עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

עולם חדש נולד 
מאת: תקוה אברהם 
     

היום  ה- 11/11/03  הוא יום חדש לכדור הארץ.  יש פתיחה חדשה של שערים ביקום וכניסה מחודשת של אנרגיות גבוהות ומזינות ממקורות עליונים.
היום הזה נפתחו שערי השמים ואנרגיה חדשה ורעננה מפציעה כמו בוקר חדש ויפה. בוקר של שמחה, שלווה, יופי, אהבה, חמלה, נתינה, אושר ומלאות פנימית.  

זוהי האנרגיה החדשה שמגיעה בימים אלו לכדור הארץ. אנרגיה של השכינה, אנרגיה של האם, אנרגיה של שקטי,  האנרגיה הנקבית אשר נדחפה הצידה במשך אלפי שנים. זוהי האנרגיה של החמלה והחסד. זוהי האנרגיה אשר תקח את כדור הארץ למקומות אחרים ושונים. אנרגיה זו תחבר את האב והאם, את הזכרי והנקבי, את האיש והאישה ותיצור אנרגיה חדשה שהיא אנרגיה של ליכוד והתלכדות. אנרגיה של יחד, אנרגיה של אחווה אנושית ושלום פלנטרי.

עד עכשיו כולנו חשנו וחווינו את הניכור, ההפרדה, הקרע, הקוטביות בין הגבר לאישה, הזכר לנקבה, האם והאב. אין בית על פני כדור הארץ שלא חוו בו את ההפרדה הזו.  אבל עכשיו האנרגיות השתנו. היום כדור הארץ נולד מחדש. היום הזה הגיעו אנרגיות חדשות ורעננות לכדור הארץ והן עוטפות אותו באור עדין ואוהב, אור זהוב של אהבה, רוך, חמלה וחסד.

תחושו את ההתרחבות של הלב שלכם, תחושו את ההתרחבות של החיים שלכם, את ההתעצמות של האנרגיות בתוככם, את השלווה בתוך הגוף והנפש שלכם. זוהי התרחבות והתעצמות בזכות אותן אנרגיות חדשות שמגיעות היום הזה ופותחות את שערי השמים לאנרגיות חדשות רבות אחרות כמו למשל: אנרגיה של אהבה קוסמית, אהבה רוחנית, אנרגיה של חסד, אנרגיה של חמלה, אנרגיה של אור זהב ואור כסף ואנרגיה של תקווה. כל סוגי האנרגיות הללו היו חסומות על ידי האנושות כבר עידנים רבים, והיום התאפשרה הפתיחה של השערים שדרכם נכנסות אותן אנרגיות.

מהיום העולם שלכם ישתנה וגם אתם תשתנו ותהיו אחרים. לא עוד הפרדה, לא עוד רצח, אונס, ניכור, קרע ורוע. אלא רק חמלה, אהבה וחסד.
ואהבת לרעך כמוך!! זו כל התורה שלכם מעתה ואילך. אתם תתחברו לעצמכם ותאהבו את עצמכם ולכן תוכלו גם לאהוב את האחר, מפני שהוא-זה אתם. ואתם-זה הוא.

תשתו מגביע החמלה  ותשתו גם מגביע החסד. תתחברו לאהבה ותשנו את החיים שלכם. כי מעכשיו אתם אנשים אחרים. מעתה והלאה אתם שונים מכפי שהייתם בעבר. מעתה ואילך אתם אלוהיים. כי אלוהים הוא זה שגומע מגביע החמלה ומגביע החסד ללא הפסק.

תשתו מגביע החסד ומגביע החמלה ותתנו גם לאחרים לשתות מגביעים אלו. תנו להם להתנסות, תנו להם לחוש את מה שאתם חשים. תעבירו להם את האנרגיות הללו דרך העוצמה שלכם. תעבירו להם את החוכמה הזו דרך השיחות שלכם איתם, דרך המחשבות שלכם ודרך הנוכחות שלכם. כי מעתה ואילך יש לכם נוכחות אלוהית.

תבורכו!!
ישויות של אור ואהבה
תקוה אברהם מורה רוחנית וסופרת מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@bezeqint.net

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.