עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תקשור אוגוסט ספטמבר (עד יום כיפור) 2005 - אנרגיית התחדשות 
מאת: מיכל אוחיון 
     

לכל הקוראים שלום רב, החודש המדיטציה היא לאנרגיה של התחדשות. מדיטציה זו חשוב לעשות רק לאחר שנעשתה המדיטציה של החודשים יוני יולי 

קודם יש להיפרד מזיכרונות עבריים הכולאים בתוכם הרבה מהאנרגיה שלנו ורק לאחר מכן יש אפשרות לעשות מדיטציה זו.כאשר קיבלתי אותה לראשונה זו הייתה חוויה של התרוממות רוח כדאי לעשות מדיטציה זו לפחות פעם בשבוע כאשר בערב ראש השנה יש לעשותה, כמו כן בערב יום כיפור ובמוצאי כיפור. בערב אשר למחרת יש יום הולדת או כאשר זקוקים לאנרגיה חדשה למשימה חדשה....

המדיטציה

 1. לוקחים דף ועט על הדף רושמים מעכשיו אחורה את כל החוויות אשר רוממו את רוחנו היו חוויות שלא נישכח לדוגמה יום הולדת אחרון עכשיו, מעבר דירה (ליפני שנה הכרות עם משה (ליפני שלוש שנים) כך עד הלידה.

 2. עוצמים עיניים נושמים נשימות דרך האף נושפים דרך הפה.

 3. מברכים את הברכה הבאה בעזרת ההשגחה העליונה אורה חוכמתה מלאכיה ושליחיה אני______ מבקש/ת עזרה במסע הברכה ממלאכים מפמליותיהם של המלאכים הנעלים אוריאל רפאל גבריאל מיכאל.

 4. אנו עושים הדמיה שמעלית מוסעת ע"י ארבעת המלאכים מגיעה אלינו.

 5. הדלת נפתחת ואנו נכנסים פנימה הדלת נסגרת ואנו מוסעים בתוך מנהרה זהובה המעלית נעצרת בתוך היכל הדלת נפתחת אנו יוצאים לאולם רחב ידיים אשר במרכזו יש שולחן קריסטל. ומולנו ליד השולחן נמצאת דמות זהובה.

 6. מושיבים אותנו על השולחן, מעל השולחן בתקרה נפתח צוהר וממנו יורדת קרן זהובה הקרן מגיעה אלינו ושוטפת אותנו מהקודקוד עד לכפות הרגליים כאשר היא סורקת כל חלקיק ומנקה את האנרגיה הלא נחוצה מכל גופנו כדאי לדמות את הקרן סורקת ומנקה אותנו מספר פעמים כל פעם בצבע אחר אפשר בזהב ובכסף,בסגול, כחול, ורוד, ירוק, צהוב, כתום, אדום.

 7. לאחר הניקוי אנו מתישבים ליד השולחן על כסא קריסטלי ומולנו מתישבת הדמות הזהובה אנו מקריאים מהדף את הזכרונות מעכשיו אחרוה בזמן עד הלידה.

 8. עוצמים עיניים ומדמים שאנו נכנסים לתעלת הלידה ולרחם.

 9. כאשר אנחנו ברחם אנו סופרים חודשים לאחור תשע שמונה שבע שש חמש ארבע שלוש שתיים אחת עוברים לחודש הראשון וסופרים שבועות שבוע רביעי שלישי שני ראשון בשבוע אנו עוברים לימים היום השביעי השישי החמישי הרביעי השלישי השני הראשון 0 והחוצה אנו יושבים מול הדמות הזהובה כאנרגיה כמו אלומה של אור.

 10. בשלב זה אנו מתמקדים בנו ואומרים מאיזו אנרגיה ברצוננו להשתחרר.לדוגמה אני משחררת אנרגיה של קיבעון של קוצר ראייה של שומן יתר.של מחסור ...... מדמיינים כיצד אנרגיה זו עוזבת את אלומת האור שלכם.

 11. מתמקדים בדמות הזהובה היושבת מולכם ואתם אומרים מה האנרגיות הנחוצות לכם לדוגמה אני מקבלת אנרגיה של בריאות, חיוניות, זוגיות, הורות, פוריות, יצירתיות, הגשמה והנושא שאנו רוצים להגשים פרוייקט שיש או בעיה הדורשת פתרון ןכו...כל בקשה אנו מדמים כאילו הדמות הזהובה שולחת לנו אור וממלאת את האלומה שלנו

 12. סיימנו להיטען אנו נפרדים מהדמות הזהובה נכנסים בדמיון לרחם של אמנו ומתחילים לספור יום ראשון שני שלישי רביעי חמישי שיש שבת שבוע ראשון שני שלישי רביעי חודש ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שביעי שמיני תשיעי נולדים בשמחה רבה פוקחים את העיניים ומקריאים מהלידה ומעלה עד לעכשיו מסיימים.

 13. עוצמים עיניים רואים איך חזרנו להיות אנחנו מול הדמות הזהובה מודים לה שוב, קמים מהשולחן הולכים למעלית נכנסים המעלית נסגרת הדמויות הזהובות מסיעות אותנו במנהרה הזהובה עד שאנו חוזרים לחדר בו אנו נמצאים, המעלית נפתחת אנו יוצאים מודים לדמויות הזהובות שהסיעו אותנו חוזרים חזרה לגופנו ופוקחים עיניים.

מיכל אוחיון מתקשרת מרפאה מדריכה רוחנית במאית שחקנית מנחה קבוצות ממייסדי "בינה" – מרכז לצמיחה ולקיחת אחריות, מחברת הספר לקחת אחריות. מנחה סדנאות מודעות ולקיחת אחריות ,להורים מורים ותלמידים , לחברות וארגונים לקבוצות וליחידים. מיכל 4830666 – 052 9508712 –09 WWW.bina-c.com michalcl@zahav.net.il

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.