עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

רפואת אשת העכביש: ריפוי שאמני בקורי אור- איך לארוג חלומות של יופי לחיינו  
מאת: כוכב פרגר 
     
 
"הסיפור מספר שבזמנים הרחוקים ההם היא היתה יושבת בביתה, חדה חידות וטווה חלומות בתוך הרשת.
יום אחד הגיעה אליה רוח העורב, ובמבט מאוד ערמומי, עם נצנוץ בעיניים וחיוך הוא בא אליה ושאל אותה אם הוא יכול לבקש בקשה.
"כן בודאי", ענתה.
והוא ביקש ממנה לארוג בקורים שלה חלום של יופי"

[מתוך "אשת העכביש" סיפור בריאה שאמני]

היום אני חיה חלום של יופי: אני גרה במקום יפה, שקט, קרוב לטבע, אני מורה לריפוי שאמני בקורי אור, אני חונכת אנשים במפגשים אישיים, אני יוצרת ציורים מרהיבים ואני נמצאת בקהילה שמקבלת, ועוזרת לי להיות כל מה שארצה.
במבט לאחור, השינוי המשמעותי בחיי החל כשהשתתפתי בקורס "ריפוי בקורי אור", מבית "הרוח הגדולה"- מרכז לתרבות אינדיאנית ושאמניזם, שאותה הקימו טרה לב נאור ודב טרובניק.
בדיוק עזבתי עבודה , מתגמלת מאוד כספית , בתחום האמנות, אך לאחר שלוש שנים מתישות זעק בתוכי קול שאני לא חיה ועושה  את מה שאני הכי נהנית ממנו- ליעץ לאנשים ולעזור להם . באותו זמן הייתי לאחר שנים של לימודים מגוונים בתחום האלטרנטיבי החל מקריאה בטארות, פרחי באך, שחזור גלגולים, ריברסינג, הקורס בניסים ועוד. אבל תמיד
הרגשתי שמשהו חסר, ולא ידעתי מה חסר, עד שהגעתי לקורס ריפוי בקורי אור.

ושם, בתהליך איטי וקסום, התוודעתי לדרך עתיקה , אחרת, לדרך השאמנית. עולם חדש נפתח לפני, וידעתי מה היה חסר:
אדמה. אמא אדמה. ככה קוראים לכוכב שעליה כולנו נמצאים. ובזמנים קדומים מאוד על הפנים של אמא אדמה חיו ושגשגו תרבויות שאמניות שהלכו , וחיו וחגגו אותה, בטקסי לבנה , ושמש, ובטקסי מעבר בחיים , כמו בגרות, ומוות. ופעם למילים אני, אדמה ואהבה היתה  אותה משמעות... וכל אשה שנולדה היתה מבורכת מעצם היותה אשה-  בת אדמה . ומאמץ לא הפחיד גברים.

אחת מהתרבויות השאמניות שהיו כאן נקראה מאיה. השורשים שלהם מגיעים מיבשת למוריה, שממנה הגיעה "דרך השאמן" המסורתית, וממנה יצאו השאמנים הראשונים.
המאיה הקדמונים, גילו שכולנו מחוברים לכל דבר שקיים ביקום על ידי רשת של קורים, רשת אנרגטית , שמקשרת אותנו להכל- החל מגרגר החול  הזעיר ביותר וכלה בכוכבים מרוחקים, והם פיתחו שיטת ריפוי מופלאה  המשתמשת ברשת הקורים ומורכבת משלושה שלבים:  הפגת כאבים וריפוי, הרגעה כללית ושטיפה באנרגיה של אהבה.
רשת הקורים היא רשת תקשורת ענקית שדרכה זורמים רגשות, ומחשבות. אפשר להעביר דרכה ריפוי, להגיע לעולמות אחרים, לזמן לחיים שלנו אנשים ומצבים, זאת רשת מופלאה שמשפיעה על כולנו, מחברת את כולנו זה לזה ולכל מה שקיים. ובעצם אנחנו לא לבד. ולא רק שאנחנו לא לבד, אמא אדמה אוהבת אותנו כל הזמן, בכל מצב, בכל מחשבה או רגש שהוא. תנסו להרגיש, רק לרגע , שאתם תמיד אהובים, ולא משנה כמה כסף יש לכם בבנק, או אם יש לכם זוגיות, או ילדים, או קריירה, או אם אתם קטנים או גדולים או נמוכים או גבוהים, אתם תמיד אהובים.

