עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

חיים מקודשים 
מאת: תקוה אברהם 
     

לפני מספר ימים השתתפתי במפגש של ישראלים ופלסטינים. במהלך המפגש התעוררה בעיה של זהות לאומית. לאחר שחזרתי תקשרתי את הדברים הבאים:

 

שלום לכם יקירי,

כאשר אנו מתבוננים על כדור הארץ שלכם מלמעלה אנו יכולים לראות את היבשות ואת האוקינוסים אבל איננו יכולים לראות גבולות. איננו יכולים לראות את הרגשות שלכם כבני אדם, ואיננו יכולים לראות את ההשתייכויות הלאומיות שלכם.

אנו רואים כדור ארץ אחד מאוחד כחול ויפה אשר נשקף במלוא הודו והדרו.

כאשר אנו מתקרבים, אנו יכולים לחוש את מה שאתם משדרים. אתם משדרים הרבה כעס, פחד, תסכול, חרדה, שנאה, טינה וקינאה. אלו הם רגשות שאתם סוחבים אתכם כבר אלפי גלגולים. הרגשות הללו מביאים את ההפרדה בין אדם לאדם ובין עם לעם.

כולכם בני אנוש. כולכם נוצרתם באותו תהליך אנרגטי וביולוגי. כולכם נוצרתם  מביצית  ומזרע.

אם נתבונן על שני העמים השוכנים במזרח התיכון נראה את היהודים והערבים. היהודים יצאו מזרע אברהם וגם הערבים הם זרעו של אותו אברהם. אברהם היה אביהם של ישמעאל וישראל.  שני העמים  נוצרו מזרעו של אותו אב. כלומר אחים המה.

אברהם הגיע לכאן ביום הזה ואומר די!! די להרג ולרצח, די לסבל ולבורות. די!!

כולכם ילדי, כולכם יוצאי חלצי. אני אוהב את כולכם. לכן הרפו מהסבל ומהאובדן ותתמקדו בשמחה. הכל הבל בעולם החומר. הכל הבל. פרט לחיים. החיים שאלוהים הפיח בכל אחד ואחד מכם הם מקודשים.  אין בעולם דבר טהור יותר ויפה יותר ומקודש יותר מהחיים שאלוהים הפיח בבני האדם.

כאשר אדם לוקח את נפשו או את נפש זולתו, הוא מביע מסר שאומר: "אני לא מקדש את החיים ואני לא מקדש את האלוהים שנתן לי את החיים הללו". אנשים שלא מקדשים את החיים לא ראויים לחיות. תבינו שהחיים ניתנו לכם במתנה. 

כאשר אתם מזלזלים בחיים  ובעצמכם אתם מזלזלים גם באלוהים שלכם. ואם אתם מזלזלים באלוהים שלכם, אתם לא ראויים לחיות  והחיים נלקחים מכם. כדי לחיות אתם צריכים להיות ראויים. להיות ראויים זה אומר להעריך את החיים ולקדש אותם.

אף שעל אדמה לא שווה איבוד החיים של איש. לא של ישראלי ולא של פלסטיני. אף שעל אדמה לא שווה את הסבל והצער שאתם חווים יום יום ושעה שעה.

אנו מבקשים מכם להתעלות מעל עצמכם ולנסות להביט על כדור הארץ מלמעלה כפי שאנו מביטים בו, כפי שהאסטרונאוטים שלכם מביטים בו, ותנסו לראות ולחוש את הדברים.  תביטו על כדור הארץ ותראו כי אין גבולות, אין מחסומים, אין הפרדה בין מדינות ויבשות, הכל מאוחד ושליו. האם אתם מסוגלים לראות את זה?

עכשיו חיזרו חזרה לחיים הפיזיים שלכם ותנסו להמשיך לראות את המחזה הזה שראיתם מקודם. האם אתם יכולים לעשות זאת? תנסו לעשות זאת בכל יום קצת. בכל יום תוסיפו עוד מעט זמן להרהור ולראיה רוחנית על מנת לראות את החזיון הזה של כדור הארץ המאוחד.  אתם תראו שהחזיון הזה לאט לאט יהפוך למציאות. כי אתם יוצרים את המציאות שלכם בזמן אמת. אתם, האנשים המוארים ולוחמי האור, תקחו את החיים ואת העתיד שלכם לידיים ותתחילו לגרום לשינוי לקרות. רק אתם יכולים. תשנו את המציאות שלכם ואז תוכלו גם לשנות את המציאות של האנושות והפלנטה שלכם. הכל בידיים שלכם.

הרבה אהבה אור ושרות, מלאכים וישויות  אהבה ואור
תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@hotmail.com

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.