עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תחזית אסטרולוגית סינית לבני המזלות השונים בשנת כלב אש  
מאת: שרונה פומס 
     
 

האסטרולוגיה הסינית מתייחסת לארבעת עמודי הגורל שהם שנת הלידה, החודש, היום והשעה. בדומה לאסטרולוגיה המערבית הלוקחת בחשבון גם את מזל האופק, מולד הירח וכו' כך גם האסטרולוגיה הסינית מתייחסת לאלמנטים השונים ולקשר ביניהם. זאת כדי להביא את האפיונים האישיים ואת התחזיות המתאימות לכל אחד באופן אישי.

כל חיה מייצגת אלמנטים כלשהם בטבע. האסטרולוגיה הסינית אינה מתייחסת לאפיונים של כל חיה וחיה אלא לאינטראקציה של היסודות אותם היא מייצגת ביחס לשנת הכלב אש. לדוגמה: ארנבת היא חיה פגיעה ורגישה בטבע, אך באסטרולוגיה הסינית ההתייחסות אליה היא כאל מייצגת יסוד העץ ומהי מערכת היחסים של יסוד העץ עם האש של הכלב.

זכרו, התחזית מתייחסת למאפיין אחד מתוך שמונה הקיימים במפה האסטרולוגית שלכם ואם החיה מופיעה יותר מפעם אחת במפה שלכם ההשפעה שלה תהיה גדולה יותר.

ראשית עליכם למצוא את החיה שלכם ואחר כך תוכלו לדעת מהו המזל שלכם בשנת כלב אש.

ודבר נוסף, טוב ורע, ין ויאנג הם מושגים יחסיים. בכל שנה ישנם חודשים טובים וישנם חודשים טובים פחות. ההמלצה היא: קבלו את השנה בהתרגשות לקראת האתגרים המחכים לכם ופעלו מתוך מודעות ואחריות כדי לקדם שנה של צמיחה ושימוש נכון באנרגיה.

בינינו, מי לא אוהב לפתוח עיתון כדי לקבל מושג כלשהו לגבי המזל האסטרולוגי שלו ולו רק בשביל הכיף וההנאה? ומי יודע אולי גם הפעם יאיר לנו המזל פנים?

שימו לב מי שנולד בין ה1/1- ל- 4/2 יש לחשב שנה אחורה - למשל מי שנולד ב- 2.2.61 מתייחס אל החיה המופיעה בשנת 1960

 

ETONE029.jpgמזל חולדה
ילידי השנים
: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

באופן כללי
שנה טובה מבחינה מקצועית
, יציבה פחות בתחום הרומנטי.

קריירה
לחולדה צפויה שנה טובה בכל הקשור לקריירה בעיקר לאלו העוסקים בתחומים
: טיפול (רופאים, אחיות, מטפלים אלטרנטיביים), שירות לציבור (עו"ד, יועצי מס וכד') עסקי מזון ואדמיניסטרציה. קידום ותמורה כספית טובה צפויה השנה כגמול על פעילות שהחלה בשנה הקודמת. צפויה העלאה בדרגה ,בשכר או בצורת קידום ,הרחבת תחומי הניהול והתרחבות בכלל . תכנון טוב יאפשר להפיק את המיטב מהשנה הזו . הזדמנות טובה השנה לבקש מהממונים עליכם את המגיע לכם.

זוגיות
לפנויים והפנויות שבינינו
, תהיה הזדמנות להכיר אנשים חדשים אך ין לצפות למערכת יחסים ארוכת טווח. תחום זה בעייתי יותר השנה. אתם רגישים ופגיעים יותר וזה עלול להביא לחיכוכים עם בן הזוג. אם חשובה לכם מערכת היחסים בה אתם נמצאים שמרו עליה מכל משמר בשנה רגישה זו. אם אתם מתלבטים מזה זמן בנוגע לקשר בו אתם נמצאים זה הזמן לפנות דרך לקשר חדש, להתחדש, לצאת להכיר וליהנות כמה שיותר .

בריאות
להישמר מספורט אתגרי כמו טיפוס עם הרים
,צלילה וכד' בעיקר להישמר מספורט ימי. להישמר מחפצים חדים כדי למנוע חתכים ופציעות. לשמור על תזונה בריאה מחשש לרגישות באזור הקיבה.

