוף מצויה תודעה שמשקפת רבדים שונים בתוכנו, כמו הרגש, המיינד והרוח. הגוף שלנו מכיל חותם של זיכרונות מן מעולמות שונים, כמו חיים אחרים, עולם החלימה ועוד.

בחודש זה מומלצת עבודה דרך ההילה, הקטבים, אנרגיית הקונדליני וסיוע של קריסטלים.

אחת התנועות המלוות חודש זה מחוברת לשמונה כיווני הרוח, שנמצאים בתנועה ספירלית בלתי פוסקת ומפיצים את אנרגיית החיים בצורה מאוזנת.

תרגיל לניקוי השדה החשמלי:
מדמים את הספרה
8 במאוזן (סימן האינסוף) בדומה למדחף, אותו נניע באמצות הדמיון על הציר האנכי של גופנו, מרגלינו ועד הקודקוד במשך מספר פעמים (כדאי לשים לב, אם נוח לכם לסיים תרגיל זה כאשר המדחף נימצא למעלה או למטה) ולאחר מכן נבצע את אותו התרגיל כאשר המדחף נע על הציר המאוזן מימין לשמאל וחוזר חלילה.

בסיום התרגיל ניתן יהיה לחוש בשינוי אנרגטי ניכר.

טוטם הירח השלישי: צבי

הצבי מעלה על נס את העוצמה שבעדינות וברכות והוא הטוטם המלווה אותנו בכל 28 הימים, מטרתו לשמש סמל להתבוננות, לחקוי ולמידה, ניתן למדוט עם הטוטם ולפגוש אותו בתוכנו.

בהתאמה מושלמת לערכי ירח זה הצבי מספר לנו כיצד יש לנהוג בזמן זה עם הסובבים אותנו, לא בדרך של כוח והכרח, כי אם בדיפלומטיות ועדינות נכוונם.
הצבי הוא טוטם ריפוי לאנשים שניפגעו בליבם ונפשם, ומביא עימו רעננות ופתיחת דלתות. בחיבור לצבי, ניתן לחוש את האהבה הנקיה והטהורה שבאה ממקום של נתינה אין סופית... אהבה ללא תנאי מכנים אותה במחוזותינו.


בברכת 28 ימי אושר ושנה טובה

טל קניגסבוך - כל הזכויות שמורות ©
tal@idan-hadli.co.il

054-4777093

מנהלת פורום תיקשור ומאיה באתר עידן-הדלי

אם יעלו שאלות אשמח לענות בפורום

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.