עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

המקור האמיתי של המלחמות 
מאת: תקוה אברהם 
     

שלום יקירי,


 


כאשר אנו מביטים עליכם מצד זה של היקום, אנו יכולים לראות הרבה יותר מכם. אנו יכולים לראות גם את הסיבה לכל מה שאתם עוברים וחווים.

 

היום נדבר על הסיבה האמיתית למלחמות שמתנהלות על פני כדור הארץ. מה שנאמר כאן מתייחס לכל המלחמות בכל מקום בעולם שלכם ובכל הזמנים.

בנושא הזה אתם מככבים במקום הראשון. כל אחד ואחד מכם. המלחמה מתחילה אצלכם בפנים. המלחמות הקטנות של האגו, המלחמות הקטנות של הרצון שלכם לשלוט. לכל אחד מכם יש את הרצון לשלוט באנשים שנמצאים סביבו על מנת להעצים את האגו שלו. והכל ידידי נובע מהפחד שלכם להתמודד. הפחד שלכם לעמוד מול הבעיה או מול הכאב ולהתעמת איתו.

אתם בניתם לעצמכם מסגרות. במסגרת המצומצמת אתם מכניסים את התא המשפחתי הקטן. ובמסגרות הגדולות יותר אתם מכניסים את העם שלכם והאומה והמדינה.

יצרתם לעצמכם אומות ומדינות. גם בין אומות יש פחד של שליטה. הפחד הזה גדול אפילו עוד יותר בקרב השליטים שלכם.

כאשר שליט עולה לשלטון, וזה לא משנה היכן ואיזה מין שלטון הוא יכוננן, כאשר הוא עולה לשלטון הוא מגיע חדור בפחדים. כדי להרחיק את הפחדים שלו הוא יוצר עימותים ומלחמות. וכל זאת על מנת להרחיק את הזרקורים ממנו. להרחיק את הזרקורים ככל האפשר על מנת שהוא לא יהיה במרכז. על מנת שלא יבקרו אותו וידיחו אותו.

בכל פעם שיש מצב כלכלי קשה, או פחד לאבד שליטה על השילטון, אותו שליט יוצר מלחמה. הוא שולח חיילים ויוצר שדה קרב שבו נהרגים אלפים, וזאת רק כדי שהוא יחזיק בשלטון שלו.

הביטו על ההסטוריה שלכם ותראו במו עיניכם. אל תכסו את עיניכם בצעיף. הסירו את הצעיף שמכסה את עיניכם והביטו סביבכם. הביטו מה עושים המנהיגים שלכם? על מה הם חושבים? האם הם באמת חושבים על טובתכם?  אלו שחושבים על טובת בני עמם נרצחים ומודחים. וזאת מדוע? מפני שהם נחשבים כאנשים חלשים. ולכן מאז ומתמיד בעולם שלכם השליטים היו צריכים להיות קשוחים על מנת לשרוד. בדרך כלל הם הרגו את כל המתנגדים לשלטונם והרעיפו פחד על כל מי שהעיז להשמיע קול.

גם העולם הדמוקרטי לכאורה שאתם חיים בו הוא איננו דמוקרטי כפי שאתם חושבים. העולם הזה נשלט למעשה על ידי אנשים עשירים בעלי שררה וממון והם למעשה המושכים בחוטים מאחורי כל מקום שיש בו שלטון. הם לא צריכים להיות מועמדים לשלוט. הם אלו המושכים בחוטים מאחורי הקלעים. הם תמיד שולטים. הם תמיד אלו שמכתירים את המלך החדש שלכם. ואותם אנשי שררה הם אלו ששולחים את הבנים שלכם לקרבות שאין להם תכלית. הם אלו שמשכנעים אתכם שמלחמה היא הכרחית והיא כורח המציאות. הם אלו שמלמדים את הבנים שלכם מלחמה.

כזוג צעיר אתם מביאים לעולם את הבן ומגדלים אותו עם המון אהבה ויושר וכבוד. ואתם רוצים לראות אותו גדל ומתפתח לעלם ולגבר נאה שימשיך את השושלת שלכם.