המלצה כללית
דאגו לתכנון נאות
, למנוחה, ועסקו בפעילות ספורטיבית מתונה.


ETOUS048.jpgמזל שור
ילידי השנים
: 1913, 1925, 1937, 1949 ,1961, 1973, 1985, 1997

באופן כללי
השור נמצא בקונפליקט עם הכלב
, "במערכת יחסים של עונש". לכן צפויה לשור שנה מעורבת מצד אחד הצלחה בקרירה אך מהצד השני מהמורות במערכת הזוגית.

קריירה ושפע
הזדמנויות טובות מבחינה כלכלית לשומרים על פרופיל נמוך
. יחסי העונש בין השור לכלב עלולים ליצור עימותים עם חברים ושותפים לעבודה כמו גם חוסר תמיכה מצד הבוס לרעיונות שלכם. לא מומלץ להתחיל פרויקטים חדשים. תמיכה עשויה להגיע דווקא מנשים או לנשים.ייתכנו בעיות הקשורות לכסף כל עוד הם מעורבים ביחסים אישיים.מומלץ לעסוק השנה בתכנון ובשיקום אך לא לקדם יוזמות חדשות. טוב להשקיע השנה בנדל'ן. ככל שתעמדו באתגרים בצנעה כך תצליחו יותר.

זוגיות
לגברים הפנויים
, בני המזל הזדמנות להכיר את האחת והיחידה. מומלץ לגברים לא ללחוץ בכיוון של קידום הקשר אלא לתת לו להתנהל בסבלנות והדרגה. לחץ עלול להוביל לניתוק. כיוון שיחסים וכסף הם שני תחומים בעייתיים עבורכם השנה מומלץ לדחות התחייבויות לטווח הארוך, כמו חתימה על חוזים והסכמים כלכליים כדי לא להפסיד ולהיפגע. לנשים מומלץ להיעזר בחברים שיסייעו לכן לזכות בנסיך המיוחל. צאו לפגישות, אל תחמיצו הזדמנויות.

בריאות
הבריאות טובה באופן כללי אך קיימת נטייה לחלות בשפעת
, לסבול מכאבי ראש בגלל לחץ ועומס נפשי. בעיות בקיבה, כאבי בטן בגלל אכילת מאכלים שומניים ושתיית אלכוהול. מומלץ לאמץ השנה הרגלי תזונה נאותים יותר.

המלצה
לשמור על פרופיל נמוך וענווה
. בעבודה מומלץ לפעול מאחורי הקלעים בעיקר כדי לקדם הצלחה ושפע.


Eto06.jpgמזל נמר
ילידי השנים
: 1914, 1926, 1938, 1959, 1962, 1974, 1986, 1998

באופן כללי
אמנם יחסים טובים עם הכלב אך כוכבים אחרים מביאים לבעיות תקשורת
, רגישות ומהמורות בנושאים בין-אישיים.

קריירה ושפע
בתחום זה תזכו לקידום יציב ובטוח
,הגדלת תחום אחריות או תחום עניין חדש בתחום המקצועי בעיקר לאלו העובדים בחברות גדולות,בחברות הוצאה לאור או בתחום המנהל הציבורי. הדרך להצלחה תלווה במכשולים, בעיות משפטיות וחוסר פרגון מצד הסביבה עליהם יש להתגבר השנה. מבחינה כלכלית אין לצפות להצלחה מטאורית אלא הדרגתית וקבועה שתגיע על ידי עבודה מתונה. מוטב להגיע להסכמי פשרה עם אנשים ומוסדות ולהימנע מיציאה למאבק משפטי בבית משפט. יש להקפיד לשים לב לחוזים עליהם אתם חותמים כדי למנוע בעיות העלולות להגיע בעתיד. ייתכן שתרגישו שאתם מאבדים את בהירות המחשבה ושאתם פועלים מתוך מניעים רגשיים שמרו על צניעות וענווה ואל תנצלו כוח ומעמד שיש לכם כדי לפגוע בצד השני. הימנעו מקידום שותפויות חדשות ומהרחבת תחומי הפעילות. מומלץ להשקיע בלקוחות קיימים המכירים אתכם כבר. אמרו פחות עשו יותר כדי להימנע ממצבים של רכילות נגדכם.

