עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תיקשור עם האר''י הקדוש על ראש השנה 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 
שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, שבו נא והתבוננו על קו האופק.  הרגישו את ראש השנה מתקרב ובא.

חודש אלול לקראת סיומו, אנו סוגרים מעגל של שנים עשר חודשים ונמצאים בפתחה של שנה חדשה, חודש תשרי.  שנה זו מכילה עבורנו התמודדות חדשה, משעולים נוספים להלך בהם, ידע חדש ושפע של ברכות לכל עם ישראל, אמן כן יהי רצון!


חושו בהתרגשות הלב לקראת השנה החדשה.
קיים  רגע מסוים בו מתחלפת השנה ואנו עוזבים את הידוע ופוסעים לעבר הלא ידוע , ואם נחווה רגע זה, נרגיש כיצד הוא מכיל את העולמות כולם, את הברכה והקללה, ונחוש את ההתרגשות והמבוכה של אותה התחלה, כי בשום מקרה אין זה רצף של אשר היה.  

כל אחד ואחד לקראת השנה החדשה שינה מדרגתו.  כל התכנים עליהם עבד כל השנה בשלים להופיע כיצירות חדשות, כאפשרויות חדשות וכדרך חדשה.  מחשש לשינוי, יכול האדם להמשיך באותו הרצף של השנה הקודמת, אך אז לא יממש את האפשרות לעליית מדרגה והתפתחות.

לקראת השנה החדשה עליכם לעשות עבודה, והיא להתכוון להגשמות אשר ברצונכם להשיג בשנה זו.  זהו רגע של דין וחסד אשר נפגשים זה עם זה וככול שכוונותיכם לשנה החדשה מכילות את הכלל, כך ימתק הדין והחסד יעטוף אתכם.

הנכם כאן על מנת להבין כי אינכם "אחד" בתוך עצמכם, אלא הנכם "אחד עם הכלל", והכלל מתחיל בקרובים אליכם ומתרחב עד אינסוף.  ככול שהעוצמות שלכם והיכולת שלכם להכיל רחבה יותר הנכם כוללים ונכללים ברמה גבוהה יותר של חיבור לאלוהות, והאלוהות משמרת אתכם ככלי עזר להתפתחותה.

בין שאר הבקשות אשר תפנו ליקום לקראת שנה זו דאגו לבקש הרחבת הכלי אשר יוכל להכיל שפע של טוב, שמחה ואושר, היות וכלי זה נמצא ב"עוכרי כל אחד".  כאשר הכלי קטן מלהכיל, הנכם ממהרים לשפוך את אשר בו בכדי לשמר את עצמכם, אחרת ישברו לכם הכלים.  כוונתי, כי כאשר השמחה והטוב חודרים לחייכם הנכם ממהרים לטרפד הצלחות אלה היות וגופכם אינו מסוגל להכיל עוצמות אלה.
הדרך להרחיב את הכלי הנה דבקות ואמונה אשר יוצרים שוויון נפש.  הנכם אשפים בלהתמודד עם קושי וכאב ואינכם יודעים להתמודד עם אושר ושוויון נפש.   אנו מודים כי כאשר השפע מציף ועולה ואין סכר אשר יכיל את כל השפע הזה, קיימת סכנה של הצפה.

לכן כל אחד חייב לבנות לעצמו סכר אישי, וסכר זה יקלוט את השפע הרב אשר האלוהות נותנת כך שלא תדחו יותר שפע זה מפחד, ותצליחו ליצור לעצמכם ללא חשש מצב של איזון ושוויון נפש אשר מותיר אתכם תמיד בפני כל מצב בידיעה שהטוב והרע רק עוברים דרככם ואינם שייכים לכם.  שהנכם שונים מזה, ואין דבר שייך לכם באמת, וכי תפקידכם להישאר בדבקות, באמונה ובצניעות לנוכח כל מה שקורה.  זאת הדרך לבנות את הסכר האישי, ומאותו מקום אין כל התחלה שתרגש אתכם לטוב ולרע.

הנכם מהות אלוהית אשר מסוגלת ליצור כל דבר ביקום הפיזי, אך לצורך כך עליכם לגלות כי הנכם מהות זו.  אמונה ודבקות הנם סימני הדרך בהם עליכם לפסוע בכדי להגיע לתוצאה הזו.

שאלה, מהו עיקרון הרצף?
התודעה ותפישת העולם שלכם יוצרות את אותו קו הרצף וממשיכות אותו משנה לשנה.  קיימת דבקות ברצף מפחד ולכן גם חוסר רצון לשחרר.  הפוטנציאל שנפתח כל שנה חדשה הוא של שינוי, אבל הבחירה היא אישית האם לשנות או להמשיך באותו הקו.

הרבי

מירה כהן ודניאל נוראל
 מסרים מן העמק

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.