עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

AKBAL גל החשיכה 30 ליוני עד 12 ליולי 
מאת: טל קניגסבוך 
     
 

13 ימי הגל אינם מן הגלים הקלים בשנה זו, משמעות השם מעט שונה בקרב בני המאיה עבורם Akbal זו חשיכה או לילה ועבור האיצטקים פרוש הגלופה הוא 'בית' ומחובר לאלמנט האדמה ופלנטת סטורן. את הגל יאפיין צורך עז בבטחון פיזי ורגשי ובאופן שניראה פרדוקסלי וצורך לפרוץ במלוא העוז תחת השפעה הרפתקנית ונגיעה ב"חלומות" שלנו.
הגל עוסק גם בניגודיות הקיימת בנו בין פנים וחוץ. מערכת השרדותית היא החיצונית והיא תלויה בזמן, ומערכת יצירתית הפונה פנימה בחיפוש מתמיד אחר מתנות ואוצרות פנימיים, מערכת זו אינה תלויה בזמן וחוברת בכל רגע ורגע עם הבריאה האלוהית.
המאיה ייחסו לגלופה המובילה את הגל את העולמות התחתונים. החשיכה היא בית העולמות התחתונים, עולמות הצללים, אשר עלינו לבקר בהם כדי להתמודד עם הפחדים שלנו ועם סכנות אורבות.


היום השני לגל 1.7.06 - Kan - יום שער
מסמל את נושא האתגר לגל זה והאתגר הוא להתגבר ולהתעלות מעל החשש משינויים וחוסר בטחון המשבש יצירה חדשה והתקדמות ולאפשר לשינויים להתרחש בעולמך, בתוכך ובפועלך. הרצון להשאיר דברים כפי שהם אינו עולה בקנה אחד עם המטרות והרצונות ויש צורך להבשיל ולפעול. גלופת היום מסמלת צמיחה, פריון והוצאה לפועל של דברים, עלינו לדמות את עצמנו לקרקע המסוגלת להצמיח סוגי גידולים שונים, כך אנו יכולים ליצור קרקע לאפשרויות חדשות.


היום השלישי לגל 2.7.06 - Chiccan
מחדד את כוונת הגל כולו ומזרים אנרגיה ביצועיסטית. Chiccan יוצר בגל זה פרובלמטיות מסויימת מכיוון שהוא מזרים אנרגיה לשני כוונים גם להתבצרות בקיים, המגיע מתוך אינסטינקט להאחז במוכר ומצד שני תשוקה להתקדם בעולם החומר. המיקוד בגל זה הוא ללא ספק חומרי ואדמתי מאד. לכן בגל זה השיפוטיות שלנו ביחס לפעולותינו ופעולות אחרים עשויה לגבור ויש לשים לב לכך. ביום זה יש לבטוח באינסטינקטים שיובילו אותנו למקום הנכון.


היום הרביעי לגל 3.7.06 – Cimi
ביום בו אנו בוחנים פתרונות שונים לאתגר של הגל, גלופת היום, הגשר בין העולמות מסמלת מוות וטרנספורמציה. היום מאפשר לנו לבדוק אלו דברים יוכלו לסייע לנו בשינוי ואלו דברים כניראה יובילו אותנו למבוי סתום. המגשר בין העולמות מאפשר לנו גמישות בדרך ראיתנו את הדברים ומלמדנו מהו חוסן פנימי. ביום זה יש נטיה חזקה להיות קורבן או מקרבן ולכן אחת מאיכויות היום הנידרשות היא הומניות, התחשבות ונתינת משמעות לחיי האדם.


