עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

שרונה, הרמוני דרך-חיים
טל.  04-6294456, 052-2941146
harmony1@netvision.net.il
 


גם אתם רוצים להתאמן בחזון אישי?

מידי שבוע יוענק אימון בכתב בשיטת "חזון אישי" לשלושה גולשים מבין אלו שימלאו את השאלון.
המבצע במסגרת שיתוף פעולה בין הרמוני ועידן-הדלי
.
האימונים הזוכים יוצגו בפורטל עידן-הדלי בעילום שם והסתרת פרטים מזהים


-
לחצו כאן - לסדנת "חזון אישי" ותיאום אימון בהנחה מיוחדת
-
לחצו כאן
 - למילוי השאלון לאימון אישי בכתב

 
להגיע לרגיעה כלכלית בגיל 50+ - אימון חזון אישי ר.ל 
מאת: שרונה דוכנה 
     
 

השאלון

אני אוהב:
את הארץ מאוד.מאוד אוהבת ילדים ועוסקת בחינוך לגיל הרך 22שנים.מוזיקה קלסית.ספרות טובה. חברים טובים.

החלום שברצוני להגשים:
למצא לי עיסוק חלופי. היגיע הזמן לצאת מהעיסוק הקודם ולמצא גם בגילי ה-"מתקדם-"משהוא מעניין ועוד לא עליתי מהו!?
ברצוני להגשים חלום להגיע למנוחת נפש ולרגיעה כלכלית......

כישורים שעשויים לתמוך בהגשמת חלומי:
אין לימושג.....אולי בידי שמיים????

דבר עיקרי להגשמת חלום:
החלטיות וביטחון עצמי גמור!!!ללכת ולעשות שינוי
יוזמה...
תמיכה וגב מחברים--ות

מה חוסם הגשמת חלום:
חוסר מוטיבציה לעשות למען העניין
חוסרודאות לדעת מה ואיך להגשים....

מרחב פתוח:
הנני בת ל- 2 הורים ניצולי שואה-"כבדים-" שהתגברו על כל המכאובים והימשיכו הלאה אבל אנחנו -"הדור הבא-" נושאים צלקות... עברתי הרבה נדודים עם הורי שיצאו לשליחות בחו-"ל וחזרו וחיפשו את עצמם דבר שדי חישל וביגר אותי טרם הזמן.
עברתי הרבה חברות מציונות דתית עד לחב-"ד... ומאז הכל היסטוריה.למדתי ועדיין לומדת מגוון של לימודים סיימתי לאחרונה רייקי 1--2--וקרונה . מאוד מתחברת למיסטיקה + ולא נרתעת מלדעת וכמה שיותר. תודה על החומר המאתגר.


האימון של שרונה

 ר. יקרה,

היכולת שלך בסיום מכתבך לומר תודה על האתגר נראה כמאפיינת אותך.

אין ספק שבחייך (עד 120 טובות טובות) עברת אתגרים רבים, רובם אני מבינה הינם פנימיים. ונראה שהיכולת הזו לקחת מה שמסתמן כקושי ולציינו כמתנה "חישל אותי" הוא ייחודי, אין ספק.

נעבור לדברים שכתבת. אני קולטת שיש בך הלכה למעשה במשך שנים רבות נתינה ואהבה אין קץ לילדים, לזולת. חמלת את הוריך והכלת בתוכך מכאובים שלהם ושל משפחה נודדת המחפשת עצמה. וכעת את מתאווה למנוחה....

ר. יקרה
,
בעייני הגיל הינו רק מרכיב טכני שאין לו בעד או נגד בנוגע לעשייה. כל שינוי ייתכן בכל גיל. בדבריך יש מספר סימני שאלות ובואי נצא לדרך ונפרוק אותן אחת אחת.

בכדי שחלומך יוגשם עליו להיות מוגדר וממוקד. "ועוד לא עליתי מהו!? כתבת. בואי טלי את הדברים אותם ציינת כאוהבת, הוסיפי עליהם עוד ועוד רבים שקיימים בנוסף למוסיקה לחברים ולחינוך ולספרים.

חדדי – כלומר, מעבר לכתיבת התחומים צייני איזו עשייה ממשית תעשה אותך חווה את המהויות שביקשת. ביקשת: "מנוחת נפש ורגיעה כלכלית...".

כתבי מה אם יקרה/ מה נכון שיתרחש במציאות חייך, כך שתוכלי להיות במקום הזה.

עליך להיות במקום של מפרגנת לעצמך. אם אינך מודעת לכישוריך/ סגולותיך הכיצד תוכלי לבחור. הרי עם הבחירה הוא עם הסגולה. מי שער, מודע לסגולותיו, כישוריו ומטפח אותם יכול ביתר קלות להפיץ עימם אור, כלומר לסייע לאחרים לפי צורך אמיתי. הייחוד העיקרי שלך, של כולנו הינו יכולת הבחירה. בררי עם קרוביך מה הם מזהים ככישורים שבורכת בהם.

המוטיבציה ממופית (מלשון מפה) במוח האדם סמוך לאזור של רגש. ולכן את כותבת "חוסר מוטיבציה" בסעיף של חוסם את הגשמת החלום. מצאי את הדבר "ההוא" שהובלתי אותך בסעיף שלעיל. מצאי את המטמון דרך מילות המפתח: מרגש, גדול ונועז, מתאים לכישוריך ומאפשר טיפוחן, רשמי דברים ברורים ובחרי מתוכם.

אם עדיין את מוצאת את התהליך לא פתור, אני מזמינה אותך למודט בטבע. בחרי לך פארק יפה עם עצים, חורש טבעי, שבי לך במנוחה אמיתית (והנה כבר נגעת בחלומך-מנוחת נפש), התחברי בעיניים עצומות, בשקט געי באני הגבוה שלך. גשי אח"כ כך מתוך השקט הזה לעץ שאת מתמגנטת אליו. לכי אליו, חבקי אותו, שבי בצלו שאלי אותו שאלה וכתבי את תשובותיו. הקשיבי, הקשיבי לרוח, לגזע, לליבך שלך הגדול.

ר. יקרה, כולי תקווה שתחושי בישיבה זו עם עצמך שסוף סוף הגעת הביתה.


שלך,
שרונה

 

שרונה דוכנה: "ילדתי את הרמוני לאחר שבשנת 96 ביקרתי בתערוכת הי-טק כסמנכ"ל שיווק בחב� תקשורת. בעודי מתהלכת בין ביתני הענק המרשימים חשתי "חור בנשמה". ההקשבה לתחושות הגוף בשילוב רצוני לשלב בחיי את כל אהבותי, חוזקותי ויכולותי התמירו חלום למציאות. בנוסף לידע ולניסיון אני מציעה לחלוק עימך את התהליכים שגיליתי כמוצלחים, מהנים ונושאי פירות ליצירת חזון והגשמתו בכל היבטי החיים. חזוני הוא שכל אדם יעז לשלב בחייו את תשוקותיו ולחוות את מה שמלהיב ונכון לו, כפי שהעזתי אני".

 

 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.