זוגיות
הזדמנויות רומנטיות קצרות
. מומלץ לא להתחייב. אל תקשיבו לרכילות .

בריאות
דאגות
, פסימיות ותחושה של דיכאון עלולים לפגוע בבריאות המנטלית שלכם .לאנשים חזקים כמוכם אין מה לדאוג לבריאות פיזית השנה.

המלצה
מוטב לנמר כמות שהוא יודע להישיר מבט קדימה לא להקשיב למה שיש לסביבה לומר
. מומלץ לא לקחת דברים באופן אישי כדי ליהנות משנה של פריחה.


ETOUG026.jpgמזל ארנבת
ילידי השנים: 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999

באופן כללי
בהיות הארנבת ביחסים הרמוניים עם הכלב היא זוכה לשנה טובה בתחום מקצועי והבינאישי ובכלל זו השנה שלכם
.

שפע וקריירה
הקריירה בנסיקה בזכות גמול לו אתם זוכים על מעשיכם בעבר
, שנה יציבה, טובה להשקעות, קסם אישי בזכות "תפרחת האפרסק" תבוא לידי ביטוי גם בעבודה. יקשיבו לרעיונות שלכם, ההכרה והמוניטין יתחזקו, תמיכה מצד הממונים ועמיתים לעבודה. מומלץ להתמקד בעבודה בענייני העבודה עצמה כדי להתקדם ולא בעניינים רומנטיים. הישמרו מפזרנות ונדיבות ייתר בכל הנוגע לכספים שלכם.

זוגיות
שנה נפלאה לפנויים בזכות קסם אישי וכריזמה הזוכים השנה לביקור כוכב
"תפרחת האפרסק" .כאבי ראש צפויים לארנבים הנמצאים במערכת יחסים שיש בה מחויבות לטווח ארוך כיוון שהם זוכים לאותה תשומת לב העלולה להפיל אותם ברשת הפיתוי. זו השנה להתמקד במי שאתם מעוניינים , לבקש עזרה, ליזום כדי לנצל חלון הזדמנויות נפלא שהשנה מביאה בתחום.

בריאות
הבריאות טובה
. מומלץ לפקוח עין על רמת הכולסטרול בדם. בעיית בריאות עלולה להתבטא אצל בני משפחה מה שידרוש מכם טיפול והשגחה.

המלצה
בשנה הזו נצלו כל רגע כדי לקדם כל מה שחשוב לכם
.


ETOTT021.jpgמזל דרקון
ילידי השנים
: 1916, 1928 , 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

באופן כללי
הכלב והדרקון נמצאים ביחסים של קונפליקט
(קלאש). לכן לילידי הדרקון צפויה שנה של אתגרים ושינויים. מומלץ להתכונן לשנה שתביא אתגרים שיש בהם גם לידה, צמיחה והתחדשות.

קריירה וכסף
בעקבות הקלאש ייתכנו שינויים בסביבת העבודה
, אובדן כסף, בעיות עם שותפים ועמיתים לעבודה ותחושה של קיפאון. מומלץ להימנע מספקולציות והמורים. רצוי להקשיב לאחרים, לבקש עזרה ולהתמקד במה שחשוב לכם. מומלץ לא ליזום פרויקטים חדשים, חסכו בהוצאות ומנעו הוצאות שאינן נחוצות השנה. דרקונים העוסקים במקצועות שיש בהן אומנות, יצירתיות או כתיבה יצליחו השנה בזכות השראה ועצמאות. שמרו על ראש פתוח וגמישות מחשבתית כדי להימנע מבעיות תקשורת בעבודה . לנוקטים אמצעי זהירות לא יהיו שינויים מהותיים ברמת ההכנסה.

יחסים וזוגיות
מהמורות למי שהחלו לאחרונה מערכת יחסים חדשה יותר מאלה הנמצאים כבר במחויבות מזה זמן
. לפנויים לא יקל להכיר בן זוג חשוב ומשמעותי לטווח הארוך. להימנע ממעורבות רגשית רבה מידי במערכת היחסים העלולה להביא לאי הבנות ,רכילות ובעיות תקשורת.

