עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע שני של אוגוסט 2011 
מאת: מלי ברזילי 
     

8 לאוגוסט מרקורי ברטרו חוזר לאריה, זמן נפלא להת­בוננות פנימה כדי לבחון את המניעים האישים שלנו, כדי לבדוק מה הדימוי העצמי ומה יכולת היצירתית ואיך ניתן להשתמש בה כדי לפרוץ את המחסומים והפחדים שלנו. 
­

זמן זה מאפשר לזהות מחדש את האנטי גיבור המנסה לפרוץ החוצה, כיוון שמרקורי ברטרו מסייע להעלות "חומרים" מהלא מודע של דמות הגיבור לפני השטח ובכך להעלות את יכולת היצירתית, לחזור להתחבר לחלומות ולאמונה הטבעית של הילד הפנימי (אריה) וממקום זה ניתן לפרוץ את המחסומים גם ברמה אישית וגם ברמה חברתית, ולמה? מרקורי הולך אל מפגש עם מארס של מדינת ישראל וממקום זה נוצר לחץ על הפער בין השורד לבין המנהיג הפנימי.. זמן שניתן למצוא פתרונות יצירתיים לסוגיות הכול כך בוערות בארצנו כרגע. וכמו תמיד, כשיש פוטנציאל יש גם מפגש עם הצללים, וכשמרקורי חוזר לאריה הצללים יכולים להיתרגם כפחד, קפיאה, בבריחה ומיקוד גבוה מדי בפצע של הילד הפנימי, או לחילופין, מלל אין סופי, חסר משמעות החוזר שוב ושוב על אותו רעיון ללא יכולת לתת מענה למפגש עם הבעיות שעולות כרגע, ממקום זה  הדרמה צומחת והאגו מתעצם ונוצר מרחק מהנפש ומהחזון הפנימי...כדאי ורצוי לשים לב, לתרגם את מה שאנו פוגשים בצורה נקייה כמו ילד קטן  (אריה)

8 לאוגוסט, מרקורי מול נפטון, היבט זה פגשנו כשמרקורי  עבר בצל הטרום רטרו (29.7.11) ואז רשמתי " מרקורי ניצב מול נפטון ומשהו יכול ללכת לאיבוד בדרך, ברמת העיקרון, מיקום זה מדבר על אפשרות לחבר חזון לדרך החיים היומיומית, אך השדה טרום רטרו לוחץ על אזורים שמעבר למודעות היומיומית..."הרטרו של  מרקורי משולב עם הרטרו של נפטון מביא לבדיקה את החזון למול המציאות היומיומית... האם מה ששערנו, גילינו או מצאנו עומד במבחן המציאות, זה הזמן בו אנו יכולים להציף סוגיות אלה ולתת מענה מסוג אחר, הרטרו של שתי פלנטות שחולשות על תפיסת המציאות דרך שילוב בין הלא מודע, מרחבים שמעבר לחושים (נפטון)  ובין התרגום של המציאות בחיי היומיום (מרקורי) יכול לאפשר לצור שפה בתדר גבוה יותר שמחובר לחוקים גבוהים יותר של היקום. זמן נפלא לחלומות צלולים, מדיטציה, תפילה וחיבור לאני הגבוה.

חשוב לציין שמדובר במעבר שני בסדרה של שלושה מעברים: הראשון ב- 29 ביולי, השני 8 לאוגוסט והשלישי ב- 8 לספטמבר, כדאי לקחת בחשבון את נקודות הזמן הללו בעיקר בכל הנוגע לתכניות עתידיות, חוזים ועבודה אנרגטית/רוחנית.

9 לאוגוסט מארס עושה תשעים לאוראנוס, זווית לא פשוטה שאוצרת ועוצרת בתוכה המון אנרגיה ראשונית וגולמית. לחץ חזק מאוד מתחת לפני השטח מחפש ערוץ לפריצה ויציאה החוצה, כיון שמדובר האנרגיות ראשוניות (מארס הישרדות) אוראנוס (חופש מכבלים) המתח בניהם יוצר לחץ לתת דרור לדחפים שזועקים מפנים, כיוון ששתי אנרגיות אלה הן אנטיתזה לתרבות וכללים, נוצר קונפליקט בין המתח הפנימי לבין היכולת להביא את  האנרגיה לידי ביטוי...מתח זה לוחץ על אותם פחדים תסכולים וכעסים מחד ומאידך על רצון וכיוון בחיים.  מתח זה לוחץ על עכבות, מוסר, הרגלים ונתיבים סלולים ..לכאורה.. לכן נתקל במתח אך בו זמנית במקום בו ניתן להתחבר לאומץ ולהעיז לפרוץ גבולות, סיכונים, לשבור שגרה ולצאת ממסגרות, שימו לב, מדובר בתדר לא פשוט.

היבט זה מתכוונן לקראת מפגש עם פלוטו, ופלוטו כמו תמיד לוחץ על המקומות הכי עמוקים, בין אם פחדים או עוצמות, אבדן או לידה... לכן רצוי ומומלץ להתחבר למרכז הפנימי כי המתח יכול להוביל לזיפזוף ולחץ, מתח ותסכול לא רגיל... אך בו זמנית כמו תמיד, הפוטנציאל, למצוא ערוץ חדש למטרה חדשה ויעילה כדי להתמיר ולהעצים את עצמינו כיחידים וכחברה, מידה, או כל תחום שיושב בתבנית שחוקה מידי ומהווה פרה קדושה מידי..

11 לאוגוסט, מארס מול פלוטו ומגיעים לשיא חדש בתוך הצלב הקרדינאלי, המתח בין פלוטו בגדי ולמארס בסרטן יוצר לחץ אינטנסיבי על  כל מה שמייצג בטחון ושייכות, סימני שאלה על המקום ממנו אנו מגיעים למקום אליו אנו מנתבים עצמינו...אינטנסיביות זאת יכולה לגרום להתלקחות מידית, כדאי לזכרו שאוראנוס עדין מחובר לקומפלקס ולכן הגיצים מגיעים בעוצמות ויכולים לגרום להתלקחות לא פשוטה, במקומות הכי חשובים ובעלי משמעות לכל אדם כיחיד ולכולנו ברמה חברתית, מדינית, כלכלית ו...  כדאי לציין שמכורי האדרנלין יכולים למצוא עצמם חוגגים וממגנטים סיטואציות ואנשים מוסג אחר כדי לעמוד לבדוק את מהות המבנה הפנימי שלהם... ולמי שלא מחבב את האדרנלין, יכול למצוא עצמו בפחד או התכווצות, זמנים מעניינים..

בגדול נוצרת באווירה שמאפשרת להוציא את מה שמתחבא בפנים בין אם מפלצת או עוצמה, לכן זמן זה מהווה הזדמנות נפלאה לבחון מה אנו ממגנטים לחיינו ומה זה משרת, ובמקביל לזהות "חומרים בסיסים וראשונים" הקיימים בנו וזקוקים לפוקוס ולעבודה אישית, למשל: פחדים, תסכולים, כעסים לא פתורים וריפוי פצעים עמוקים של שייכות, זהות, שורשים, מטרות וסוגיות של הצלחה/כשלון.. ויותר מכל לחבור לגבור הפנימי...   ולמי שמחפש השראה, הנה כמה מילים מבית היוצר של דוויד בואי:)
­
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.