עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

שלשת הגורלות – השילוש הקוסמי 
מאת: דוריה כהן 
     

לא אחת, רבים מאיתנו מתחבטים בשאלות לגבי מהות החיים שלהם- מדוע החיים נראים כך, למה זה קורה דווקא לי, מנסים להבין את הסיבה מדוע בבית הקודם בו גרו חייהם היו משגשגים, פורחים ומצליחים, ואיך זה, לאחר שעברו לגור בבית אחר משהו השתנה- הזדמנויות חומקות להם מהידיים, פיטורים או אבטלה, חיי הזוגיות והאהבה לא מי יודע מה...איך זה שתקופות מסוימות, לעיתים עשור שלם, היו מאד חיוביות ומוצלחות, ולעיתים, תקופות אחרות, שיכולות להתפרש על פני עשור שלם, או שנים אחדות – היו בכי רע.

לסינים הקדמונים ולחוכמת הפנג שואי יש הסבר ותשובות לשאלות אלו.

פילוסופיית המזרח גורסת שכל אדם באשר הוא, בזמן לידתו , מקבל שלשה גורלות, שכל אחד מהם מהווה כ- 30% מחייו ובעל השפעה כזו או אחרת עליו.
 
הגורל הראשון – גורל שמיים- מייצג את זמן הלידה, תאריך הלידה האסטרולוגי. דבר אותו אי אפשר לשנות. את הקארמה שלנו, חווית הגלגולים שצברנו ואת התיקונים שעלינו לתקן בגלגול זה. על פי האסטרולוגיה הסינית, זמן הלידה ( שנה, חודש, יום, שעה) מורכב ממספר אלמנטים (עץ, אש, אדמה, מתכת, מים) ועד 4 חיות מאלה המרכיבות את הזודיאק הסיני- עכבר, שור, נמר, ארנבת, דרקון, נחש, סוס, כבשה, קוף, תרנגול, כלב, חזיר.
למורכבות בין האלמנטים והחיות יש השפעה על גורל האדם – כיצד יראו חייו- ילדותו עם ההורים, חיי החברה שלו, יחסו לכסף, חיי זוגיות ומשפחה וילדים. גורל זה מובנה ואי אפשר לשנותו.
במהלך חייו, בכל עשר שנים מתווספת אנרגיה חדשה (אלמנט וחיה)שיכולה להשפיע על איכות חייו לטובה או לרעה, בתחומים שונים.
גורל שמים בא לידי ביטוי בבית בדרך זו- הוא מייצג את הראש שלנו – החשיבה, תכנון, רצונות, תוכניות, חלומות,דמיון, רעיונות, ראיה ברורה וממוקדת.
האזור העליון בבית כמו בוידם(המייצג את העתיד שלנו), עליית גג, תקרה נקייה או סדוקה ומתקלפת, ארונות בגדים,נברשות וגופי תאורה,קשור לגורל השמים, ככל שנקפיד לשמור על אזור זה נקי, מסודר ופנוי מעומס חפצים כך נצליח לשפר את איכות החשיבה שלנו ולהוציאה אל הפועל.
 
הגורל השני – גורל אדם – כאן באה לידי ביטוי המודעות שלנו ומה שאנו עושים איתה. עד כמה אנו מיישמים באופן מעשי את כל אותם עקרונות רוחניים או כללי המודעות שלמדנו וצברנו במשך שנים. האם קראנו ספר והנחנו אותו בצד, או יישמנו הלכה למעשה בחיי היום יום. האם הצטרפנו לסדנת מודעות, התנהגנו בה נפלא, אך בחיי היום יום לא השתמשנו באותם כלים להתנהגות נאותה ולצמיחה. מודעות גבוהה ומעשים טובים (התנדבות, מתן בסתר, נדיבות, מעשי חסד) יכולים לשפר ולתקן גורל קשה ובעייתי.
היבט זה של גורל אדם בא לידי ביטוי בבית בדרך זו- הוא מייצג את אזור הלב- התקשורת הבינאישית, עולם הרגשות והתחושות שלנו, אהבה, חמלה, רכות, רגש. האזור המרכזי בבית בו קיימים החלונות, תמונות, ספריה, צירי הדלתות, טלוויזיה. כאן יש לשים לב לנושאי התמונות התלויות בבית – האם משדרים הם עצב, קושי, כבדות, כהות, אפרוריות, לבדות. או שיש בהם מסר של אהבה, זוגיות, שיתוף, חיבוק, שמחה, הצלחה, שגשוג, צבעוניות ואופטימיות.  
האם החלונות והתריסים נקיים מאבק מצטבר, באילו תוכניות טלוויזיה אנו צופים? מה המסר המועבר? כמה זמן מחיינו אנו מעבירים בבטלה מול המכשיר וזמנינו מתבזבז.
שהרי כבר ידוע הוא, שכל דבר הנמצא בסביבתנו משדר ומעביר מסר לתת המודע – לחיוב או לשלילה.
 
הגורל השלישי – גורל האדמה- זה הפנג שואי. מיקום הבית ביחס לסביבתו החיצונית, צורת המבנה ומיקום הפתחים בו, מהי החזית שלו, אילו שבילי גישה ומאיזה כיוון מובילים לבית, איזו איכות אנרגטית קיימת בו.
גורל האדמה קשור לצ’אקרת הבסיס שלנו. מייצג יציבות, תחושת שייכות, עוגן משפחתי, קרקוע, מימוש, עשייה, עולם החומר. האם אנו נוטים לאגור חפצים, האם הרצפות רעועות או יציבות, מה מצב הצנרת בבית, האם המרתף (המייצג את העבר שלנו) נקי או עמוס בחפצים, במוצרי חשמל ובכלי עבודה מקולקלים שאין בהם שימוש והשוכבים שם כאבן שאין לה הופכין.
 
כשאנו מודעים יותר לגורל האדם והאדמה שלנו, מודעות אישית ופנג שואי, יש באפשרותנו לשנות ולתקן את גורל השמים, הגורל, הקארמה. בהצלחה.
 
דוריה  כהן –  מרצה ומעצבת בכירה ומקצועית לעיצוב בתים ועסקים בשיטת הפנג שואי, יעוץ והכוונה ע"פ אסטרולוגיה סינית ואי צ’ינג.  מדריכה רוחנית ומאמנת  ( coaching) להצלחה אישית ועיסקית.
יוצרת דיסק מדיטציות הפנג שואי "הרמוניה". לפרטים  טל:  050-7546966 . מייל:  doriya88@walla.co.il
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.