עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

טיהור אנרגטי – יצירת מרחב מקודש  
מאת: דוריה כהן 
     


"ישן מפני חדש תוציא"


מהו הזמן הנכון לערוך ניקוי וטיהור אנרגטי במרחב המחייה והעבודה, זמן מתאים ל "יציאת מצרים" הפרטית שלכם בנפש, בגוף ובסביבת המגורים, לשחרור וניקוי מכל אותם דברים שאינם משרתים אתכם יותר ? יש הממליצים על ראש חודש בשעות הבוקר, ימי שישי לפני כניסת השבת, או כל זמן אחר בו תרגישו צורך לעשות זאת.

 

כל דת בעולם מציעה למאמיניה טקסים שמטרתם לרומם את עצמם לרמות גבוהות יותר. כך גם אמנות טיהור המרחב, מטרתה להעלות את דרגת האור במרחב האישי שלנו, ובהתאם לכך, משתפרת איכות החיים . טיהור המרחב פועל נפלא עם העיצוב בשיטת הפאנג שואי. שיתוף זה מגביר את פעולת הפאנג שואי ועוזר להוביל את זרימת האנרגיות בצורה קלה, עמוקה וחלקה יותר, פותח חסימות אנרגטיות במבנה, שלפעמים, משפיעות על מהלך חיינו מבלי שנרגיש בכך.

איך, ולמה עוזר תהליך הטיהור האנרגטי?

כאשר יש מצב בו אותן בעיות פוקדות אתכם שוב ושוב, או מצב שבו חיו במרחב הזה אנשים אחרים והשאירו את האנרגיות השליליות של חייהם (גירושים, כעסים, חוסר מוטיבציה והתמדה)=, לאחר מחלה ממושכת , לאחר שאירע מוות במקום המגורים (טבעי או התאבדות) – מצבים שליליים הקיימים ונטמעים בקירות ובמרחב המגורים. לפני כניסה לבית חדש, עם עזיבת בית קודם (שהרי אין אתם רוצים להשאיר "מזכרת" לדיירים הבאים).... טיהור המרחב, זיכוכו, הוא דרך יעילה לנקות אנרגיות מסוג זה, ולהביא אתכם לנקודת התחלה רעננה ונקיה, לפתיחת ערוץ המזל האישי ולחיבור עם הזרימה האנרגטית של היקום.

טיהור מרחב יוצר מצבים חדשים – עוזר לגלות ולזהות מה ברצונכם לעשות בחייכם, עוזר לחשוף בקלות את הדברים אותם אתם מבקשים לעשות בחייכם, מגביר את ההתפתחות הרוחנית, את ההסתגלות להתפתחויות ולשינויים הגדולים המתהווים ממש בימינו אנו, טיהור מרחב מעניק תחושה של שייכות למקום, משפר את האיזון וההרמוניה, משפר מערכות יחסים, מגדיל רווחים בבית העסק ועוד.

אך את כל זאת לא ניתן לעשות מבלי הפעולה החשובה ביותר-  ביצוע סדר באי הסדר. כל אמנות טיהור המרחב מתחילה בטיהור ופינוי אי הסדר שצברתם, סידור כל המקום, והענקת ניקוי לכל הבית. כמו תהליך הניקוי האישי הפנימי שלנו במדיטציות, תפילה, רחצה.

אין להפחית בערכה של השפעת אי הסדר על חייכם, בכל פעם שלקוחותיי מתלוננים על קושי ותקיעות בחייהם, אני יודעת שבזמן שאגיע לביתם, אמצא אי סדר, ולעיתים באזורים החשובים להם במיוחד. ובעקבות כך, כמובן, האנרגיה שאמורה להיות בתנועה, קופאת על שמריה.

אז מה זה "אי סדר"?

