עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

נסיגת מרקורי - אוג'-ספט' 2010 
מאת: אורנה נריה יוגב 
     
 
נסיגת מרקורי שהחלה ביום שישי האחרון, תסתיים ביום ראשון 12 בספטמבר 2010. כמו תמיד הנסיגה מורגשת החל משבוע לערך לפני שהיא מתחילה ועד כשבוע לאחר סיומה.
הנסיגה מתרחשת הפעם בשני השלישים הראשונים של מזל בתולה אבל כמו כל מהלך במערכת השמש, משפיעה על בני כל המזלות (הסבר מפורט בהמשך). כמובן שילידי שני השלישים הראשונים של כל מזל, יושפעו קצת יותר.

.
נסיגת מרקורי מתרחשת 3-4 פעמים בשנה, בכל פעם למשך כשלושה שבועות, אבל מורגשת במשך כ- 5 שבועות. למרות התדמית הקצת מפחידה שלה, הנסיגה בעיקר גורמת לשיבושים ולמטרדים שונים שאמנם מעצבנים אותנו אבל לא הורסים את חיינו.
התנהלות נכונה עשויה למנוע או לפחות למתן חלק מהבעיות - הקפדה על סדר ושיטתיות, תכנון גמיש המאפשר או לוקח בחשבון שינויים של הרגע האחרון, התייחסות "בערבון מוגבל" לכל מידע המגיע אלינו ושמירה על חפצים קטנים מפני אבדן או גניבה. החפצים המועדים לפורענות הם בעיקר כרטיסים מכל הסוגים, ארנק, מפתחות, כרטיסי אשראי, חומר לימוד, כל סוגי המסמכים, התעודות וניירות חשובים אחרים, מכשירים אלקטרוניים וציוד הקשור בתחבורה ובתקשורת.
המחשב רגיש במיוחד בזמן נסיגתו של  מרקורי. אין זה הזמן הנכון לרכוש מחשב חדש, להסיר או להתקין תוכנות במחשב או לפתוח משהו חשוד שהגיע בדואר האלקטרוני. כשאתם מקלידים חומר חשוב, הקפידו על גיבוי מעולה ואל תסתפקו בזה הקיים בתוך המחשב שלכם.
.
התקשורת הבין-אישית בעייתית בתקופה זו. כדאי להתבטא בזהירות ובשיקול דעת, לא לייחס חשיבות מוגזמת לנאמר, לא לנהל משא ומתן ולא להתחייב לשום דבר בכתב או בעל-פה מבלי להשאיר לעצמכם פתח מילוט. הבטחות שניתנות לכם או על ידכם, עלולות שלא לעמוד במבחן המציאות במחצית השנייה של ספטמבר.
זהירות מופלגת נדרשת בכל הקשור ללימודים ולנסיעות, אבל זו אינה סיבה לבטל תכניות. הקפידו לקבל אישור כתוב לכל מה שהוזמן או נקבע, וודאו שיש לכם מידע מדויק לגבי לוחות זמנים, מקומות מפגש והמציאות הקיימת במקום אליו אתם אמורים להגיע ושמרו בנפרד העתקים של דרכון, של כרטיסי נסיעה ושל רשימת כתובות ומספרי טלפון חשובים. אל תשכחו בבית את המטען של הטלפון הסלולרי.
התנהלות זהירה זו, עשויה למנוע לפחות חלק מהשיבושים המעצבנים שיוצרת נסיגת מרקורי.
חשוב להיות פתוחים לכל אפשרות כיוון שלפעמים התקלות הקטנות האלה, מזמנות לכם משהו חלופי שאמנם לא חשבתם עליו, אבל עשוי להתגלות כחוויה מלהיבה או כהזדמנות טובה שבנסיבות אחרות לא הייתם פוגשים.

ואלה תחומי החיים בהם זה משפיע עליכם:

טלה - עבודה, בריאות, הרגלי חיים, צורת תפקוד, סדר וארגון. גם אם נורא מתחשק, אל תשליכו לאשפה חפצים וניירות שלדעתכם הגיע הזמן לזרוק. ארזו אותם בנפרד והוציאו מהבית רק לאחר ה- 18 בספטמבר.

שור - בילוי, הימורים, הריונות, לידות והורות (בעיקר הצד הכיפי של הנושא), קניות – בעיקר מתנות, תכשיטים, ושאר מותרות, פרסום אישי. אין זה הזמן להרשים על ידי שינוי בסגנון הלבוש או התספורת.

