עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

שלום חיצוני מתחיל בשלום פנימי 
מאת: תקוה אברהם 
     

התקשור הזה התקבל לאחר שהיו כמה פיגועים בירושלים ובתל אביב בחודש ספטמבר 2003


 

 

שלום יקירי,

אנחנו מביטים עליכם וכואבים את כאבכם. אתם מתבוננים על כל מה שקורה סביבכם ורואים את כל הכאוס ונראה לכם כי כל העבודה שלכם היא לריק. נראה לכם כי אין עוד מה לעשות וכל מה שעשיתם יורד לטמיון. אבל לא כך הוא.

אתם עובדי האור הנכם עושי השלום ומביאי השלום העולמי.  העבודה שלכם  נראית ומורגשת ביקום.  בכדי שגם אתם תראו את העבודה האנרגטית והרוחנית שאתם עושים ותוכלו גם להנות מהפירות שלה, כדאי שתעשו דבר מה חשוב מאוד. כדאי שתביטו על עצמכם ועל החיים האישיים שלכם ותראו האם יש בהם את השלום? האם אתם חיים בשלום עם עצמכם ועם סביבתכם? האם סלחתם לעצמכם  ולאנשים מהעבר שלכם? האם אין עליכם וסביבכם אנרגיות ורגשות קשות של כאב, צער, סבל, חרדה, פחד, שנאה, טינה ועוד? האם ניקיתם את ה"בית" האישי שלכם? הבית הכוונה לנפש שלכם. האם אתם נקיים וזורמים אנרגטית ורוחנית?

אם התשובה לכל השאלות היא "כן", אזי אתם בדרך הנכונה. אם כך, הנכם מוכנים לעשות את השלום החיצוני. אבל אם התשובה לכל השאלות או לחלק מהן היא "לא", אזי  דרך ארוכה עוד לפניכם.

תבינו יקירי, שאם אין שלום פנימי, אז גם אין שלום חיצוני. זה כל כך פשוט.  אתם הנכם משדרים שקולטים ומשדרים כל הזמן אנרגיה ליקום. האנשים סביבכם גם הם משדרים וקולטים. אז אם אתם אינכם מאוזנים, אם אתם בפחד, בחרדה או בכעס, אזי הסביבה שלכם קולטת את הרגשות הללו ומעצימה אותם פי עשר. כל דבר שאתם מוציאים מבפנים מועצם פי עשר כאשר הוא מגיע לאדם אחר. אז תתארו לכם מה קורה כאשר אדם אחד נמצא בפחד? או כאשר אומה שלמה נמצאת בפחד? או כאשר פלנטה שלמה נמצאת בפחד? מה קורה לפלנטה?

בימים אלו הפלנטה ארץ הגיעה למצב של פחד וחרדה בכל מקום. אנשים פוחדים לצאת מהבית, פוחדים לעשות קניות, פוחדים לנסוע באוטובוסים או ברכבת, פוחדים לטוס ועוד.

ישנם שני סוגי אנרגיה עיקריים ביקום. האור והחושך. החושך שלט במשך עידנים רבים על כדור הארץ, וכעת הגיע תורו של האור. האור עוטף את החושך באנרגיה עדינה ויפה. העבודה הזו אורכת זמן, ולכן אתם, עובדי האור בחרתם להגיע לפלנטה הזו על מנת לעשות את העבודה מבפנים. המלחמה בין האור לחושך נמצאת בכל אחד ואחד מכם. השאלה היא האם תתגברו על החושך ותפנו לכיוון האור? האם תוותרו על הפחד? הפחד שלכם מייצג את החושך. רק ויתור על הפחד יתן לכם אפשרות להתחבר לאור.

כאשר תתחברו לאור ותעצימו אותו בתוככם, תוכלו גם להרחיבו כך שיגע גם באנשים סביבכם וכך תעצימו את האור בפלנטה שלכם. אבל העבודה צריכה להתחיל בכם עובדי האור. תכילו את האור בתוככם, תוותרו ותשחררו את הרגשות הנמוכים מבפנים ואז גם תוכלו להתחבר לשלום הפנימי. כאשר תשדרו את השלום שלכם מבפנים, זה ישפיע על האנשים סביבכם פי עשר. כאשר הם יהיו מחוברים הם יעבירו את האור הלאה שיועצם פי עשר וכך הלאה.

  

זכרו כי השלום מתחיל מבפנים. השלום מתחיל בכל אחר ואחד מכם.

 

תבורכו

 

ישויות של אור ואהבה

תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@bezeqint.net 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.