שמירת חפצים ש "אולי פעם נצטרך אותם", המצטברים, אולי באזור אנרגטי שחשוב עבורנו, ללא שימוש, צוברים אבק וחוסמים זרימה אנרגטית תקינה. מתנות לא רצויות הנאספות, רק משום ש"לא נעים לי" כשהדודה תגיע ולא תראה אותה... כניסה ראשית לבית – חשוב שאזור זה יהיה נקי לחלוטין, מואר, מרווח -  הכניסה מייצגת את גישתכם אל העולם כמו שאתם רואים אותו כלפי חוץ, ואת גישתכם לחיים כפי שאתם רואים אותם מבפנים. אז, אם הדבר הראשון שאתם רואים בכניסה לביתכם הוא אי סדר, פסולת, ערימת חפצים, מתלה ועליו תלויים המעילים והמטריות עוד מעונת החורף – זה הזמן לסדר ולפנות.

האם אתם אוגרים חפצים בארגז המצעים, מתחת למיטה?  אלבומי תמונות, מזוודות, אוסף נעליים ישנות, חוברות קריאה, ועוד ועוד.... לא טוב ולא נכון. אגירה זו חוסמת זרימה אנרגטית תקינה של צ'י )אנרגייה קוסמית( בחדר השינה ומשפיעה על איכות שנתכם.

הפאנג שואי מחלק את המבנה ל- 9 אזורים, כיוונים ותחומי חיים: מזרח –בריאות ויחסי משפחה, דרום מזרח – שפע וברכות מזל, דרום- הצלחה ומוניטין, דרום מערב- אהבה, זוגיות, מערב- יצירתיות, ילדים, צפון מערב- תמיכה, סמכות, נסיעות, צפון – קריירה, מסע פנימי, צפון מזרח- ידע, התפתחות רוחנית.

אחת מדרכי ההתבוננות, ההקשבה והגילוי מחדש בביתכם היא שאלת שאלות בכל אזור וביחס לתחום החיים כמו – מהי תחושתכם באזור זה,  מה להרגשתכם בסדר ומה משובש, אילו בעיות או מצבי חיים שאתם מתמודדים עימם קשורות לעיצוב באזור זה, מה תוכלו להוציא מהאזור, מה תשנו באזור זה, מה מיותר או חסר שם.

לדוגמא – אזור דרום מזרח הקשור לשפע. בודקים מה יש באזור – האם ערימות של כביסה מלוכלכת? או פינה ובה מוצרי חשמל מקולקלים, ללא שימוש? אילו תמונות תלויות על הקיר- מה הן משדרות- כבדות, קושי, אפרוריות, או שמחות , מאירות ומביעות שפע ומזל?  כאן יש להקשיב וליצור שינוי.

בפעולה זו הקשיבו לקול הפנימי שלכם, למסרים, תנו לאינטואיציה להוביל אתכם, אתם תקבלו את התשובות הטובות ביותר עבורכם. 

אחרי שסידרתם ופיניתם את המיותר, אחרי שהבית שטוף ונקי ומסודר, וגם אתם רחוצים ונקיים, רק אז אפשר לערוך טיהור אנרגטי.

ישנם סוגים וטקסים שונים של ניקוי וטיהור, בין אם ברמה פיזית–פעמונים, מחיאות כף, מרווה, קטורת, בכור, שמנים ארומטיים, או אסטרלית - שימוש במודרות, הדמייה, מדיטציה ועוד. מטרת כל אחד מהם לנקות את הסביבה מאנרגיות טעונות .

ההכנה לטקס דורשת מספר פעולות:

בדיקת המוכנות הנפשית, הרגשית והגופנית שלכם לביצוע הטקס. התהליך אורך זמן ונדרשת סבלנות בעשייתו, ערכו את הטיהור באהבה, באכפתיות .

ניתוק הטלפון, הפלאפון, מכשירי חשמל לסוגיהם והפרעות חיצוניות אחרות.

לאחר הטקס אפשר להשמיע מוסיקה נעימה ורוגעת.

