עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

רישמו עצמכם לאיזון 10 ליום חמישי הקרוב 
מאת: יוסי רז 
     

זהו פרוייקט קבלת ומתן איזון רייקי קבוצתי מרחוק בו-זמנית, על ידי כל מי שחשוב לו לחוות איזון ברמה הפיסית, השכלית, הרגשית והרוחנית.
 

מהו איזון 10?
זהו פרוייקט קבלת ומתן איזון רייקי קבוצתי מרחוק בו-זמנית, על ידי משתתפים של פורום הרייקי ב"עידן-הדלי",פורום הרייקי השייך לפורטל נענע, והמשתתפים בשרינג הרייקי של ימי חמישי בבית הרייקי.

כל מי שחשוב לו לחוות איזון ברמה הפיסית, השכלית, הרגשית והרוחנית - מוזמן!
בכל יום חמישי, בשעה תשע בלילה נשלח איזון רייקי מרחוק לכל מי שיוסיף את עצמו, במשך השבוע עד ליום חמישי בשעה 16:00

רצוי מאוד להרשם בראשי תיבות על-מנת למנוע אפשרות זיהוי.

מה זה נותן?
איזון כזה, מצטבר, יכול לחולל פלאים - ואני מזמין אתכם לתת לנו משוב בפורום הרייקי, מה קרה לכם במהלך האיזון ומה התחדש אצלכם בימים שאחר כך.
לאיזון קבוצתי מרחוק יש אפקט מאזן חזק ומשמעותי, והוא שווה ערך לקבלת איזון רייקי מלא -של כשעה וחצי-! במגע יד.

מה מרגישים?
החל ממנוחה עמוקה, כמו במדיטציה עמוקה, וכלה בתחושות סובייקטיביות של: עיקצוצים, גלי חום, זרימת אנרגיה בכל הגוף או באיברים מסויימים, דקירות קלות, התרחבות הלב ומרכזי אנרגיה -צ’אקרות-אחרים, שמחה, מעט ריחוף.

אין האיזון מיועד לאנשים הבאים:
אנשים תחת השפעת סמים
אנשים המטופלים בתרופות פסיכיאטריות ונוירולוגיות
אנשים שטרם התאוששו מניתוח מורכב וקשה כמו ניתוח לב
אנשים בעלי שברים שטרם קובעו בגב.


אין האיזון משמש טיפול מכל סוג
ולכן הוא איננו בא במקום או כתחליף לטיפול רפואי ופסיכולוגי כלשהו. אסור להפסיק טיפולים רפואיים בעקבות השתתפות באיזון 10 אלא רק בהוראת רופא קונבנציונלי. פרטים נוספים על התוויות נגד ברייקי אפשר ללמוד בפורומי הרייקי באתר עידן הדלי ובקהילות נענע.

מי כן יכול לקבל איזון 10?
לקבל איזון עשר יכול כל אחד -- פרט לאנשים שפורטו בהתוויות הנגד לעיל --, גם מי שאיננו מתרגל כלל רייקי וגם מי שמחליט לשדר רייקי לקבוצה. ניתן להוסיף בני משפחה, חברים - בתנאי שמבקשים קודם לכן את רשותם לקבלת איזון רייקי.

הנחיות למקבלים:
1. הוסיפו את שמכם לרשימת איזון עשר: ניתן להוסיף שם מלא, אמיתי, או כינוי, או ראשי תיבות של השם. למשל: אביב רגב, או א"ר, או "ציפור כחולה." מאחר שאנו חשופים באינטרנט עדיף להשתמש בראשי תיבות.
2. צרפו ליד השם את מיקומכם. פה יש לצרף מיקום בראשי תיבות בלבד של העיר והרחוב בו גרים. למשל הרצליה, רח’ הנביאים: ה"הנ.

הכנות לפני האיזון:
החשיכו מעט את החדר -כבו טלויזיה- ניתן להדליק נר ריחני או רגיל, או קטורת או מבער שמן ריחני. ניתן להשמיע מוסיקה חרישית מרגיעה.
כל זה הוא בגדר אפשרות, ולא הכרחי - הרייקי יעבור גם ללא כל התפאורה הזאת.

קבלת האיזון:
בשעה תשע בלילה בדיוק ביום חמישי עלו על מיטה, או שבו בנוח על כסא, ספה או כורסה. עצמו עיניים, נשמו מספר נשימות עמוקות, ונוחו ככה למשך 20 דקות. מי שלמד רייקי ,1 יכול בו זמנית לאזן את עצמו תוך כדי קבלת האיזון הקבוצתי.
האיזון יפעל ויעבור אליכם גם אם לא הייתם באחד מהמצבים הנינוחים לעיל. כמו כן גם אם לא תהיו במיקום המדוייק אותו כתבתם ברשימה, האיזון יתקבל על ידכם.

הנחיות לשולחי הרייקי:
שולחי הרייקי יכולים להיות בו זמנית גם מקבלים, ולכן הוסיפו את עצמכם לרשימת איזון 10 כמו כל אחד אחר. נותני רייקי יכולים להיות רק אנשים שלמדו רייקי דרגה 2 ומעלה- שם לומדים לשלוח רייקי מרחוק.

הוציאו הדפסה של ההודעה "רשימת משתתפי איזון 10 לתאריך"___ המעודכנת ביותר,
לחלופין - אם יש בעיות עם ההדפסה - ניתן לכתוב על פיסת נייר: "אני שולח איזון רייקי לכל אחד ואחד מהאנשים שהוסיפו את עצמם לרשימת איזון 10 באינטרנט ליום _____."כדאי לסקור בעין את הרשימה המעודכנת בצג המחשב, במידה שלא מוציאים הדפסה. גם אם זה נראה גיבוב של ראשי תיבות, עליכם להתמקד ברשימה זאת מספר רגעים.

מספר דקות לפני השעה תשע בלילה, ציירו על הדף - המודפס או הידני - מאחוריו, את כל הסמלים הידועים לכם. לאחר מכן ציירו באמצעות הדמיון את סמל האיזון מרחוק - ה.ש.ז.ש.נ - קודם כל, ואחריו את שאר הסמלים, והפעילו אותם על הנייר. הזמינו את הרייקי לכפות ידיכם, אחזו בנייר בין שתי כפות הידיים, ושדרו רייקי. אתם משדרים ומקבלים בו זמנית, ולכן כדי שתרגישו, תוכלו לשכב או לשבת בנוח, להחשיך, לשים מוסיקה וכו’... בתום האיזון מומלץ לשתות כוס מים, או תה צמחים ולהכניס "משהו קטן" לפה, לצורך קרקוע.


בהצלחה, יוסי רז
יוסי רז - מורה לרייקי מסורתי ורייקי יפני, ממייסדי בית הרייקי – מרכז הרייקי המסורתי והיפני בישראל.
טל: 03-5532124 דוא"ל: reiki-home@reiki-home.co.il
כל הזכויות שמורות ליוסי רז, מנהל פורום רייקי יפני באתר עידן-הדלי ומנהל פורום רייקי כללי בפורטל נענע

קישורים נוספים
:
ערבי יום ה’ - שרינג רייקי חי בבית הרייקי
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.