אבל משום מה לימדו אתכם שזה בסדר לשלוח את הבן בגיל 18 לצבא על מנת להיות ל"גבר". על מנת ל"השתפשף" ולצבור כח. האם ימי ספרטה לא נכחדו מהעולם שלכם? כנראה שלא. האם אתם חושבים שבאמת מעניין את אותו שליט שהקדשתם את כל חייכם על מנת לגדל את הילד וכעת אתם שולחים אותו אל מותו?  ומה תקבלו בתמורה?  נתתם את הדבר היקר ביותר שלכם.

אם מישהו יבוא עכשיו ויאמר לכם: אני רוצה שתתנו לי את הבית שלכם או את האוטו שלכם, האם תתנו לו אותו? וודאי שלא. והנה אתם מוכנים לתת למישהו אחר את החיים של הילד שלכם, את הדבר החשוב ביותר שלכם. האם זה הגיוני? מישהו בכלל חושב על כך? משהו כאן אולי לא בסדר?

יש קבוצה של חיילים שמסרבים לשרת בשטחים. האם אפשר להאשים אותם? הם ראו במו עיניהם מה זה "שרות בשטחים". הם חוו את זה על בשרם.

הביטו מה 30 השנים של שליטה בעם אחר הביאה לכם. היא הביאה פיגועים, סבל, הרג, רצח, כאב ושכול. ואתם מביטים בעינים תמהות ושואלים: מה קורה פה? למה יש פיגועים? איזו אמא יכולה לשלוח את הבן שלה על מנת להרג? ואתם הרי עושים זאת במשך זמן כה רב. אתם שולחים את הילדים שלכם לצבא.

תדמיינו בית שבו ישנים בני משפחה שלמה, ובאמצע הלילה מגיעים חיילים, מעירים את כולם ומשפילים את האב ופוגעים באם, תדמיינו שאותו ילד בן שש או שבע שעבורו האבא מסמל את כל עולמו, רואה את אביו מושפל, מוכה ונפגע מאותם החיילים. מה דבר כזה יעשה לנפש שלו? האם כאשר יתבגר ויגיע לגיל הנעורים גיל ההתמרדות הוא לא ירצה להיות פצצה חיה? האם לא אתם הם אלו שיוצרים את אותן פצצות מהלכות? הביטו סביבכם ובליבכם ותענו לעצמכם על השאלות האלו מתוך האמת הפנימית שלכם.

ידידי היקרים, אינכם יודעים אילו כוחות עצומים יש לכם. אתם יכולים לשנות את סדרי העולם. אתם יכולים לשנות את כל מה שקורה בעולם שלכם. וכל זאת לא בצורה אלימה, אלא בצורה נעימה. תבינו שהכלי החזק ביותר שלכם הוא אתם עצמכם. אתם יכולים לשבת לבד או בקבוצה ולדמיין את הדברים אחרת. תבינו שאתם יוצרים את המציאות שלכם. אתם עושים זאת בעצמכם. אתם עשיתם זאת במשך עידנים רבים. ואתם עושים זאת גם כיום. אבל עד עכשיו לא הייתם מודעים למה שאתם עושים. אבל עכשיו, כאשר אתם מתחילים להיות מודעים, אתם יכולים לשנות את הדברים בדמיון שלכם וכך גם המציאות שלכם תשתנה הלכה למעשה. הכל נמצא בהישג יד והכל זה אתם.

אז תקחו את החיים שלכם והעתיד שלכם בידיכם ותתחילו לשנות את העתיד שלכם. רק אתם יכולים. השינוי לא יבוא באלימות, הוא יבוא מתוך אהבה, חמלה ואחדות. הביאו את החמלה והאהבה אל תוך החיים שלכם ותאפשרו להם להתפשט הלאה לכל מי שאתם מכירים ולא מכירים. תאפשרו להם להתפשט לכל העולם שלכם כפי שאתם מכירים אותו.

תשנו את החיים האישיים שלכם תחילה ואחר כך הדברים יתפשטו לסביבה שלכם. אבל תמיד מתחילים עם האחד. תמיד תתחילו עם עצמכם. כאשר אתם תשתנו אז גם הסביבה שלכם תשתנה.

הרבה אור ואהבה

ישויות של אור ואהבה

תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@bezeqint.net 

 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.