עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

שפת האור - המציאות כהיווצרות תדרי גיאומטריה מקודשת ורטטי אור 
מאת: הומאיה עמר 
     
 
על שפת האור
אנו מודעים לעובדה הפשוטה שעולמנו כולו, על כל מרכיביו המוחשיים, בעל  צורה וצבע. כל היסודות הכימיים בטבלה המחזורית מכילים צורה גיאומטרית מוגדרות בבסיס המבנה המולקולארי שלהם, האור שדרכו ובאמצעותו אנו תופסים את הקיים מופיע כגל- לאורכי גל שונים צבעים שונים.
כך גם הרעיונות, הרגשות והמחשבות שיצרו את עולם הזה.
על-המודע שלנו כאינדיבידואל וכקולקטיב, מיתרגם למחשבה, לרעיון, לרגש ולאנרגיה על ידי תדרים של צבעים וצורות גיאומטריות הנשלחים אל המרחב האנרגטי והקיומי, ואלו ממשיכים ומיתרגמים באופן דחוס יותר ויותר עד שמתגלמים בחומר, בטבע ובנו. אלו הכלים איתם גם אנו, בני האנוש, יוצרים במשותף את עולמנו ואת המציאות שאנו חיים בה.
אנו משתמשים בתדרי הצורות והצבעים באופן שיגרתי וברור מאליו יחד עם זאת רובנו, בני האדם, איבדנו את הקשר אל התבונה והעוצמה הקיימת בשימוש זה ואנו פועלים בחוסר מודעות.
.
zo
דרך מודעות חדשה נוצרת מציאות חדשה.
עם התפתחות התודעה, ההשתוקקות לביטוי אישי, לחיים של מימוש, לשלום פנימי, שלווה והנאה, אנו נקראים להיות יותר ויותר ערים לחלק שבו אנו שותפים בבריאת המציאות ולאופן שבו אנו עושים זאת.
התבונה העשירה והאנרגיה שנושאים הצורות הגיאומטריות והצבעים כגורם משמעותי בתהליכי יצירה, בריאה, מימוש וריפוי מועבר אלינו משבטים שמאנים בורה קרוז שבמקסיקו ששורשיהם מגיעים אל המרפאים שבשבטי המאיה הקדומים אשר עסקו והתמחו נושא זה. משם הגיעה שפת האור. במקומות ובזמנים שונים בעולם כמו במצריים הקדומה, יוון הקלאסית, רומא וכמובן בעידן שבו אנו חיים התפתחו ערוצים נוספים לשימוש בתבונה זו באופן גשמי ומיסטי כאחד.
.
קידודים פשוטים, הגיוניים, שמישים עד מאוד ועדכניים גם לחיי היומיום בתרבות המערב במאה ה 21  מורכבים מצורות גיאומטריות תלת ממדיות צבעוניות הם אבני היסוד של שפת האור. אבני יסוד עדינות ובעלות עוצמה. השימוש בשפה מאפשר הכרות עם תדרים אלו, שימוש מודע בהם ומיומנות ביצירת מערכים אנרגטיים מגוונים המהדהדים בשדה האנרגטי עד לכדי מימוש במישור הפיזי.
מערכים אנרגטיים אלו נקראים גרידים - רשתות. כל מבנה אנרגטי מורכב מתבסס על עקרון זהה לגרידים. בשפת האור הגריד מוצג כתרשים דו-מימדי של צורות תלת ממדיות המייצגות מרחב רב ממדי.  הלימוד של שפת האור נותן לנו את הכלים ליצור גרידים ייחודיים, מדויקים ומכווננים להצהרות ותהליכים שונים. אלו משודרים אל השדה האנרגטי שאליו יועדו- בין אם זהו אדם, מקום או קהילה ומתחילים בפעולתם ליצירת שינוי עוצמתי ועמוק.
.
tso
לימוד שפת האור
לימוד שפת האור נחלק להכרה ורכישת שליטה בשלושה תחומים- צורה, צבע מבנה. כל אחד מתחומים אלו אף הוא נחלק למספר רמות ושלבים המאופיינים בתדר הולך וגובר ובתחומי יצירה ההולכים ומעמיקים ומתבטאים בסוגי המערכים האנרגטיים, הגרידים, הנלמדים.
לשם כך נלמד את כל התנודות האזוטריות של הצורות והצבעים, השילובים ביניהם  והאופן בו ניתן להשתמש בהם בחיינו על ידי נוכחותם בשדה ההילה שלנו. במהלך הלימוד כל אחד מהלומדים יעבור תהליך של חיבור מודע לכוחות ולאיכויות שבכל אחד מהתדרים המרכיבים אותו ואת סביבתו ויוכל  להחליף תדר ישן בעכשווי, מודע ויוצר.
בעודנו, ולמעשה בזכות, שאנו רוכשים מיומנות בשימוש מודע בצורות הגיאומטריות הצבעוניות ובמבנים האנרגטי- התדר האישי שלנו גובר. נעבור תהליכי התנקות ושחרור, נחשף לתובנות אישיות רבות שיסיעו לנו להתעורר ולפרוח מעבר לדפוסים ולהתניות על פיהם נהגנו לפעול וליצור בעולמנו. לנוע ממקום של נוחות אל מקום של נוכחות באורנו, כוחנו ושימוש במתנותינו האישיות. 
.
כמו כן נחבור לתבונה שבאמצעותה יוצרים רשתות אור מסוגים שונים, ונלמד לבנות מחדש שדות ומערכים אנרגטיים עבורנו ועבור סביבתנו כאחד.  גרידים (מערכים אנרגטיים) בני 7 צורות צבעוניות הפועלים כשלד אנרגטי, גרידים המורכבים מ 49 צורות צבעוניות התומכים לתהליכי יצירה והשתנות ומסייעים במימוש סוגיות במישור הפיזי, גרידים בני 144 צורות צבעוניות הפועלים בתאום ואחדות עם המרחב שמעבר לזמן ויוצרים מחדש את תבנית המקור. ועוד.
נלמד את אומנות הכתיבה והקריאה של שפת האור על כל רבדיה במערכים אנרגטיים זמניים, ארוכי טווח, אישיים, קבוצתיים, כאלו המראים לנו את האמת במהויות הקיימות בחיינו (כגון אחריות, יצירה, אמון, אהבה ועוד) וכאלו שנועדו לתמוך וליצור ריפוי למחלות שונות כפי הועברו על ידי הקורדרוס, המרפאים השבטיים.


הומאיה עמר - רכשה את הכרותה המודעת עם איכויות הצבע והצורה במהלך חייה כילדה יצירתית וכבוגרת בהכשרתה המקצועית בפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון ובעיסוקה כאדריכלית ומעצבת.
במהלך חייה נחשפה לתרבות ומסורות ריפוי שמאני, חלקה זמן ומרחב עם מרפאים, מחוללי ניסים, מאסטרים ומורים רוחניים במסעותיה ברחבי העולם ונחנכה לשושלת מרפאים שמאנית שממנה מגיעה שפת האור.
היום הומאיה בעלת קליניקה במרכז תל אביב, מלווה בתהליכי התפתחות וריפוי אישיים, מנחה סדנאות וקורסים בארץ ובאירופה. מאסטר בשפת האור.
הומאיה מביאה לכיתות את נוכחותה התומכת והאוהבת, תבונותיה היצירתיות, הקשבה מקיפה,  יכולתה לראות עמוק אל תוך גרעין נשמתו והאחדות שבכל אחד ובאחד ותשוקתה לתמוך בתהליכי התפתחות חיוביים.
http://www.amarhomaya.com
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.