עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תקשור של יהוה 
מאת: אופירה שגיא 
     

שלום לכם בני אנוש! 

אנו מתחילים בתקופה אשר בה אעביר מסרי, דרך הכלי אליכם, באופן תדיר שיאפשר לכם את ההבנה של השינויים אשר מתרחשים בבריאה בזמן זה.

הננו מצויים בתקופה אשר מהווה כשער מעבר בין שני עידנים, עידן חדש של חוויה עומד להחל בבריאה ועידן זה במהותו הינו עידן המאפשר לכל מעגלי הנשמות לחוות חיבור שלם לרמת המחשבה. רמת המחשבה כוחה רב והיא בעלת יכולת ההנעה והשינוי של חייכם לטובה. אותה רמת מחשבה היא היוצרת את אותן חוויות אשר הנכם חווים בחייכם.

החיבור לבריאה הולך וגדל והנכם חשים בתקופה זו את אותם השינויים המצויים בבריאה. מטרתנו להעביר אליכם מידע והבנות לגבי אותם מצבים וזאת מאחר וההבנה תאפשר לכם המשך צמיחה וחיבור לכוחכם הפנימי.

הן ודאי לכם שמטרתנו להוביל אתכם בשבילי התכנית הבריאתית ולקדם אתכם לעבר סיום תיקוניכם וסיום שיעוריכם. אותו מידע אשר נשלח ממערכת הבריאה אליכם על ידי מדריכים בריאתיים הינו זה שהתקבל אליכם על ידי קבוצת החמש והינו המידע אשר כליו מאפשרים סיום התיקונים.

באשר תרצו לחוות את חייכם דרך הקלילות ודרך הנעימות אותה הדרך המובילה לסיום תיקוניכם היא התוביל אתכם לחוות את אור הבריאה במלוא עוזו.

 

"התוכנית הבריאתית השלמה

אופירה שגיא-מתקשרת, מלמדת מידעי קבוצת החמש

ומטפלת בתדרי העידן החדש 230460-058"

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.