תאומים - חיי משפחה, קשרים ותיקים ומקורות תמיכה נוספים, מקום עבודה, מקום מגורים ושאר מסגרות חיים אליהן אתם משתייכים או רוצים להשתייך, כל מה שחשים כלפיו תחושת מחויבות פנימית, נאמנות.

סרטן -  נסיעות, לימודים, הסביבה הקרובה והיומיומית, אנשים המשתייכים למעגל הקרבה השני שלכם (אחים, שכנים וכיו"ב), תקשורת מכל הסוגים. גוברת נטייתכם לפרש את כל הנאמר על פי הרגש, הדמיון והעולם הפנימי.

אריה - הבית על תכולתו וניהולו, מקורות הכנסה קבועים, ניהול פיננסי, קניות, פינוקי הגוף והרגלים הקשורים בהם (אוכל, עיסוי, מצעים, ריהוט וכיו"ב).

בתולה -  ביטוי אישי, יוזמות והתחלות חדשות, עצמאות ושליטה, האופן בו אתם רוצים להציג את עצמכם, ולמעשה רוב הדברים שנכתבו בחלק הכללי אודות נסיגת מרקורי. בניגוד לתדמיתכם השקולה, אתם מפרשים באופן שגוי הרבה דברים שנאמרים ועלולים להתפרץ ולפגום באינטרסים שלכם.

מאזניים - בריאות, סודות מכל הסוגים, כל סוג של אמונה עיוורת (לא רק במישור הדתי) מצבים שכרגע נראים חסרי פתרון (זה ישתפר מיד אחרי החגים). אל תמהרו לתת אמון במידע המגיע אליכם. ייתכן שהוא סתם אינו מדויק אבל ייתכן גם שמישהו משקר לכם בכוונה רעה. היזהרו בלשונכם – כמעט כל דבר שאתם אומרים או כותבים, עלול להתפרש אחרת מכפי שהתכוונתם. קשה יותר להוכיח את צדקתכם בכל עניין כמעט, גם כשברור לכל שהצדק אתכם ושהחוק בנסיבות אחרות היה לצדכם.

עקרב - קשרים חברתיים שאינם הדוקים וקרובים, אידיאולוגיה והשקפת עולם, הצורך להגן על הגבולות ועל הפרטיות שלכם והדרך בה אתם עושים זאת. וגם הקושי לכבד גבולות של אחרים – אנשים קרובים ביותר, מכרים מזדמנים  וכל מה שבאמצע.

קשת - קריירה, הורים ובעלי סמכות אחרים, מסורות מכל סוג, מחויבות מכל סוג, מסגרות חיים מכל סוג, מקורות תמיכה ומשענת, הצורך להשתייך למה שיעניק לנו "כותרת".

גדי - לימודים גבוהים, קידום מעבודה שגרתית, אולי כחלק מצוות, לעמדה המאפשרת לך קביעת מדיניות, הנחיית עובדים אחרים ופיקוח על עבודתם. הכרה פורמלית בכישורים, בהשכלה ובאמת שלנו, חופשה (אולי בחו"ל, בחיק הטבע או בסביבה פתוחה ומרתקת מזו המוכרת לך), מגע עם החוק, מפגש עם תרבות ורוחניות.

דלי - מקורות תמיכה רגשיים, נפשיים וכלכליים, קשרים שיש בהם אינטימיות נפשית ו/או גופנית, התבוננות פנימה והעמקת המודעות, טיפולים פולשניים (בגוף או בנפש), כספים הקשורים לעבר (ירושה, פיצויים, חובות ישנים וכיו"ב). אל תמהרו לחשוף את עולמכם הפנימי, בעיקר בפני מכרים חדשים. הימנעו ככל האפשר ממתן הלוואה או מלקיחתה ואל תהיו ערבים להלוואה שלוקח מישהו אחר.

דגים - קשרי שותפות מכל הסוגים, חוזים והסכמים בכתב ובעל פה, תקשורת בין-אישית, האופן שבו אתם לומדים על עצמכם דרך עיני הזולת, מצבי תחרות שבהם תרצו להוכיח את עצמכם.

מועדי הנסיגות הבאות מרקורי בתשע"א
להזכירכם - כל נסיגה מורגשת גם כשבוע לפני וכשבוע לאתר סיומה
10-30 דצמבר 2010
30 מארס - 23 אפריל 2011
3-26 אוגוסט 2011

שתהיה לכולכם שנה טובה ומתוקה.

אורנה נריה יוגב

orneryah@gmail.com

טל. 02-6422671

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.