עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

ילדי הקריסטל 
מאת: שושנה דוניה 
     

תקשור ע"י שושנה דוניה 16/03/03


ילדי הקריסטל הם ילדים החדשים שמגיעים אלינו בשנה האחרונה, מהרמות הגבוהות והמעודנות של הנשמה.

 

הידע לגביהם הוא רב. אלו ישויות עתיקות ורבות מהן חוו כבר הארה בגלגולים אחרים וחזרו על מנת לעזור לאנושות לרפא את עצמה ואת הכדור.
ילדי הקריסטל הם ילדים שבאים בעיקר להורים מודעים ובדרך כלל ההורים הם ילדי אינדיגו בעצמם.
ילדי הקריסטל ישויות מאוד גבוהות שהיכולת הרוחנית הטלפתית שלהם גבוהה מאוד.
הורים לא יעמדו מול ילדים אלו אם  ינסו לשקר להם או לעשות מניפולציות שקריות. היכולת שלהם לגלות את השקר היא גדולה והם יגידו זאת להורים בצורה שלא משתמעת לשתי פנים.

הידע שילדים אלה יקבלו דרך התנסויות פיזיות וחוויתיות הוא עצום. הם יגלו מידע רב ובעל ערך דרך התנסויות בבית הספר ובגן. המורים יהיו נדהמים מהיכולות של הילדים האלו לראות מעבר לדברים.

עם ילדים אלה חייבים לעבוד בצורה שונה מאשר היום בבית הספר. תוכניות לימודים קבועות ונוקשות  לא יתאימו להם, הם חייבים ללמוד דרך ההתנסות כמו במעבדה שהם יקבלו חומר לבדוק ודרך הבדיקה הם יבינו הרבה  מעבר לנוסחה הפשוטה שהיה עליהם לבדוק. כימיה פיסיקה ומתמטיקה יהיו המקצועות הכי חזקים שלהם אם לא ינסו להגביל אותם בחשיבה העצמאית שלהם.
ילדי הקריסטל יביאו את הידע החדש הפיסיקלי לעולם המדע. דרכם יקבלו אנשי המדע את היכולת להוכיח דברים שהם לא יוכלו להוכיח עד כה והתייחסו אליהם כאל תיאוריות מופשטות בלבד.
ילדי הקריסטל יביאו את ידע המחשבים המפותח ביותר שקיים ביקומים אחרים לתודעת בני האדם. הם יהיו האנשים  הממציאים הגאונים ואנשי המדע המפותחים ביותר.

הקושי יהיה כאשר אנשי העולם הישן ינסו להתנכל להם ולהוציאם ממעגל אנשי המדע או המחשבים. ילדי האינדיגו שהם המתבגרים של היום וגם ההורים  הצעירים הם אלה שילחמו עבור ילדי הקריסטל לשמור על שפיותם מפני העולם הקר ועל יצירתיותם.

ילדי האינדיגו הם הלוחמים שבאים להלחם את מלחמת האור ולשנות מערכות, ילדי הקריסטל הם הילדים שיביאו אור זה ויוציאו אותו לאור.

היכולות של ילדי האינדיגו ליצור עבורם עולם שיקבל אותם היא התחברות לאותו ממד גבוה שלהם, הממד ה-5, שהוא ממד התודעה היצירתית החדשה. בממד התודעה הזה יקבלו ילדי הקריסטל את הידע והחיבור לעולם הפיזי בדרך של פריצה ושינוי במערכות לא מתוך מלחמה אלא מתוך שלום. יצירה של בניה ולא של הרס.

ההורים שהם ילדי אינדיגו – אליהם יגיעו ילדי הקריסטל. אין צורך ללמד את ילדי האינדיגו אך לטפל בילדיהם כי הם יודעים זאת אינטואיטיבית אך כן יש צורך להורים שיש להם ילדי קריסטל והם אינם אינדיגו ללמוד כיצד לטפל  בילדים אלה כיצד ליצור להם את החממה- הרוחנית, מנטלית, פיזית כדי להגן על הילדים.

 

הרמוניה באהבה – מרכז הדרכה הוליסטי רוחני
עפרוני 16 ראש-העין,  טל': 9031765-03  נייד: 809728-064
אתרי האינטרנט:  www.kolhamartzim.co.il   www.alternativli.co.il /shoshana.htm.     

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.