עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תהליך החיבור לנשמה 
מאת: שושנה דוניה 
     

החיבור לנשמה הוא פתיחת הדלת לאור האלוהי הישיר.

הנשמה היא המבנה השלם .המטרה היום היא להיות כלי ראשי לנשמה.
 
בתקופות הראשונות כבני אדם, תקופת אטלנטיס ולמוריה, בני האדם הכילו אנרגיה מאד גדולה,הם היו בעלי יכולות אדירות. היכולת ליצור, לשנות, להשפיע על העולם והיקום היו עצומות.
השימוש השלילי שנעשה ביכולות אלו בתקופת אטלנטיס , הביאה בסופו של דבר לשקיעת היבשת הזו ולהיעלמותה .אנשי האור ששמרו על החיבור שלהם לבורא ,עזבו את אטלנטיס עוד לפני ששקעה. הם ידעו שסופה יגיע.
והתפזרו בחלקים שונים של הכדור – המאיה, מצרים ומסופוטמיה היו המרכזים אליהם הגיעו אנשי האור ושם שמרו על הידע המופלא שהיה נחלתם.
בתהליך הזה החל למעשה גם תהליך הגלגולים והקארמה. מטרת הגלגולים היתה להביא לתיקון העוול  שנעשה באותה תקופה ואחרי.
עם הגלגולים התרבו בני האדם והצטמצמה היכולת שלהם להכיל את אור הנשמה- "הלך ופחת הדור".
האור המחבר אותנו אל העצמי האלוהי או אל הנשמה שלנו הצטמצם אצל אנשים רבים במשך עידנים, לחוט דק והפיק בקושי אנרגיית חיים  כדי לשמוח בחיים.
 
היום אנו נמצאים בעידן חדש, בו אנו מאפשרים לעצמנו לחזור ולחוות שוב את יכולותינו הקדומות,ולהיות שוב כלי ראשי לנשמה.
החיבור לנשמה – תהליך מדהים שהתקבל בתיקשור, הוא תהליך שעוזר לנו להתחבר לחלקי הנשמה שאיבדנו במשך החיים ובגלגולים קודמים. בסיטואציות של טראומות, פגיעות פיזיות, פחד מאוד גדול, בהלה, או כעס. על רגעים כאלה כשאדם חווה נאמר : "נשמתו פרחה מרוב פחד", כלומר חלק מהנשמה התנתק.
 איבוד חלקי הנשמה גורם לאיבוד שמחת החיים בתוכנו, את האמון בעצמנו וביכולתנו, קשה לנו ליישם את מה שאנחנו יודעים בתוכנו שאנו יכולים.
 
תהליך  החיבור לנשמה מטרתו להביא את האדם לחיבור מלא לנשמה ולהחזיר אליו את היכולות שלו מחדש.
בטיפולים - הפעולה שנעשית היא פעולה של תיקון החוויות המנתקות וניקוי של החוויות הקודמות ודומות בגילגולים  ע"י עבודה אנרגטית הנעשית ע"י המלאך מיכאל.הניקוי נעשה במבנה השלם של האדם.כלומר גם חוויות דומות של הגילגולים שלו, הוריו, המשלימים/ות שלו ,במימדים השונים ובעולמות המקבילים מתנקות .
 
הטראומות, הכאב והעיוותים מתבטאות כמסה פיסית ואנרגטית בתוך הגוף והנפש.המסה הזאת אינה מאפשרת לאור הנשמה להיות בתוך הגוף באופן מלא.
ניקוי  המסה חשמלית-פיזית,אנרגטית זו מתוכנו מאפשר לנו לקבל כמויות גדולות יותר של אור הבורא ושל הנשמה, העצמי האלוהי.
 
בתהליך חיבור לנשמה נעשה ריפוי המבנה השלם  והמושלם של נשמת העל הרב מימדית שלנו. הצ'קרות , פתוחות ומאוזנות והן הופכות להיות עמוד זוהר העולה בצמוד לעמוד השדרה מעלה דרך צ'קרת הכתר ומחבר אותנו לעצמי הגבוה האלוהי.
זהו חלק מתהליך שינוי מואץ הנמצא כעת בעיצומו. אמונות וגבולות ישנים מתמוטטים ונעלמים ואנו יוצרים חדשים.
 
זוהי התהוות חדשה שבה אנו לוקחים אתנו את כל הניסיון האנושי בכל תא ותא בגופנו, כל הניסיון שצברנו בכל הגלגולים. התקופה הזו היא תקופה של פסק זמן, שבה הנשמה מגיעה אל מנוחתה.
 
השינוי העיקרי מתבטא בצורת ההתייחסות שלנו למערכות יחסים. תרגום מחדש של רגשותינו, מחשבותינו, תחושותינו ורצוננו, ראיה של המצבים מתוך זוית ראיה חדשה..
 
העבודה העיקרית שלנו היא עבודה על התעלות.
הזיהוי והכרה ברגשותינו מעלה אותנו אל דרגות עילאיות, יוצר כוח המחבר אותנו אל היכולות האינסופיות שלנו . הדפוסים הישנים והתגובות הישנות שלנו אינן מתאימות לנו יותר.
 
בטיפול חיבור לנשמה:
 
תהליך הריפוי :
1. הטיפול נעשה בעזרת הילינג מיוחד- עם אנרגית הריפוי הבראשיתית החדשה, בעזרת תיקשור עם המלאך מיכאל - המטפל בודק באילו גילאים בגלגול הזה היו לאדם פציעות ברוח שהן אותם רגעים שהוא חווה את ההתנתקות ואיבד חלקי נשמה .
2. בתהליך אנרגטי מיוחד בעזרת המלאך מיכאל ואנרגית הריפוי של הבריאה החדשה, נעשה שחרור של התת מודע מכל הפציעות הקודמות ודומות שהוא חווה בגלגולים ובמבנה השלם שלו.
3. המטופל, בהדרכת המטפל, רואה את החוויה שגרמה לו להתנתק, מקבל
4. תובנות  ומשנה את החוויה. את החוויה המתוקנת, המטופל מטמיע לתוך מרכזי הכוח שלו .
5. התחושה של האדם לגבי החוויה לאחר הטיפול כאילו הזכרון והכאב נעלמו. זה מפסיק להפעיל אותו.
 
תהליך החיבור-הוא חלק מתהליך מדהים שעברתי אותו בעצמי, בזמן שהייתי כבר הילרית ומתקשרת. לאחר שנחשפתי לתהליך הביואורגונומי, הירגשתי את המלאך מיכאל ובדרך הריפוי המשולב של ההילינג והביואורגונומי התחלתי לקבל את התהליך הזה. לתדהמתי הרבה גיליתי גם שאנשים נוספים קיבלו זאת בדרך דומה.
היום אני לאחר 5 שנים של עבודה אינטנסיבית על הנושא ,עם מספר רב מאד של אנשים שעברו את החיבור וחוו שינוי מאד גדול בחייהם.
 
שושנה דוניה- הילרית, מתקשרת ,מאסטר לרייקי, קרונה וסייקם-מטפלת בחיבור לנשמה, עבודה על הגוף הרגשי, ניקוי טראומות בגלגולים, חיבור לזוגיות – בעזרת המלאך רפאל והמלאך מיכאל, חיבור לבורא- קוד הנשמה.
מדריכה קורסים בנושאי הרמוניה, תיקשור, הילינג- תהליך מדהים של לימוד החיבור לנשמה, וחיבור לזוגיות.
טל. נייד-809728 -064
 
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.