עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

התפתחות רוחנית 
מאת: תקוה אברהם 
     

שלום לכם יקירי,


 


כאשר האדם מתחיל את ההתפתחות הרוחנית שלו אז אין דרך חזרה. הוא חייב להמשיך בדרך הזו מכאן והלאה.

 

אם הוא מפסיק להתקדם אז הוא מתחיל לרדת באנרגיות. ירידה אנרגטית מביאה להרבה  בעיות פיזיות אם זה בעיות פרנסה, כאבים, מחלות, טראומות ועוד. ירידה אנרגטית בעצם זה אומר כי אין זרימה של אנרגיה בחיים של אותו אדם. יש תקיעות אנרגטית. כאשר אין זרימה, אז כל מה שאותו אדם עושה לא מצליח והוא הולך ודועך.

החיים הם  התפתחות וצמיחה אין סופית. בני האדם נולדים אל מציאות מסויימת ובמשך כל ימי חייהם הם לומדים. החיים הם בית ספר.  כל מה שלומדים במשך החיים  מתאכסן בתוך המוח ומזין את הישות. הישות למעשה ניזונה מכל החוויות ומכל ההתנסויות שלה במשך החיים. כאשר האדם נפטר  הוא משאיר מאחוריו רק את החלקים הפיזיים שלו. הוא לא משאיר את כל החלקים. ישנם חלקים שלו שממשיכים איתו גם לאחר המוות.

לכן אי אפשר לומר כי אם האדם לומד משהו הוא מאבד אותו כאשר הוא נפטר. בעצם כל מיומנות וכל ידע שנרכש במשך החיים מזין את הישות ואחר כך מזין את האדם שהוא יהיה בגילגול הבא. אם למשל האדם היה רופא באחד הגילגולים, הוא מביא את היכולות הללו איתו לגילגול הבא אפילו שבגילגול שאחריו הוא לא יהיה רופא. המיומנויות הללו לא הולכים לאיבוד. הם ממשיכים ללוות את האדם גם בגילגולים הבאים.

הישות כל הזמן מתקדמת ומתפתחת, גם כאשר היא לא בתוך גוף פיזי.  היקום כל הזמן מתקדם. כאשר היקום מתקדם אז כל הישויות ביקום מתקדמות גם כן.  זה כמו גלגל  ענק שמסתובב בצורה אין סופית. כל הישויות שנמצאות על הגלגל חייבות להיאחז בו ולהסתובב יחד איתו על מנת להתקדם.  ההיאחזות בגלגל היא היאחזות ביקום. היקום כל הזמן במצב של תזוזה והתקדמות. ההתקדמות היא כל הזמן קדימה ולמעלה.

כניסה לתוך גוף והתנסות בחוויה של החיים היא אמצעי מאוד חשוב עבור הישות. כל ישות ביקום מבקשת להתנסות בניסוי הזה. זוהי חוויה מאוד מיוחדת עבור הישות שרגילה לחוות חוויות אחרות. הישות  היא מאוד גדולה ומופשטת. אין לה כל צורה.  זוהי בעצם סוג מסויים של אנרגיה שמתאגד ביחד  על מנת שאנו בני האדם נוכל לראות ולזהות אותה. אבל למעשה אין לישות צורה. הישות היא אנרגיה צרופה.  אבל גם כאנרגיה היא מתקדמת ומתעצמת. ההתקדמות וההתעצמות שלה מאופיינים ברמה האנרגטית שלה וביכולות שלה.

ככל שהישות גבוהה יותר ועוצמתית יותר יש לה יכולות גבוהות יותר. ככל שהיא גבוהה יותר היא יכולה לברוא וליצור דברים יש מאין. ככל שהיא עוצמתית יותר היא קרובה יותר לבורא וניזונה מהאור שלו. האור של הבורא מאוד חזק ועוצמתי ולא כל ישות יכולה לשהות באור הזה. ישויות שלא מוכנות מבחינה אנרגטית לשהות באור  הזה יכולות להשרף באם הן מתקרבות אליו. כדי לשהות באור הבורא חייבת הישות להיות בחמלה ובאהבה האין-סופית היא האהבה הקוסמית, האהבה האוניברסלית. האהבה האוניברסלית היא אהבה שמוזנת מהבורא, זוהי האנרגיה של כל היש. זוהי האנרגיה של הבריאה. רק ישויות כאלו יכולות לצנר דרכן את האור של הבורא. צינור האור הזה הוא לא רק עבור עצמן,  אלו הן ישויות שעושות עבודה אנרגטית. אלו הן ישויות מלאכיות שמצנרות את האור של הבורא על מנת להפיץ אותו ביקום כולו.

"להיות גדולים", הכוונה לגדול ולהתעצם מבחינה אנרגטית ורוחנית. ההתקדמות הרוחנית היא לא רק עבורנו כבני אדם. ההתקדמות הרוחנית שלנו משליכה על הרבה מאוד בני אדם אחרים ועל הרבה מאוד רבדים ביקום. כל אדם הוא עולם ומלואו. כאשר אדם אחד הופך להיות מואר הוא מפיץ את האור שלו לכל עבר. זה כמו שלוקחים חלוק נחל ומשליכים אותו לנחל, מה שיוצר אדוות מסביב. את האדוות אפשר לראות הרבה זמן לאחר שהאבן כבר שקעה לתוך הקרקעית. כלומר אדם מואר מקרין סביבו את האור  ולפעמים ניזונים מאותו אור בני אדם אחרים שבכלל לא ידעו על קיומו של אותו אדם.

כאשר אדם אחד הופך להיות מואר הוא מקרין את האור שלו לכל עבר ומזין באור הזה הרבה מאוד בני אדם. האור שהוא מפיץ  אין-סופי מאחר שהוא קולט את האור הזה מהמקור  הבלתי מוגבל. כאשר נמצאים במחיצת אדם כזה מרגישים את האהבה והחמלה וניזונים ממנה. אדם כזה יפזר את האור באהבה ובחמלה ויזין כל מי שיבקש את האור. ללא כל הבדל או מחסום.

התקדמות והתפתחות רוחנית היא לא רק של האדם המתפתח. התפתחות רוחנית היא לא רק אישית. בהתחלה היא אישית. האדם רוצה לעצמו כל מיני דברים פיזיים. הוא רוצה להתקדם מפני שהוא רוצה להבריא. הוא רוצה שתהיה לו פרנסה טובה. הוא רוצה שיהיה לו בת  או בן זוג, הוא רוצה שיהיו לו ילדים יפים ובריאים והוא רוצה להמשיך את השושלת המשפחתית. הוא רוצה להיות מאושר ושיהיה לו שפע כלכלי. ככל שהאדם מתקדם גבוה יותר בסולם הרוחני, השאיפות שלו הופכות  להיות לא רק עבור עצמו ומשפחתו הפרטית אלא עבור יותר ויותר אנשים עד שהוא מגיע למצב שבו הוא שואף להביא את האיזון והאור אל כל האנושות ופועל בהתאם.  ככל שהאדם רוחני ומואר יותר הוא עובד עבור האנושות,  החי הצומח וכדור הארץ עצמו.  עד שהאור שלו ממשיך להאיר גם גלקסיות אחרות ויקומים אחרים. כאשר האדם מואר אז אין סוף ליכולות שלו. הוא הופך להיות בורא כפי שאלוהים בורא. הוא בורא באמצעות המחשבות שלו והכוונות שלו.

הרבה אור ואהבה
ישויות של אור ואהבה
תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@bezeqint.net 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.