בתפיסה השאמנית היופי וההרמוניה  נמצאים  בשונות, במגוון ובמיוחדות שיש לכל אחד ואחת מאיתנו. תחשבו למשל על יער שיש בו רק סוג אחד של עצים , שכל עלה וכל גזע וכל הצבעים נראים בדיוק אותו הדבר, או על תזמורת שיש בה רק סוג כלי נגינה אחד, זה יהיה משעמם, צפוי, ויגמר מאוד מהר. הרמוניה נוצרת ממפגש ותנועה ותקשורת בין גופים, רעיונות,
ואנרגיות שונות ומיוחדות והן רוקדות ריקוד של יופי, שמשתנה ומסתחרר, ונח, ונצמד ונפרד ומסתחרר שוב, ללא הפסקה.
לכל אחד ואחת מאיתנו יש את השיר המיוחד והשונה שלנו, ואם ננסה לשיר שיר אחר, נזייף, ונחיה בתחושת החמצה ופיספוס. אם נקשיב לקול הנשמה שלנו ונשיר את השיר שלה , נוכל להיות כל מה שנרצה.
בדרך השאמנית מומלץ לעשות כל פעולה תוך כדי שירה וכיוון שכך, גם הריפוי נעשה בשירה, זימון בעלי הברית , נעשה בשיר, ופתיחת מעגל שאמני. במהלך העבודה שלי עם אנשים גיליתי שאחד הדברים הקשים ביותר לאנשים זה לפתוח את הפה ,להוציא קול ולשיר. במהלך הקורס מתרגלים את השירה באופן אינטנסיבי, וככל שהקורס מתקדם  ההנאה מהשיר גוברת, והשירה עצמה יוצרת שינוי של ממש בחיינו .

הריפוי השאמני נעשה תמיד בתוך מעגל - מרחב מקודש שמזמנים לתוכו בשירה אנרגיות ובעלי ברית, ישויות אנרגטיות עוצמתיות שמרפאות דרכנו , מגינות, ומעצימות כל מה שקורה בתוך המעגל. למה מעגל? במעגל המרכז נמצא תמיד באותו מרחק מכל מי שיושב בו, כמו שאמא אדמה נמצאת תמיד מתחתינו ואוהבת את כולם,  ואין מישהו שהיא אוהבת יותר או פחות.
מעגל הוא גם תבנית שכל מה שקיים על אמא אדמה וכל מה שחי בה נשפך אליה. המעגל מתחיל במזרח- באש צהובה  של התלהבות, רעיונות חדשים, בזריחה, ביצירה של אקסטזה ושימחה. הוא נמשך בדרום- בדם , בלידה , ובאהבה של אמא אדמה, בהנאה מהגוף, ובצחוק של ילדים ובשפע של פירות ויופי, והוא עובר למערב- למעמקי המצולות ,לים של רגשות, למיסתורין של הלבנה , ולקסם חסר ההיגיון. ומסתיים בצפון: ברוחות ובסערות שמחריבות הכל, בחכמה של הזקנים, במוות שמיילדת את כל המעגל מחדש.
כל מקום במעגל חשוב, וכל דבר שחי על הפנים של אמא אדמה משתנה ומתקדם לתחנה הבאה עוד ועוד..

השלב הראשון בריפוי בקורי אור הוא הפגת כאבים. כאב מגיע אלינו כשאנחנו לא מקשיבים לקול הנשמה שלנו, ובהתחלה הקול לוחש, ואז הכאב עובר למחשבות שלנו, והוא מציק ולא מרפה, וכשלא מקשיבים לו הוא עובר לרגשות שלנו והוא מייאש ומחליש, ולבסוף הוא מגיע לגוף הפיזי ואז זה כואב, ומזה קשה לנו להתעלם. המאיה הקדמונים מצאו את הקשר בין דפוס המחשבה שמראה לנו איפה לא הקשבנו לקול הנשמה לבין הכאב בחלקי הגוף השונים, ובדרך מדויקת להפליא עוזר לנו לשנות את דפוס המחשבה, ולאחר מכן, בעזרת הקורים להזרים ריפוי לגוף. לאחר שמפוגגים את הכאב , המטופל מקבל שעורי בית כדי להטמיע את דפוס החשיבה החדש לחייו.
לאחר כל טיפול בשלב הראשון, ולא משנה מה היה גורם הכאב, אנשים קמים אחרים: רגועים, שקטים, מחייכים, הכאב נעלם, וחיות שלא היתה שם קודם קורנת מהם.
.
אחת מהמטופלות שלי, בתקופת המעבר מאשה לזקנה [בתרבות השאמנית אשה משתנה לזקנה כשנה לאחר הפסקת זמן הדם שלה,ללא קשר לגיל הביולוגי]. חוותה דימומים קשים שהפריעו לה בהתנהלות היומיומית, והחלישו אותה. המחשבה שיצרה את הכאב היתה: "אני לא רוצה להשתנות, אני אמשיך ואאחוז במי שהייתי גם אם זה יהרוג אותי". דפוס המחשבה החדש הוא: "אני משחררת את הישן בקלות ובשימחה". לאחר טיפול אחד הדימום עבר ולא חזר עוד.   
מרגע שידע כזה נכנס לחיי הם השתנו לחלוטין. יחד עם הכוח המופלא להפיג כאבים של אחרים, ולזרוק את כל משככי הכאבים לפח, נוספה אחריות אישית לבחירות שאני עושה בחיי: לאיזה קול אני מקשיבה עכשיו? אם יש כאב בחיי, איך אני בוחרת אחרת? מה אני בוחרת עכשיו לזמן לחיי? וככל שהמודעות לבחירות שאני בוחרת גדלה כך אני גודלת ומאפשרת לחלומות להתגשם בחיי.