היום החמישי לגל 4.7.06 - Manik
יום להעצמה וחיזוק. לכוח הרצון שלנו משקל רב בגל זה. כוח רצון הפועל בתוכנו ומחוץ לנו בדרך שונה ויחודיית, בה ניתן לחוות אי יציבות בכל הנוגע להמשך קיומנו כפי שהוא, וסטאטוס קוו מפנה מקומו לבחירה והחלטה. Manik מאפשר עשיה ממקום של ריפוי ומסייע לפעול בצורה רב שיכבתית כאשר טיפול ברובד אחד מחלחל גם לרובד אחר. כן הוא מאפשר לפעול מתוך איזון במצבים בהם קיימים רצונות סותרים של שני צדדים ואפילו שני צדדים דומיננטים בתוכנו.


היום השישי לגל 5.7.06 - Lamat
יום זה מבקש לאזן אותנו כדי שפעולותינו תהינה הרמוניות. Lamat חושף אותנו לידיעה שדוגמטיות מביאה לאי יציבות בזמנים שונים ולכן יש להיפתח לחדש ולשונה כדי לקבל את השפע האלוהי ההרמוני. ההרמוניה אינה מגיעה ממקום של הימצאות ב"גן עדן" אלא מתוך פעולה נכונה בזמן הנכון, יציבות והרמוניה הנובעים מתוך הידע שעלינו להשתנות ולשנות בהתאם לנסיבות בכדי לגעת בחלומות שלנו.


היום השביעי לגל 6.7.06 – Muluc - יום שער
יום שבו לרגישות יש ערך רב, ה"סנסורים" פתוחים לקליטה ולהבנה, גם דברים שהיו עד כה מתחת לפני השטח יעלו על פני השטח, היום השביעי מאפשר לנו לגעת במורים של הגל: כוח הרגשות. בהבנה שבשינוי טמון כוח וזהו למעשה טבע החיים.


היום השמיני לגל 7.7.06 - Oc
יום המדבר על נאמנות לאמת פנימית. בגל זה לא קל להגיע להבנה או להכרה מהי האמת הפנימית ולכן ניבחן את הצרכים והרצונות שלנו. אנשי יוקטן כינו יום זה כדלת לתחילת הזמן ותארו את גלופת היום ככף רגל שלפי המיתוס שייכת לאחד האלים אשר ירד לאדמה כדי למדוד אותה בזמן... כדאי לשים לב לאלמנט הזמן ביום זה...


היום התשיעי לגל 8.7.06 - Chuen
היום מעלה על פני השטח את הפרדוקס של אשליה מול מציאות, ביום זה בו האנרגיה צריכה להתעצם בעקבות השלמת תהליכים, הדרך לגשר על הפרדוקס היא באמצעות כוחו של Chuen המאפשר לנו "לשחק" באשליה ובמציאות. זהו יום מצויין למצוא פתרונות יצרתיים הניזונים מעולמות הקסם, הילדות והרגישות.


היום העשירי לגל 9.7.06 – Eb - יום שער
אנרגית היום מחברת אותנו למתנות שהם רצונות, שאפתנות ורגישות, כלים בהם עלינו לעשות שימוש. העדר שימוש באלו עלול להוביל לתחושות של חוסר מיצוי, עצבנות וכעסים פנימיים. הכלים נועדו לאפשר לנו לשנות וליצור בממד הפיזי ביתר קלות.


היום האחד עשר לגל 10.7.06 - Ben
יום שממקד אותנו בהווה ובצורך לשחרר, זהו היום המדוייק ביותר בגל לשחרר דברים "ולוותר" על מה שאינו מועיל עבורנו. פעולה זו היא אקט של כבוד כלפי עצמנו מכמה סיבות, הסיבה ה"גבוהה" מראה שכדי להתמקד ולהתקדם ובאמת לשנות עלינו לעבוד בעולם הרוח ובעולם הפיזי במקביל - אין טעם להצהרות "רוחניות" ללא עולם המעש. סיבה שניה היא שותפות עם הגורל, ככל שנקדים לשנות ולעבוד נכון למרות הקשיים והפחדים הרי נהיה שותפים ליצירת הקרמה והדאהרמה בחיינו. סיבה שלישית, נגיע פחות ופחות למצבים של "אין בררה" ו"אין מוצא". תהליך זה יביא איתו לחיינו אנרגיה רבה לגדילה וכבוד.


