עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תקשור יוני יולי - פרידה מזיכרונות קשים וקבלת העוצמה שלנו 
מאת: מיכל אוחיון 
     

שלום לכולם בחודש יוני ויולי התחברו יחדיו לעבודה משותפת. חודשים אלה המסמלים לגבינו סוף שנה וחופשה הם החודשים אשר בם יש לנו את האפשרות להתנקות מכל הזיכרונות העבריים, הזכרונות הלא נעימים אשר בם נעלבנו, נפגענו, פחדנו דאגנו, כעסנו, היינו חסרי אונים.... כל תחושה משמעותית כזאת, הנחרטת בזיכרון, מלבד אי הנעימות שבהזכרות , יש עוד נזק, בעת שזה קרה נשאבה מאתנו אנרגיה שלנו ונותרה כלואה באותו זיכרון.

מטרת המדיטציה היא לשחרר את האנרגיות שלנו הכלואות  בזיכרונות אלה ולהחזירן לנו, כדי שנוכל לפרוץ במלוא הכוח למימוש ולהגשמת היעוד שלנו.
 
כיצד עושים זאת?
  • יושבים במקום נינוח ושקט אשר בו אנו מודטים עם דפים ועט
  • נושמים חמש נשימות דרך האף נושפים דרך הפה
  • עושים הדמיה שקרן אור מגיעה אלינו מקצה היקום נכנסת דרך הקודקוד מאירה ספירלה רדומה הנמצאת בתוכנו, הספירלה מתעוררת ומתאוררת מסתובבת עם כיוון השעון ומנקה שכבות, שכבות במוח מאירה את כל התאים הזוכרים ומאפשרת לזכרונות לצוף
  • כל זיכרון אשר עולה: רושמים את המילה המזכירה את האירוע, לדוגמה: הרי את חופשייה לכל .  ואומרים: "אני משחרר/ת באהבה רבה זכרון זה מבלי שתהיה לו שום תלות בי ומבלי שתהא לי שום תלות בו, אני מקבל/ת חזרה את האנרגיה הכלואה בזיכרון זה, מחזיר/ה אותה לאנרגיה שלי  והיא תורמת לכוחי, למרצי, ליכולת ההחלטה שלי ומכניסה אותי לתהליך הגשמה עם הרבה עוצמה.
  • כך אני רושמ/ת ואומר/ת לכל זיכרון שעולה.
  • כאשר אני בטוח/ה שסיימתי אני מכניס/ה קרן אור נוספת לספירלה ורואה כיצד הספירלה מנקה את כל הגוף שלי: תאי המוח, הצוואר, הכתפיים, הידיים, הגוף, הרגליים, בכל כף רגל יש פתח ומהפתחים יוצאים כל הקידודים של זיכרונות אלה מהגוף אל האדמה
  • קרן נוספת מנקה את ההילה שלי
  • ובכל תהליך הניקוי  אני חוזר/ת על האמירה: אני משחרר/ת באהבה רבה........
  • לאחר שהתנקיתי אני מדמה את הדמות של חיה או אדם המסמל לגביי עוצמה, כוח , מודל לחיקוי אני מדמה שהוא למעשה המראה של כוחי לוקח/ת את כוחי ממודל זה ועם הדימוי שלו/ה בי  פועל/ת
  • בהצלחה אשמח לקבל תגובות ניתן לעשות עבודה זו במסע פרטים באתר להשתמע ולהתראות      

מיכל אוחיון  מתקשרת מרפאה מדריכה רוחנית במאית שחקנית מנחה קבוצות ממייסדי "בינה" – מרכז לצמיחה ולקיחת אחריות, מחברת הספר לקחת אחריות. מנחה סדנאות מודעות ולקיחת אחריות ,להורים מורים ותלמידים , לחברות וארגונים לקבוצות וליחידים.

מיכל 4830666 – 052  9508712 –09 WWW.bina-c.com   michalcl@zahav.net.il   

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.