הגנה – בתרגיל מדיטציה להתכוונן ולבקש ריכוז ומיקוד בטקס הטיהור, הגנה אנרגטית עליכם ועל ההילה כדי שתאפשר עבודה "ממקום נקי" ללא פגיעה. דמיינו אור בהיר וטהור יורד מהיקום , נכנס וזורם בתוך הגוף מראש ועד כף רגל, מתרחב ממלא ועוטף את ההילה. לבקש את הגנת המלאכים – לימיני מיכאל, לשמאלי- גבריאל, לפני - אוריאל, מאחרי – רפאל ומעלי שכינת האל. אני שמור ומוגן. כאן אפשר להתחבר לכוח עליון או מדריך אישי להכוונה וליצירת קרקוע להגנה. יש לבקש שעבודת הטיהור לא תפגע בכם ושהתוצאות יהיו לטובתכם העליונה, ולטובת הקרובים לכם. 

הגדרת הכוונה והמטרות – העלאה על הכתב את כל אותם דברים שלדעתכם שליליים, מעכבים, פוגעים בהתקדמותכם, בחייכם.  לכתוב את האמירות הספציפיות האישיות, לדוגמא -  אנו מבקשים  להוציא, לפנות, לנקות מביתנו ומחיינו כל אנרגיה שלילית או נמוכה שהצטברה ונמצאת כאן שפוגעת בשקט הנפשי, בזוגיות, בהצלחה מקצועית.... אנו מצווים עליכן לצאת מבית זה , לעבור התמרה למצב טוב יותר עבורכן מבלי לגרום לנו נזק ואתן לא מורשות לשוב לכאן יותר. למילה הנאמרת והכתובה יש כוח רב בהעברת המסר בפעולה זו.

על כיסא ליד דלת הכניסה – נר דולק ופתיחת ספר זוהר או פרשת "בלק"  מספר במדבר (מנקה אנרגיות שליליות)  וכן נר דולק בכל חדר. בבתים בהם ידוע על מצב אנרגטי קשה במיוחד ( מוות, מחלות, ריבים וכעסים, קיבעון, וכו')  מומלץ לפתוח לפני הטקס את כל הדלתות והמגרות של כל הרהיטים, משקאות ומזון שמרו סגורים. דלת שירותים סגורה, חלונות פתוחים למחצה.

הכינו עלי מרווה יבשים , או קטורת לבונה, או בכור.

זר פרחים טריים , רצוי חרציות ( כריזנטמות) או פרחי חמניה.

השתדלו להשתמש בהמלצות אלו באופן אחראי, קבלו את אישורם של אנשים אחרים החיים עמכם.

אפשר להתחיל את הטקס מהאזור הפנימי ביותר בבית, לכיוון דלת היציאה, כסימבול להוצאת השלילי.  בכל חדר יש לעבור עם המרווה הבוערת ומעלה עשן, לאורך הקירות, פינות נסתרות, מתחת למיטות, בתוך הארונות, באזורים בהם אתם חשים שקשה לכם התחושה, הנשימה. בתוך זה לומר או להקריא את שכתבתם על הנייר למטרת הניקוי, ולהתייחס באופן ספציפי לקושי או הבעיה שקיימת באותו מקום והמשפיעה על דיירי החדר. בסיום כל חדר לעמוד בפתחו, עם הפנים אליו, לסמן את המגן דוד  אל החדר ובתוכו את האותיות  א ל ד  להגנה. 

כך , או על פי דרככם ותחושתכם לעבור בכל הבית, חדר חדר, לחזור על האמירות ולהטביע חותם המגן דוד והאותיות להגנה.

בסיום הטקס יש לשרוף את האמירות שכתבתם.

