עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

שירת המלאכים 
מאת: תקוה אברהם 
     

תקשור זה התקבל במהלך הסדנה של טוביאס כאשר ביקר בארץ. התעוררתי בשעה 5 לפנות בוקר והתחלתי לכתוב:

 
הו אהובי, מזה יובלות שאנו מחכים לכם שתבואו ותחבקו איש  את רענו ואת עצמכם בתוך האנרגיה של החסד, האהבה והחמלה. היום התמלאנו באהבה אליכם כאשר אתם רואים זה את זה מתוך העיניים של האלוהים. אתם רואים אחד את השני כפי שאתם ללא התחפושת שלבשתם כל כך הרבה גלגולי חיים. אתם מביטים במראה ורואים את עצמכם כפי שאתם, אתם רואים את אלוהים משתקף מתוך עצמכם. אתם רואים את אלוהים משתקף מתוך יישותכם העצומה שחובקת עולם. היום הזה אתם מתחברים למשפט "גם אני אלוהים" ברובד עמוק יותר, לא רק במילים. אתם מרגישים את האנרגיות של אלוהים שהן חלק מכם. חלק ממה וממי שאתם. היום הזה אתם יודעים ומאמינים שאתם יוצרים את עולמכם וכל מה שהוא מייצג עבורכם. אתם יודעים ומרגישים זאת בתוככם.
 
אלוהים שבתוככם אומר כי אתם שלמים ומושלמים כפי שאתם.  אינכם צריכים לשנות דבר. תשארו בתוך האנרגיה הזו ותחיו אותה. תהיו אתם עצמכם ותחיו אם האנרגיה שהיא אתם. תיצרו, תבראו ותעצימו אותה ותשלחו אותה הלאה אל העולם שלכם על מנת להזין ולהעצים אחרים. אתם המורים של אלו שיבואו בעקבותיכם. אתם מראה הדרך שלהם והמובילים אותם אל עצמם ואל האלוהים שבתוכם. כדי לעשות זאת אינם צריכים לעשות דבר, כי אם רק להיות. להיות כפי שאלוהים הווה. להיות בתוך האנרגיה ולתת לה לחדור ללבבות  שלהם ולהוביל אותם אל עצמם ואל האלוהים שבתוכם. אלוהים לא נמצא מחוץ לכם, אלא בתוככם. כל שאתם צריכים הוא להתבונן פנימיה ולהיות. לא לחפש, לא ליצור משהו אחר, אלא להיות ולקבל את מה שכבר קיים בתוככם פנימה. לקבל את זה שגם אתם אלוהים.
 
קוואן יין, איזיס ומרים מגדלנה הן שלוש האנרגיות הנשיות שהטביעו את חותמן על כדור הארץ שלכם. אלו שלוש האנרגיות של האהבה החסד והחמלה. כל אחת מהן נושאת פאן אחר של אלוהים. שלושתן ביחד מייצגות את האנרגיה האלוהית של השכינה. אותה אנרגיה שכדור הארץ שכח להשתמש בה אלפי שנים. זוהי האנרגיה האמהית שעוטפת כל דבר בחמלה, מבריאה. מכיילת ומחדשת כל דבר וכל אחד. זוהי אנרגיה של הבריאה.
 
המלאך מיכאל, המלאך גבריאל והמלאך רפאל הם אנרגיות זכריות של אלוהים. הם אנרגיות שהורסות את התשתית הישנה כדי ליצור ולברוא תשתית חדשה. שני סוגי האנרגיה הללו, הזכרי והנקבי יוצרים את האנרגיה השלמה של אלוהים.
 
כולם יחד יוצרים צורה של מגן דוד שמימי ואלוהי שיש בו את שני סוגי האנרגיה הללו. כי האנרגיה הזכרית והאנרגיה הנקבית מחוברים יחדיו ולא ניתן להפריד ביניהן. כפי ששני המשולשים של המגן דוד מחוברים יחדיו ולא ניתן להפרידם.  שני סוגי האנרגיה הללו הם חלק מהשלם שהוא אלוהים. חיבור של כל האנרגיות הללו יחד בורא את מה שנקרא האנרגיה החדשה של אלוהים שיורדת לכדור הארץ. זוהי האנרגיה החדשה של אהבה, חסד וחמלה. זוהי האנרגיה של הבריאה.
 
שירת המלאכים שאתם שומעים כרגע היא שירה של אהבה, חסד וחמלה שמתבטאת בתדר האנרגטי שהמלאכים יוצרים ומכוונים אליכם כדי שתוכלו לשמוע את מה שהם שרים. (ברקע שמעתי את המלאכים שרים. חבל שאי אפשר לתאר את הצלילים והשירה שלהם במילים כי זה היה באמת אלוהי).  השירה הזו מגיעה לכל אחד מהמשתתפים בסדנה הזו (וגם לאלו שקוראים מלים אלו מאוחר יותר גם אם הם לא שומעים זאת הלכה למעשה). השירה הזו מגיעה לתוך התאים שלכם ומתחברת לקארמה שלכם ומפוררת אותה. אין לכם צורך יותר בקארמה הזו, אין לכם צורך יותר לבוא ולהתגלגל עוד פעם בתוך המעגל האין סופי של חיים ומוות. היום הזה בחרתם בחירות, בחופש, בלהיות אלוהים ולבחור בשלם ובבריאה.
 
הקשיבו לשירת המלאכים אשר מתנגנת בתוככם. היו שקטים והקשיבו, שימו לב לטונים הגבוהים ותאפשרו לצלילים האלוהיים לחדור לכל חלק מישותכם ומגופכם הפיזי. תנו לצלילים לחדור ולשנות את כל המולקולות והתאים של גופכם ותנו להם לזעזע את עמוד התווך הישן שנושא את האמונות הישנות שלכם. תנו לאמונות הללו להשתחרר מתוככם ולעזוב אתכם. הרפו יקירי ואהובי, הרפו ותנו לכל האנרגיה הישנה לעזוב אתכם כדי שתוכלו להיות פתוחים לאנרגיה החדשה. להתחדש, לעלות, להתחבר למי שאתם באמת, להתחבר לאלוהים שבכם.
 
תלמידים רבים מחכים שתתפתחו ותגדלו ותצמחו, תלמידים רבים מחכים לכם כדי לשתות מגביע האמת שאתם מחזיקים בידכם ברגע זה. תנו להם לגמוע מגביע האמת שמכיל את האנרגיה החדשה. תנו להם ותאפשרו גם להם לעזוב את האנרגיה הישנה ולקבל לתוכם את האנרגיה החדשה כפי שאתם עושים זאת היום.
 
תקוה אברהם
מורה רוחנית ומתקשרת
tikva.50megs.com
tikva_ab@bezeqint.net
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.