השלב השני בקורי אור נקרא הרגעה כללית:
דרך חיבור לישות אנרגטית קסומה אנחנו מעבירים אנרגיית ריפוי שקודם כל מרגיעה, אבל מעבר לריפיון הנעים ולשקט שמשתרר היא נותנת לנו הרגשה שאנחנו אהובים ללא תנאי ובטוחים ומוגנים. היא מביאה אותנו למקום עדין ואוהב בתוך עצמנו.
היא מרגיעה ומשקיטה נדודי שינה, חרדות, מצבי לחץ, ואפילו מאפשרת טיפולי שורש ללא הרדמה- אחד המורים לקורי אור שי גל, לפני כל טיפול שורש התחבר לאנרגיה הזאת ולא נזקק לחומר הרדמה. לבעלת הברית שאליה מתחברים כדי להעביר את אנרגיית הריפוי יש ידע בלתי מוגבל בריפוי בצמחים, והכנת מרקחות וקטורות. ולאחת המטופלות שלי היתה
דלקת בגיד. הרופאים אמרו שאין מה לעשות, ורצוי לא לאמץ את האזור. למשך כל חייה. לאחר התיעצות עם בעלת הברית, היא הדריכה אותי בהכנת תערובת מיוחדת של עשבים ושמנים, ובשילוב עם הטיפול האנרגטי, חל שיפור ניכר במצב.

השלב השלישי בקורי אור הוא שטיפה באנרגיה של אהבה: וכשמו כן הוא - אנחנו מזרימים אל הלב בעזרת ארבעה ישויות אנרגטיות עוצמתיות אנרגיה של האהבה של אמא אדמה , הטיפול הזה מרפא טראומות רגשיות, לאחר פרידות קשות, מקרי מוות, חסימות רגשיות וקיפאון, עוזר לנו לחולל שינוי בחיים, מעצים ומחזק.
כשאני בוחרת לרפא בשלב השלישי, אני זורעת זרעים, של עוצמה, של שינוי, שינבטו בעתיד. מקרה אחד כזה  קרה לפני כשנתיים: מטופל אחד התקשר אליי כשהיה במצוקה קשה, לאחר טראומה של מקרה מוות אלים של ידידה שלו. בשיחה עלינו על דפוס של התקרבנות והזדהות עם קורבנות, סבל וכאב. וההבנה שההזדהות הזו תמגנט אליו עוד ועוד סבל וכאב. כחודשיים לאחר הטיפול, הוא פתח בית קפה מצליח שעובד ומשגשג עד היום.

קורי אור היא שיטת ריפוי מדהימה, והיא הרבה יותר מזה. למטפלים היא תאפשר כניסה למקורות של ידע, עוצמה ואנרגייה קסומים, שאיתם אפשר לרפא כאב, לשנות חיים, להגשים חלומות, לחיות מתוך חופש של בחירה אמיתית.
למטופלים היא  אפשרות לריפוי, לידיעה שאפשר לבחור אחרת, לתקווה, ולשינוי.
אני מזמינה אתכם לבחור בדרך אחרת,שאומרת שכאב וסבל זאת רק דרך אחת מאינסוף הדרכים שפתוחות לפנינו.
אני מזמינה אתכם לבחור לשיר את השיר המיוחד שלכם, אני מזמינה אתכם ללמוד לארוג לתוך חייכם חלומות של יופי וריפוי.

.
כוכב פרגר
מרפאה ומנחת סדנאות מבית "הרוח הגדולה- מרכז לשאמניזם ולתרבות אינדיאנית". חונכת ל
"רפואת אשת העכביש" ו "לפתיחת הלב בשיטת אד-אומה." ומקדישה את חייה להשבת התדרים השאמניים לפנים של אמא אדמה.
לאתר של כוכב. אתר:
http://my.alternativli.co.il/magashamani/

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.