בריאות
אדמה גורמת לבעיות מנטליות בגלל דאגנות יתר
, רגישות בקיבה ובמערכת עיכול. הימנעו מספורט אתגרי.

המלצה
מומלץ להיערך לשנה מאתגרת
. להיות גמישים,להקשיב ולהתמקד בדברים החשובים לכם.


ETOMI022.jpgמזל נחש
ילידי השנים
: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

באופן כללי
התקדמות בקריירה
,שגשוג ,חיוניות תמיכה ,רומנטיקה והגנה.

שפע וקרירה
השנה תהיה שלנה של קידום
, העלאה בשכר, דלתות פתוחות ,ושיתופי פעולה טובים. בצירוף קסם אישי יביאו כל אלה להכרה ותמיכה במקום העבודה ומצד לקוחות וקולגות. הצלחה בעיקר לעוסקים בהוראה, דיבור בפני קהל ומשפטים. נחשים שלא ינהלו נכון את ענייניהם הכספיים יחוו עליות ומורדות למרות ההזדמנויות. לפני כל החלטה, מוטב לבדוק הצעות מפתות המופנות מחברים. ייתכנו הוצאות לא צפויות הנוגעות לבריאות של בני משפחה. נחשים העוסקים בניהול ציבורי וניהול בכלל מוטב שיישארו במקום העבודה כדי לזכות בקידום והגדלת היכולת הניהולית ותחומי האחריות. לעובדים בחברות קטנות מומלץ לעבור לעבוד בחברה גדולה יותר לעבודה הכרוכה גם בנסיעות עסקיות כדי לזכות בהכרה והצלחה. תזכו לצמיחה שתקדם אתכם ותפתח בפניכם דלתות והזדמנויות חדשות. תיהנו מהגנה. מוטב לא לנצל יותר מידי את כוחכם לרעה כדי ליהנות משנה פוריה במיוחד.

יחסים וזוגיות
שנה טובה להכיר בן זוג ולמסד זוגיות
. שנה מאתגרת לנשואים מבין הנחשים. קסם אישי עלול להביא לקשיים בזוגיות קיימת אלא אם תשמרו על יושרה ביחסים.

בריאות
להישמר מתאונות
. ייתכנו גם מצבים של דכדוך ואובדן תקווה העלולים לגרום למבוכה ובלבול בתחום המקצועי. צורך להשגיח על בריאותם של מבוגרים במשפחה.

המלצה
זו השנה שלכם בכל הקשור לקריירה
. תיהנו ושמרו על ענווה ויושרה.


ETOUM022.jpgמזל סוס
ילידי השנים: 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002

באופן כללי
לנחושים ולמתמידים מבין הסוסים צפויה הצלחה והתגשמות חלומות
.

שפע וקריירה
שינויים חיוביים של מעבר דירה או מעבר למשרד חדש
. הכרה בסטאטוס ועוצמה יביאו לקידום, הרחבת סמכויות והצלחה. תמיכה של אנשים בפתרון בעיות, הזדמנויות כלכליות, שנה טובה להשקעות ,ספקולציות בבורסה ובכלל. הסוסים יקצרו פרות השנה ויתוגמלו על מעשים שהחלו עוד בשנה שעברה. הצלחה תבוא בעיקר לעוסקים בניהול ציבורי ואדמיניסטרציה, הכרה מקצועית ,תמיכה מצד הממונים לקידום.

זוגיות ויחסים
השנה מרוב עיסוקים לא יהיה לכם פנאי להתמסר לעניינים שבלב
. שנה של פריחה לנשואים מבין הסוסים בעקבות שיפור מצב כלכלי. לפנויים לא יהיה זמן להתפנות מעבודה או לחילופין הם יכירו בני זוג חזקים ועסוקים במיוחד.

בריאות
בעיות בריאות קלות
, פציעות, חשש לנשיכה על ידי בעל חיים, בעיות מנטליות ופסיכולוגיות למבוגרים במשפחה כתוצאה מלחץ. מומלץ לעשות ביטוח בריאות. תחושה של בדידות, עליות ומורדות רגשיות. משיכה למיסטיקה.

