עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

קווים לדמותו של משה קצב - נשיא - אנס - ואסיר 
מאת: צילה שיר אל 
     
 

שלום לכולם,

בשבוע האחרון נשלח נשיא המדינה לשעבר משה קצב לשבע שנות מאסר.  גזר דין זה סגר שנים של עליות וירידות בנושא זה - ועכשיו נותר לחכות ולראות כיצד יעברו עליו השנים הבאות.

בערב ראש השנה שנת 2006 התראיינתי בתוכנית הבוקר בערוץ 10 שם התבקשתי לומר את חוות דעתי על אופיו של קצב ועל ענייני המדינה. שנה לאחר מכן התאמתו התחזיות שלי ביחס לממשלה שהייתה -
אתם מוזמנים ללחוץ כאן לצפיה בתכנית הבוקר.

ולהלן קווים לדמותו של משה קצב - נשיא - אנס - ואסיר.
נולד בתאריך 5.12.1945

katzav_moshe_1משה קצב בן מזל קשת המקושר עם מזל האש. יש לו אלמנטים רבים במפה המדגישים את עובדת היותו מחפש ריגושים והפתעות. יש לו צורך בהתרגשויות בלתי פוסקות ואם הן לא יהיו בנמצא, הוא ייצור אותן לעצמו. הוא מאוד עצמאי במעשיו ובדעותיו, ולא מוכן לקבל עצות מאחרים אלא אם כן תואמות לתפיסתו ולהתנהגותו. יש לו יכולת ורבלית טובה ויכולת להשליט בצורה נעימה את דעותיו ואמונותיו על האחרים.

ה"בעיה" בדעותיו הן, שהוא אומנם אדם אינטליגנט בצורה יוצאת מגדר הרגיל - אך בין השאר, יש לו נטייה לספר שקרים לבנים כדי להפריך את מה שלא נעים לו לדעת, או להתעמת איתו. כאשר העובדות לא ינעמו לו הוא ילטש אותן כרצונו ובמקרים קיצוניים תהיה לו נטייה להאמין בסיפורים שהוא ממציא ולמי שמקורב אליו, אף לשכנע אותם בצדקתו.

במערכות יחסים, הכוכב האחראי על מערכות יחסים וונוס מושפע  במפה האישית שלו ממזל עקרב כך שיש לו מיניות חזקה, אינטנסיבית ומתפרצת. לצערו, תמיד ירגיש שאינו נאהב מספיק ולכן ישאף להוכיח לעצמו עוד ועוד את גבריותו. (שזו כנראה הסיבה הפסיכולוגית מדוע ניסה לכבוש עוד ועוד נשים) הוא יכול להיות אובססיבי, ועד אשר לא ישיג את המטרה - לא ינוח ולא ישקוט.

כמזל קשת, עם נטייה לאופטימיות ולפעמים מוגזמת,
היה באמת בטוח שהכול יסתדר, שהוא יצא זכאי ושהמזל ימשיך להאיר לו דרכו כפי שהיה בפעמים רבות אחרות. בתקופה זו הוא מרגיש נבגד על ידי כל הקרובים לו. חש בדידות איומה, בלבול וקיבעון ביכולת שלו לפעול בצורה חופשית. למעשה בכל השנה הקרובה ימשיך להיות לו קשה - אך במקביל ימשיך לפעול לחפותו.

במידה ועד יוני 2012 לא יקבל הקלה משמעותית בעונשו - הרי שזה יהיה הזמן הנכון להתחיל לדאוג לו ולעתידו, כיוון שצפויות לו שנים קשות במיוחד, מלוות בקשיים בריאותיים.

אתם מוזמנים להיכנס ללינק המצורף ולהמשיך לראות , ולהקשיב
לדברים שנאמרו בסוף 2006 ולבדוק אותם מזווית הראייה של היום - אתם מוזמנים ללחוץ כאן לצפיה בתכנית הבוקר.

בברכה,

צילה שיר אל

052-2248626

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.