עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

השלום כבר כאן 
מאת: תקוה אברהם 
     

שלום יקירי,


השלום כבר כאן. השלום הנכסף כבר נמצא כאן בפלנטה שלכם. השלום שכל כך התגעגעתם אליו ורציתם אותו. אותו שלום נמצא כבר בהישג יד מכם. ואתם הבאתם אותו לכאן.

 

האנרגיה של השלום שהיא בצבע כחול נמצאת כבר זמן מה ברובד של האתר. אתם הבאתם את האנרגיה של השלום לכאן ואתם מתכוונים גם להשתמש באנרגיה זו.

העבודה שאתם עושים בכל יום היא עבודה מאוד  עמוקה ומשמעותית. אתם שיניתם את האנרגיות של כדור הארץ ואתם עדיין ממשיכים לעשות זאת.

הרבה מאוד בני אדם היום עושים עבודה אנרגטית. הרבה מאוד אנשים היום מתפללים לשלום ומתכוונים לשלום. הרבה מאוד אנשים עושים עבודה למען השלום.

העבודה שלכם  עובדי האור  משפיעה על העולם הפיזי ועל אותם בני אדם שהם מקבלי ההחלטות  בעולם שלכם.  כאשר אתם  יושבים בביתכם לבד  או עם קבוצה ועושים עבודה אנרגטית, העבודה הזו מורגשת ומשפיעה על הרבה מאוד רבדים.  היא איננה משפיעה רק על העולם הפיזי שלכם, אלא גם על העולם האנרגטי והרוחני.

כל שינוי שאתם עושים על הפלנטה שלכם משפיע על פלנטות וכוכבים אחרים ביקום. אתם אינכם לבד ביקום. יש עוד הרבה מאוד פלנטות. המצב גם הפוך, כל מה שעושים בפלנטות ובכוכבים אחרים משפיע גם  עליכם. כבני אדם בודדים או כאנושות בכללה.

באמצעות אותם מדיטציות , תפילות וראיה  על-חושית  שיש לאחדים מכם, אתם עשיתם את השינוי.

כאשר אנרגיה מסויימת מגיעה ונמצאת ברובד של האתר, כל שעליכם לעשות על מנת להביאה אליכם לעולם הרוחני שלכם הוא להמשיך בעבודה האנרגטית שלכם מתוך מודעות שזה מה שצריך לעשות. צריך להביא את האנרגיה של השלום מהרובד של האתר אל הרובד הפיזי. את זאת אתם יכולים לעשות בעצמכם. אתם כבר יודעים כיצד לעשות זאת. אתם  הנכם כבר עובדי אור מיומנים.

תמשיכו לעשות מדיטציות ולהביא את האנרגיה של השלום מתוך האתר. תדמיינו שאנרגיה בצבע כחול שמיים מגיעה מלמעלה ומתמזגת עם האנרגיות של כדור הארץ, עם בני האדם וכל מה שיש על פני כדור הארץ. כמו כן האנרגיה הזו נכנסת לתוך הליבה של  כדור הארץ ומזינה אותו באנרגיה של שלום.

הפלנטה שלכם צמאה לאנרגיה של שלום, אור ואהבה. בכל הזדמנות תשבו במדיטציה ותמלאו את פנים הפלנטה כלומר מרכז כדור הארץ באור אהבה ושלום. כאשר תעשו זאת פרק זמן מסויים, תראו שהשלום על הפלנטה יגיע וישרור אף על פי שיהיו כל מיני מחרחרי ריב שלא יוכלו יותר ליצור מצב של מלחמה, מאחר שעובדי האור המתעוררים התחילו לעשות את עבודתם נאמנה. 

המשיכו בעבודתכם שהיא עבודת קודש.

כולכם מבורכים.

הרבה אהבה אור ושרות, מלאכים וישויות  אהבה ואור

תקוה אברהם, מדריכה רוחנית וסופרת, רייקי מאסטר
מרכז לאיזון, שלמות ואור 054-737282 tikva_ab@hotmail.com

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.