המלצה
השקיעו בקידום המקצועי והתמקדו בהגשמת החלומות שלכם
.


ETOHT031.jpgמזל כבשה
ילידי השנים
: 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003

באופן כללי
שנה של הישגים מקצועיים בצד בדידות
. בלל יחסי "העונש" בין הכבשה לכלב לא תהיה השנה מבין המדהימות שתחוו.

קריירה ושפע
עזרה מממונים
, רווחים כספיים ,הכרה ,הרחבת תחומי אחריות בעבודה בצד בעיות תקשורת המזמינות אי מעורבות רגשית והתעלמות מרכילות ושמועות כדי למנוע אי הבנות. לא מומלץ השנה לשנות מקום עבודה. סבלנות תביא לקידום במקום עבודה נוכחי. לא מומלץ לקדם השנה פרוייקטים חדשים.

זוגיות ויחסים
מוטב להתמקד בעבודה ולא לתלות תקוות רבות מידי בתחום הרומנטי
.ייתכנו בעיות אי אמון ביחסים קיימים, אכזבה ותסכול לפנויים המבקשים להכיר בן זוג חדש.

בריאות
מומלץ השנה להישמר בעיקר מבעיות גרון
, מצבי רוח, מומלץ לעשות ספורט השנה יותר מתמיד לשפר חיוניות ומצב רוח.

המלצה
גלו אורך רוח וסבלנות
. ההתמדה משתלמת. התמקדו השנה בתחום המקצועי.


ETOSR024.jpgמזל קוף
ילידי השנים
: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 2004

באופן כללי
שנה טובה לקריירה
,לנסיעות עסקיות, הכרויות ולימודים מעבר לים (בזכות כוכב סוס שמים )

קריירה ושפע
לימודים אקדמאיים יביאו לקידום מקצועי לכן מומלץ להתפנות ללימודים השנה
. שנה יצירתית במיוחד לעוסקים בכתיבה,במחקר, בעיצוב ובאומנות. שנה של בהירות מחשבתית והשראה שיובילו לתוצאות מצויינות. השנה מוצלחת לקופים הפועלים, יוזמים ונוסעים מעבר לים. יש להיזהר מהטעייה ,רמיה איבוד מסמכים, איבוד מטען, עיכובים ותאונות קלות בעת הנסיעה. מומלץ לעשות ביטוח נסיעות. ייתכנו הפסדים כספיים למי שעושה עסקים עם אנשים זרים ואינו בודק את כוונותיהם בצורה מעמיקה.

זוגיות ויחסים
הזדמנות למצוא בן זוג מעבר לים או מרקע תרבותי שונה
. לנשואים מומלץ להתמקד בעבודה מחשש לפתויים בתחום הרומנטי.

בריאות
מומלץ להימנע לבקר בתי חולים ובתי קברות קיים חשש לתאונות ופציעות קלות
, להימנע מנהיגה במהירות מופרזת.

המלצה
מומלץ לנסוע מעבר לים כדי לקדם חלון הזדמנויות הקשור לנסיעות בכל התחומים
: לימודים, עבודה או זוגיות.


ETOTL024.jpgמזל תרנגול
ילידי השנים
: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

באופן כללי
שנה מעורבת בשל יחסי
"הרס" בין התרנגול לכלב. הזדמנויות להצליח בצד הפסדים כספיים.

קריירה ושפע
ייתכנו שינויים בסביבת העבודה שלכם
,שינויים בהנהלה,או העברה למחלקה אחרת. אתגרים אלה יביאו לעיכובים למי שלא יביא גמישות והסתגלות מהירה. בעיות עם עמיתים וממונים. תחושה שאנשים נגדכם תאלץ אתכם להוכיח את עצמכם שוב מחדש. תמיכה מצד משפחה ולקוחות ותיקים יביאו לקוחות חדשים. שמרו על הכסף בבנק ,הימנעו מהשקעות ומעצות של אחרים בנוגע לכספכם. ניהול לקוי יביא להפסדים. הימנעו מליזום שינויים מקצועיים .

זוגיות ויחסים
שנה מעורבת
. מצד אחד הזדמנויות להכיר אנשים חדשים יהיו בשפע. מצד שני הם לא ראויים ברובם למחויבות ארוכת טווח. מה שראוי יוביל לנישואין.

