עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תקשור מאי 2005 - נתינה בכוונה יוצרת קבלה רצויה 
מאת: מיכל אוחיון 
     

חודש אפריל היה חודש כניסת האביב. חג הפסח, חג בסימן ניקיון שחרור הישן ופינוי מקום לקבלת החדש.  שחררנו את האנרגיה הישנה, התכווננו במודע לקבלה, אשר ברצוננו לקבל. (מי שלא עשה זאת בחודש אפריל יכול לחזור לתיקשור אפריל 2005 ולעשות את הניקוי עכשיו). חודש מאי נכנס עם אנרגיה של כוונה לקבלה חדשה. 
איך  עושים זאת?
כל אחד/ת יושב/ת  ומחליט/ה מהם שניים או שלושה דברים אשר רוצה לממש ועדיין לא הצליח/ה ומאוד רוצה לממש. זה יכול להיות בקרירה, במשפחה, בזוגיות, בפרנסה.....
לאחר שבחרת שני נושאים  עד שלושה לא יותר.
בחר/י אדם שאת/ה מכיר/ה, האדם יכול להיות שכן, קולגה לעבודה, מכר, חבר בן משפחה.
לא בהכרח קרוב אליך, אשר זקוק לאותו נושא.
למשל: פוריות בחר/י איש/ה אשר מאוד רוצה ילדים ועדיין אין לו/לה. (זה גם הרצון שלך ועדיין אין לך)
 בחר/י מתנה המשקפת את הרצון, כגון: תמונה של ילד/ה, אשה הרה, משפחה, חפץ המביע פיריון, ספר, סרט...
תן /תני את המתנה הזו לאדם שבחרת, בכוונה ובתפילה שרצונו/רצונה יתמלא ובקש/י גם בשבילך.
 
נתינה בכוונה יוצרת קבלה זו אנרגיה חדשה עד עתה לימדו אותנו לתת מבלי לצפות לקבל לתת מכל הלב. החודש אומרים תן מה שאתה הכי רוצה לקבל, ברך את האחר במה שאתה רוצה הכי לברך את עצמך וראה זה פלא הברכה תבוא הרבה יותר מהר גם אליך ממה שחשבת.
 
לאנרגיה של החודש יש עוד היבט, הרבה פעמים אנו מבקשים לעצמנו דברים ומיד אחרי הבקשה מתחרטים, אולי לא נצליח, אולי זה לא ילך, אולי בכלל לא כדאי לבקש, אך כשאנו מבקשים בשביל אחרים, אין לנו ספקות באשר לרצונם, אנו שומעים רק את מה שהם מצהירים,"אני רוצה להיות הורה". לא את הפחדים והספקות, לכן אנו יכולים לבקש טוב יותר לאחרים, ודרך הבקשה לאחר לזכות אותנו. דרך זו מאפשרת לנו  לנטרל את הפחדים שלנו וגם את הפחדים של האחר.
 
מדיטציית החודש:
גם המדיטציה החודש עוסקת בנתינה וקבלה החודש אנו נותנים ומקבלים מהאדמה והשמים.
 
לשבת במקום נוח כדאי לעצום עיניים  לנשום עמוק דרך האף לנשוף הכי חזק שאפשר דרך הפה, חמש פעמים לווסת נשימה לנשימה רגילה.
 
לעשות הדמיה שמהשמים יורד צינור לקודקוד שלנו, הצינור מגיע עד לצוואר, ומתפצל לשני צינורות: האחד מימין השני משמאל הצינורות עומדים במקביל האחד לשני עוברים דרך הגוף דרך הרגליים, מגיעים עד לכפות הרגליים יוצאים דרך כפות הרגליים לאדמה ובאדמה מתחברים לצינור אחד הממשיך ויורד עד לבטן האדמה.
 
אנו מדמים שממעין האור האין סופי בקצה היקום מגיעים קרני אור בזהב או בכל צבע העולה על דעתנו, הקרניים מתאגדות  לאחת הנכנסת דרך הקודקוד ועוברת לצינור השמאלי.
הצינור מוריד את הקרן לאדמה, הקרן  ממשיכה עד אשר מגיעה לכדור בדולח בבטן האדמה.
 זהו הכדור האוגר את האנרגיה של אמא אדמה. הכדור מלא עד חציו, הקרן שאנו הבאנו ממלאת את הכדור כך שהוא מפיץ אור היוצא וממלא את כל כדור הארץ באור.
קרן מאור זה עולה דרך רגל ימין, ממשיכה ועולה דרכנו, מפיצה בתוכנו אור,ממשיכה ומגיעה לקודקוד.
מהקודקוד יוצאת וממשיכה, עד אשר מגיעה למעיין האור, שופכת לשם את האנרגיה של האדמה.
בדרך זו  גופנו הופך למוליך אנרגטי לשמיים לארץ ולנו, ובכך שוב אנו מברכים ומבורכים.
ניתן לחזור על הדמייה זו מספר פעמים לעשות זאת בבוקר כאשר אנו קמים ובערב ליפני השינה או בכל עת שנחפוץ. נתינה זו עוזרת לנו במישרין ע"י הזנה ובעקיפין כי כאשר לגאיה טוב טוב יותר לנו.
אשמח לקבל דיווח על התנסותכם/ן, כמו כן במידה והנכם מעונינים לקבל את תקשור החודש לדוא"ל שלכם בחינם מידי חודש היכנסו לדוא"ל שלי והשאירו את כתובת הדוא"ל שלכם.
 

בהצלחה

מיכל אוחיון  מתקשרת מרפאה מדריכה רוחנית במאית שחקנית מנחה קבוצות ממייסדי "בינה" – מרכז לצמיחה ולקיחת אחריות, מחברת הספר לקחת אחריות. מנחה סדנאות מודעות ולקיחת אחריות, להורים מורים ותלמידים, לחברות וארגונים לקבוצות וליחידים. מיכל 4830666–052  9508712–09 www.bina-c.com   michalcl@zahav.net.il

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.