היום השניים עשר לגל 11.7.06 - Ix
יום של פתרון האתגר המונח ביום השני לגל בדמות הזרע הקוסמי שאיתגר אותנו לשנות ולהשתנות. יום זה מאפשר לקוסם והשמאן לקחת אותנו למקומות של עוצמה, מיגנוט, ראיית קשת רחבה של אפשרויות ופוטנציאלים ובכך להתגבר על פחדים, חששות, קשיים וצורך בשליטה שפעמים רבות מוטעת מיסודה מכיוון שהיא מגיעה מהמיינד שפעמים רבות אינו מאפשר ראיה רחבה כי אם דוגמטית.


מצאתי לנכון להכניס לגל דברים שכתבתי בעבר בנושא הקוסם ולוח הצולקין, המתאימים מתמיד לזמן זה.

דרך הקוסם והקסם עפ"י לוח הצולקין והמאיה הקוסמיים.

בכל אדם קיים האל ואנו מהווים השתקפות של צדדים שונים וביטויים של איכויותיו
, כמו גם יכולות ועוצמות כפי שהם באים לביטוי בחיבור למציאות הפיזית. תרבות המאיה מאמינה בבורא אחד - הונאב קא ובאלים (סוגי כוחות אנרגטיים) רבים, האלים הם המתווכים בין הכוח האבסולוטי של הבורא ובין בני האדם וממלכות קיום אחרות, כמו עולם הרוחות למשל.

בכל אחד מאיתנו קיימים בפוטנציאל כל הכוחות כולם, אך המידע ביכולתנו העצומות נישכח ועלינו לעוררו מחדש כדי לקבל את כלי הקוסם חזרה לידנו ולהיהפך לקוסם הראוי לשאת בכלים אלו. על מנת להגיע ליכולת זו עלינו לחזור למצב התחלתי של תום, לנטרל מאיתנו את המסכות, שאנו עוטים על עצמנו עפ"י דרישת ה"קהל", אשר אנו עצמנו מהווים חלק משמעותי מאותו ערב רב. אם בחרת ללכת בדרך התום, תתחיל להיות מודע לקסמו של הטבע הראשוני, המשמעויות של דברים אשר יש לך שיפוטיות אוטומטית לגביהם או אשר אינך מבחין בהם בהם עוד מכוח היותם כה "רגילים" בחיינו, אלו יקבלו גוון חדש הבוקע מתנועת הבריאה והגדרתה המחודשת בהשתתפותך.

ברצוני לסקור בפניכם את גלופות המאיה, אלו הם 20 כלים עוצמתיים, אלו הם 20 שיעורים קוסמיים למעוניינים לצעוד במסלול הקוסם. האם הדרך תהיה קלה וסוגה בשושנים וכוכבים זוהרים ומנצנצים? כן ולא, זו אחת מהתשובות, שתצטרכו להתמודד איתן באהבה.

20 תבניות אנרגטיות חיות ונושמות בלוח הצ'ולקין, המאיה מתייחסים אליהם כאלי הזמן או אלי הצ'ולקין, תפקידם להגדיר בעבורנו את הבריאה האישית ולסייע לנו להוריד את מסך הערפל המונע מאיתנו לראות, את ייעודינו, את כישורינו החבויים ובעיקר להעלות את התדר האישי ולפתוח את הזיכרון ומסדרונות הזמן כדי לתקשר עם התודעה הגבוהה שלנו, תוך פיתוח יכולת התיקשור שהיא כלי הכרחי לחיבור להבנה עמוקה את עצמנו לשם פעולה ויישום בממד זה. 20 אלי הזמן מקודדים בידע קוסמי אבולוציוני, תפקידם לשמש לנו, כמתווכים לתדרים של האמת הקוסמית, כל אחד מהם פותח בפנינו דלת אישית ייחודית להבנה עמוקה. לוח הצ'ולקין מציע דרך שימושית וייחודית לכל אחד מאיתנו הן במישור ההבנה המנטאלית והרגשית והן בדרכים נסתרות יותר של הקרנת קידודים שונים ועבודת הקסם.