בריאות
בעיות בריאות קלות
. לחץ פסיכולוגי עלולים להוציא אתכם מהאיזון. הקפידו על ספורט ושינה טובה.

המלצה
הביאו גמישות
, אופטמיות וקלילות כדי להוציא משנה זו את המיטב.


ETOIN027.jpgמזל כלב
ילידי שנים
: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

באופן כללי
שנה לא יציבה
, הזדמנויות חדשות ואתגרים.

קריירה ושפע
זמן טוב להתחיל דברים חדשים
,לשנות את מה שאתם לא אוהבים בכל תחום, נסיעות מעבר לים יביאו רווחים, זמן טוב לכתיבה, תקופה פסימית לחוששים משינוי. שנה טובה לשותפויות,מומלץ לנקוט מהלכים שמרניים בכל הנוגע לכסף, להמנע מספקולציות. מומלץ לנוח בשנה מאתגרת זו כיוון שמתח עלול להביא להחלטות שגויות והפסדים כלכליים. רעיונות והשראה בעבודה לא יביאו להישגים מהירים. השנה הקצב איטי בקידום פרוייקטים. הזדמנויות לקידום יהיו השנה אך מומלץ לגלות סבלנות, לשמור על פרופיל נמוך וענווה ולהישמר רכילות. מומלץ לקבל הצעה טובה לשינוי מקצועי.

זוגיות ויחסים
רבים מהכלבים יחושו תחושה של בדידות
. תרגישו שלא מבינים אתכם. שתפו חברים כדי לקבל עזרה.בעיות תקשורת, הימנעו מפרידה על ידי התמודדות עם הבעיות ולא על ידי הדחקתן.

בריאות
מחשש לפציעות יש לנקוט אמצעי זהירות
, לנהוג בזהירות. לחץ בעבודה עלול להביא לשחיקה פיזית. בעיות בריאות במשפחה.

המלצה
זו השנה להוציא את מה שכבר לא עובד בחיים שלכם כדי לקדם את מה שאתם באמת רוצים
. גלו אורך רוח וגמישות.


ETOIS022.jpgמזל חזיר
ילידי השנים
: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995

באופן כללי
שנה טובה בקריירה פחות לתחום הבינאישי והרומנטי
.

קריירה ושפע
שנה טובה למיזוג עסקי
. מומלץ שותף גבר על פני שותפה אישה . בהירות מחשבתית ונחישות יביאו לצמיחה. הכנסות טובות ,הזדמנויות מעבר לים,שנה טובה לעוסקים בתקשורת וכתיבה להישמר מאיבוד מסמכים ומטען. טוב להפוך עצמאיים. השנה רעיונות חדשים יביאו להכרה. בעיות רגשיות עלולות לגרום למתח במקום העבודה ולחוסר פרודוקטיביות. היו הגיוניים ואובייקטיבים במילוי המשימות כדי להפיק מהשנה את המיטב.כוכב הבדידות המבקר אתכם השנה עלול לגרום לתחושה של בדידות וחוסר הבנה מצד הסביבה.

זוגיות ויחסים
הזדמנויות טובות בתחום הרומנטי בעיקר לנשים במזל הזה
. מומלץ לנצל חלון הזדמנויות ולנקוט יוזמה בכיוון. גברים נשואים ייפתחו לקשר נוסף. מומלץ לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים וכנים כדי למנוע בעיות בקשר. בעיות עם עמיתים. הביאו הקשבה וישירות כדי למנוע אי הבנות.

בריאות
להישמר בעיקר בנסיעות מחשש לתאונות
. נטייה לדיכאונות ובעיות רגשיות בשל כוכב הבדידות. קחו זמן לעצמכם.

המלצה
נצלו את השנה כדי לפנות זמן לעצמכם. שקלו הרחבת עסקים עלי ידי מזוגים ואל תשכחו- חלון הזדמנויות בתחום הרומנטיקה תמיד כדאי לנצל.

שנה טובה, שרונה פומס

http://www.fengshuitherapy.co.il/

http://my-home.ath.cx/cishi.php?uid=2792

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.