השמיעו מוסיקה עדינה, שקטה ברקע. שבו במרכז הבית, הניחו בסביבתכם קוורץ קריסטל או אמטיסט, קחו עט ונייר חדש וכתבו עליו את כל אשר אתם מבקשים להזמין לחייכם ולביתכם – שלוות נפש, בטחון, שמחת חיים, יציבות, תקשורת חיובית עם בני המשפחה ומחוצה לה, הצלחה כלכלית, פרנסה טובה,  חיי זוגיות ואהבה מבורכים ועוד.  היכנסו למצב של הרפיה, עצמו עיניים, נשמו נשימות רכות ושקטות, דמיינו כדור אור לבן וצלול העומד במרכז הבית. עם כל נשימה שלכם כדור האור האנרגטי הולך וגדל, הולך ומתעצם, מתבהר, מואר וצלול וממלא אט אט את כל חללי הבית, באור ואהבה, על כל חדריו. חושו אנרגיה רכה זו עוטפת וממלאה אתכם. ממרכז הכדור ראו אלומות אור היוצאות אל כיווני השמים: למזרח יוצאת אלומת אור בצבע ירוק ושולחת ברכת אנרגיה לבריאות ואחדות משפחה. לדרום מזרח נשלחת אלומת אור בצבע סגול כאבן האמטיסט ומביאה ברכה לזרימת שפע , שגשוג ומזל. אל הדרום יוצאת אלומת אור בצבע אדום המברכת את האזור להצלחה, מימוש, שמחה והארה. לדרום מערב נשלחת אלומת אור כתומה ורודה המחזקת את האזור וממלאה אותו באנרגיה לזוגיות מבורכת ולחיי אהבה ושיתוף מלאים. למערב ראו קרן אור כסופה הפותחת שם את היכולת היצירתית, השמחה, הפריון. לצפון מערב מגיעה אלומת אור לבנה המחזקת בו את תמיכת היקום עבורכם, העזרה, הסמכות. לצפון נשלחת אלומת אור כחולה כהה המברכת את האזור בפרנסה טובה, ביציבות בביטחון כלכלי. לצפון מזרח שלחו קרן אור חומה צהובה שתחזק בכם את יכולת ההתבוננות הפנימית, את החיבור והצמיחה הרוחנית.  בכל אזור אתם יכולים להרחיב את הבקשות שלכם לבורא עולם ולהזמין את שאתם רוצים להביא לחייכם.

בקשו להשאיר אנרגיית אור אהבה וברכה זו בביתכם, לעשות את פעולתה השקטה, הנקייה עבורכם, עבור בני המשפחה, לטובתכם העליונה.

הודו לכל מי שעזר לכם במהלך הטיהור – למלאכים המגינים, למדריך האישי שהוביל, ליקום. השאירו את הנרות והקטורת דולקים עד שיכבו מאליהם.

אט אט, הניעו את גופכם, פקחו עיניכם וחזרו לבית הנקי, המטוהר, המואר המקבל אתכם אליו בזרועות פתוחות ובאהבה.  שתו כוס מים טריים, רעננים .

הניחו את זר הפרחים הרעננים, החדשים במרכז הבית, להבאת צ'י חדש. השמיעו מוסיקה המתאימה באופייה לרגע זה. חייכו ביודעכם כי יצרתם שינוי. 

הנכם מוזמנים באהבה להעצים את חייכם !

 

דרי'ה כהן - מורה ויועצת פאנג שואי מוסמכת ומקצועית.

עיצוב בתים פרטיים, עסקים ומשרדים - תוך שימוש באסטרולוגיה סינית לזיהוי הפוטנציאל האישי ולמימושו, אבחון המבנה על פי נוסחאות מתקדמות ומתן המלצות לתיקון ליצירת הרמוניה, שגשוג והצלחה.

הנחיית קורסים מעשיים (מתחילים ומתקדמים) לפרטיים, ארגונים ומוסדות.

הרצאות מבוא ומפגשי חווייה יוחודיים בנושאי פאנג שואי, קריסטלים , מודעות וצמיחה אישית - חוגי בית, מועדוני ספורט, מוסדות חינוך ועוד.

 

לפרטים והזמנות , דרי'ה : טל. 051-546966
מייל:doriya168@walla.co.il    

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.