עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

הסיבה הרוחנית לפיגועים 
מאת: תקוה אברהם 
     

שלום  יקירי,


 


בשלוש השנים האחרונות קורה דבר נורא. אתם חווים שוב ושוב את הפיגועים שמביאים כאב וצער להרבה מאוד בני אדם.

 

השאלה שכל הזמן שואלים אותנו היא מדוע? מדוע אנשים צעירים מתים בפיגועים או הופכים להיות נכים וחסרי אונים, מדוע בני האדם עושים דברים רעים זה לזה? מדוע אין שלום בעולם? מדוע יש כל כך הרבה מלחמות?

ואנו משיבים:

בני האדם מאז ומעולם ניסו לשלוט זה בזה באמצעות הפחד. הפחד היה גם המצע של הדתות שלכם במשך אלפי שנים.  תמיד בני דת אחת ניסו לשלוט על בני דת אחרת. תמיד אדם מסויים חשב שהוא יודע טוב יותר מה טוב יותר עבור האדם השני. אתם כבני אדם אינכם סובלניים אחד כלפי השני. אין לכם כבוד אחד כלפי השני, אתם רוצים להיות כל הזמן בשליטה. איבוד שליטה מבחינתכם הוא איבוד החיים. ולא כך הוא.

הפיגועים מופנים כלפי בני ישראל, בני העם היהודי.  ומה הפיגועים משדרים לעם הזה?  הם משדרים כי עם ישראל שכח מאין הוא בא. הוא שכח את היעוד שלו ואת התפקיד שלו שהוא בא להגשים על פני האדמה. העם הזה שכח לתת כבוד אחד לשני, להעריך ולכבד איש את רעהו. ובעשרת הדיברות נאמר: ואהבת לרעך כמוך. כלומר, אהוב את האדם השני כפי שאתה אוהב את עצמך. לא פחות ולא יותר.

העם היהודי הפך להיות מעם סגולה לעם של תחפושות. אתם עם של מחופשים. אף אחד אינו יודע מה הפרצוף האמיתי של חברו, ואפילו מה הפרצוף האמיתי שלו עצמו. אתם כל כך הסתתרתם במשך אלפי שנים, שאפילו אתם אינכם מזהים את עצמכם. מי אני? מה באתי לעשות כאן על פני כדור הארץ? מהיכן באתי? לאן אני הולך? את כל השאלות הללו אתם שואלים את עצמכם ואין לכם מענה.

לא סתם הפיגוע האחרון קרה במקום שבו מתחפשים הכי הרבה. המקום שהלבוש בו הוא תחפושת. ואת התחפושת הזו הביאו היהודים מהגולה, היכן שהכריחו אותם ללבוש אותם. אבל כיום אפילו שהעם  היהודי נמצא בארצו וחי בחירות יחסית, יש בני אדם שממשיכים להתחפש.

אז אנו באים ואומרים לכם: "הסירו את התחפושות".

אלוהים רואה  כליות ולב. אי אפשר להתחפש ולהסתתר מפני אלוהים. אז מפני מי אתם מסתתרים אם לא מפני עצמכם? מי אתם? שאלו את עצמכם.

הישות שלכם באה לכדור הארץ על מנת להגשים את המשאלות של העצמי הגבוה שלכם. היא באה לכאן על מנת לעשות שירות לאנושות ולעשות שירות גם לנשמה. האם אתם יודעים מהו השרות שאתם באתם לעשות כאן? האם ידוע לכם התפקיד שלכם?

נכון, אתם רוצים שהפיגועים ייפסקו. ולאחר כל פיגוע כל אחד אומר אוי, זה ממש נורא, כמה חבל, איזה בזבוז של חיים צעירים וכו', אבל לאחר כמה דקות אתם חוזרים לעבודתכם כרגיל וממשיכים בשיגרת יומכם.

אז תשאלו: אז מה אפשר לעשות?

אפשר לעשות הרבה מאוד.

למשל: אפשר להתחיל לאהוב את עצמכם, לאהוב את האדם שלידכם אפילו לחמש דקות ביום. בכל יום אתם יכולים להאריך את הזמן הזה של האהבה לזולת. אתם יכולים לנסות לעזור איש לרעהו. אתם יכולים להושיט עזרה לנזקקים. אתם יכולים להתאחד לגוף אחד.

דעו כי הפיגועים מצליחים משתי סיבות:

א.  בגלל הפירוד וההפרדה שקיימים במדינה שלכם. כאשר אתם מופרדים אז אפשר בקלות לזעזע אתכם ולנצח אתכם ולא חשוב מהו הקרב.

ב. בגלל חוסר האהבה שלכם. אתם חדורי שנאה אחד כלפי השני וגם כלפי עצמכם. השנאה מפרידה.

אם אתם רוצים להפסיק את הפיגועים ולהצליח עליכם להתאחד.  זכרו את המלחמות הראשונות שלכם כמעטים מול רבים. מדוע הצלחתם להביס את האוייב שלכם אפילו שהייתם מעטים וללא כלי נשק וידע בלחימה? מפני שהייתם מלוכדים סביב אידאל אחד. האם אתם חושבים שתוכלו לחזור על כך שוב?

אהבה, איחוד ואחדות. זאת התשובה.

הרבה אור ואהבה

ישויות של אור ואהבה

תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@bezeqint.net 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.