אנו נושאים בהטבעה גלקטית (אותה ניתן לזהות עפי תאריך הלידה) וגילומה הוא בגלופה אישית הנושאת את האנרגיות המקודדות. זו מאפשרת לנו באמצעות קסמה האתרי לבצע עבודה רוחנית-פיזית. 20 הגלופות או סימני השמש מסייעים לנו בקשת רחבה של התמודדויות. לכל גלופה שימושים שונים, כמו גם טקסיים ברמות שונות, חלקם משלבים קריסטלים ומינרלים, צמחים ובשמים.

התנסו ותנו לקסם להובילכם למקומות מופלאים בנתיב התפתחותכם, הפכו לקוסם המכיר את הכלים ומפעילם בעיתוי ההרמוני המגשר בין המציאויות השונות.היום השלושה עשר לגל 12.7.06 - Men
גל זה מסתיים באנרגייתmen המסומל ע"י העייט והעין השלישית, המחבר אותנו לתקווה וחזון העייט הרואה את הדברים מנקודת תצפית גבוהה, המאפשרת לראות את הדברים ממבט עיל. הגל מחבר אותנו ליכולת לראות דברים בפרופורציות אחרות שמאפשרות לנו לראות את החלומות שלנו, והרצונות שלעיתים ניראים לנו קשים ביותר למימוש מכיוון שהפחדים והפסמיות מונעים מאיתנו לראותם ממומשים בחיינו. הראיה "הגבוהה" יוצרת את השינוי ומאפשרת עשיה מועצמת, אי חשש מהשאיפות שלנו ויכולת ליצור את האופטימלי בחיינו.


הגולש בים זקוק לגלים כדי לנוע, כך כנראה נכון גם למעדיפים לנוע ביבשה.....


מהי ספירלת הגל המכושף?
260
האנרגיות המרכיבות את לוח הצ'ולקין מורכבות מיחס הקסם 13:20
20
גלופות ו- 13 טונים אשר פועלים יחדיו וממזגים את הרוח במציאות הפיזית. מחזור ה- 13 הוא יצוג של שלוש עשרה תנועות הבריאה. הגל מתחיל בטון 1 ומסתיים בטון 13 מחזור זה נקרא גל מכושף.

הטונים מהווים שערים לעקרונות אונברסלים גבוהים, עקרנות המבוססים על יחסים הדדים ברמה הגלובאלית בין מרכיבי הקוסמוס ועד הרמה הלוקאלית בה משתקפים יחסינו עם הסובב אותנו, כל טון הוא בעל כוונה בתהליך הבריאה, שיקוף זה לתוכנו מאפשר לנו להבין את נקודת המוצא שלנו בכל רגע ורגע וכיצד כדאי "לפעול" כדי להיזכר ולהדהד בהרמוניה עם הבריאה.

מטרתו של הגל המכושף הוא לחבר אותנו להרמוניה הטבעית המצויה בבסיס הבריאה בכך לסייע לנו בהתפתחות רוחנית ובהיבטים מעשיים, כמו אירגון עצמי בהתנהלותנו ביומיום. לכל יום KIN האנרגיה המיוחדת לו וכל יום מדריך ומנווט אותנו לשיפור והתקדמות. מעקב אחר הגל והתחברות לאנרגיה היומית מאפשר תיכנון וסדר פעולות שיפעלו בהרמוניה עם הרשת האנרגטית, דבר המקנה יעילות, שקט נפשי, סדר ויכולת פעולה אופטמלית וייחודית לכל אדם.

טל קניגסבוך - © כל הזכויות שמורות
054-4777093
פורום תיקשור וסודות המאיה בניהול טל קניגסבוך - בעידן-הדלי

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.