עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

אור האלוהים 
מאת: תקוה אברהם 
     

 


שלום יקירי,


 


אתם נמצאים היום במצב אנרגטי שיוצר בלבול בתוככם והרבה רגשות מופנמים צפים ועולים על גדותיהם. רגשות כלפי אנשים אחרים או מקומות או סיטואציות.  המקומות האלו שמתעוררים מחכים שתאהבו אותם. האנשים אשר אתם מתעבים או שונאים או כועסים עליהם מחכים שתאהבו אותם.

 

כיצד אפשר לאהוב את אותם בני אדם שעשו לכם עוול, כיצד אפשר לאהוב את אותם בני אדם אשר הרעו לכם וזעזעו את החיים שלכם בצורה זו או אחרת?  אתם שואלים.

יקירי, אותם בני אדם ששונאים אתכם או שאתם שונאים הם בדיוק אותם אנשים שזקוקים הכי הרבה לאהבה ולאור. הם אותם בני אדם שאם יקבלו את האור יוכלו להשתנות ואז לשנות את דרך החשיבה שלהם ואת דרך העשייה שלהם. וכל מה שאתם עובדי האור צריכים לעשות הוא לשלוח להם אור ולשלוח להם את אהבתכם הכנה.

זכרו כי גם כאשר אתם חולים או כאשר קורת לכם תאונה, אותו מקום מחקה שתאהבו אותו. אהבו את עצמכם ואת סביבתכם כפי שהיא.  אל תנסו לשנות את בני האדם אשר סביבכם, כי ניסיון כזה יביא בעקבותיו  שנאה גדולה יותר ואותם אנשים ירגישו שאתם מנסים לשלוט עליהם דרך  האגו שלכם שמכתיב לכם את מה שאתם עושים ואז הם יתנגדו יותר.

כאשר אתם שולחים אור לאנשים אחרים או למקומות אחרים אתם בעצם מחברים את אותם אנשים או מקומות למקור האלוהי. האור הוא מקור האל. האור מגיע ישירות מהבורא.  המקור האלוהי הוא אין סופי ואי אפשר לעמוד בפניו. כל אדם וכל יצור מוכן לקבל ולהפנים את האור האלוהי. האור האלוהי הוא ידע. האור האלוהי הוא אהבה אין סופית. 

אל תפחדו לצנר את האור האלוהי ולהעביר אותו הלאה לבני אדם אחרים ולמקומות שונים בכדור הארץ שלכם וביקום שלכם. ככל שתעשו זאת יותר ויהיו יותר בני אדם שיעשו את הפעולה הזו, כך כדור הארץ וכל בני האדם יעשו את השינוי האנרגטי והרוחני בצורה טובה וזורמת יותר.

השינוי שעומד לקרות בעולם שלכם לא בא כדי להזיק לכם, אלא להיפך, הוא בא על מנת להביא אתכם להתקדם באבולוציה למקומות חדשים שלא הגעתם לשם עדיין. השינוי הוא ידיד טוב שלכם וכך גם תתייחסו אליו.

תמשיכו לעבוד עם האור. אתם יכולים לשלוח כמה אור שאתם רוצים למי שאתם רוצים. זו איננה כניסה לפרטיות. זו איננה התערבות שלכם ברצון של האחר. אנשים אלו יהיו מוכנים ומזומנים תמיד לקבל את האור. אל תפחדו. מי שסיפר לכם כי אסור לשלוח אור לאחרים, לא רוצה בטובתכם או בטובת הפלנטה שלכם.

 

הרבה אור ואהבה

ישויות של אור ואהבה 

 

תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@bezeqint.net 

 

 

 

 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.