עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

אנדרטה 
מאת: תקוה אברהם 
     

בימים אלו קורת טרגדיה נוראה אשר מזעזעת את כל העם בישראל.


הכוונה להורים אשר מוציאים את ארון בנם החייל המת מקברו ומציבים אותו בסלון ביתם.


עקב ארוע זה, נתקבל התקשור הבא:

 

שלום לכם יקירי,
כפי שנאמר כבר בהזדמנויות רבות, כאשר אדם נפטר, הוא בוחר למות. זוהי בחירה שלו למות בתאריך מסויים ובנסיבות המסויימות שבחר.

כאשר בני משפחת  הנפטר אינם משלימים ואינם מקבלים את מות יקירם, הם למעשה מאותתים ליקום כי אינם מקבלים ואינם מכבדים את החלטת הנפטר ואינם מוכנים לשחרר אותו.

נסיבות המוות אינן חשובות. כמה שהדבר יראה לכם תמוה. חשובה התוצאה. והתוצאה היא כי אותו אדם סיים את הקארמה שלו באותו זמן על פני כדור הארץ והישות שלו אמורה להמשיך הלאה את התפתחותה וצמיחתה ביקום החיצון.

כאשר בני המשפחה אינם מוכנים לשחרר את אותה הישות, הם מעכבים את ההתפתחות שלו וגם מעכבים את ההתפתחות והצמיחה שלהם עצמם.

לכל מוות יש את הסיבות שלו. לפעמים אדם בוחר למות כדי ללמד את בני משפחתו שיעור מאוד חשוב. אבל הם ממאנים ללמוד. כאשר אדם מת הוא מראה לנותרים כי הם צריכים לכבד, להוקיר ולקדש את החיים. הוא מראה לנותרים כי החיים קצרים וכי יש הרבה מה ללמוד מהם. הוא מראה לנותרים כי כל עוד הם בתוך גוף זה אומר כי עדיין לא סיימו את השיעור שלהם כאן על פני כדור הארץ. המתים במותם מקדשים את החיים עבור הנותרים אחריהם.

אתם כבני אדם, אין לכם את החינוך הנכון לגבי המוות. אתם פוחדים מהמוות ופוחדים מאלו שחוו אותו במשפחתם. אבל למרבה האירוניה המוות מגיע לכל משפחה, ובסופו של דבר לכל אחד. 

זהו למעשה חוק המחזוריות ביקום. כל דבר שמת נולד מחדש וכל דבר שנולד מחדש מת בהמשך.

אם תביטו על הורד כאשר הוא בשיא צמיחתו, תראו את צבעו היפה ותריחו את ניחוחו המענג, אתם לא תחשבו שבעוד כמה ימים לא יהיה יותר ורד, אלא תהנו מהרגע שהוא פורח ונותן את ניחוחו. אבל אותו ורד שקמל בסופו של דבר מפזר את זרעיו על האדמה כך שבעונה הבאה שוב יפרח וישגשג.

תראו את החיים כורד. הם פורחים, הם משגשגים, הם מריחים, הם רעננים ויפים ויקרים. אבל באיזה שהוא מקום הם יגמרו. אבל הסיום של החיים האלו הם לא סוף הדרך, אלא רק התחלה. כי אותה ישות שנמצאת היום בגוף מסויים ואשר תעזוב את אותו גוף בעתיד, תחזור ותכנס לתוך גוף חדש, צעיר, יפה ואנרגטי יותר ותתחיל את הצמיחה והפריחה שלה מחדש.

לכן, אדם שנפטר, אין רואים אותו כאילו הגיע לסוף דרכו, אלא שהוא מתחיל בדרך חדשה בעולם חדש אבל מוכר.

תסתכלו על החיים והמוות כמקשה אחת ולא כשני חלקים שונים ורחוקים אחד מהשני. כי החיים והמוות הם אחד. זהו תהליך שחוזר על עצמו הרבה מאוד גילגולים. הישות כל הזמן עוזבת גוף אחד ונכנסת לגוף אחר. כך זה ביקום. תראו את החיים כגלגל. פעם הוא למטה ופעם הוא למעלה.

באהבה ואור
תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@hotmail.com
 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.