עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מלכת המטות - מזל אריה 
מאת: מיכל ליאור ומנדלבוים שגיא 
     
 
מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאמר זה הנו השביעי בסדרה בת 12 מאמרים בה מיכל ואני מציגים את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" לצד ההיבט המיני. מאמר זה הינו חלק מבין ארבעה מאמרים העוסקים בארבעת קלפי המלכות המייצגים את האנרגיה הנקבית, האקטיבית. זו העושה, הפועלת, המבצעת והנותנת מעצמה מבלי די. האנרגיה הנשית היא זו הממשיכה, משמרת את הקיים ויוצרת יציבות.

למעשה זוהי הזדמנות נפלאה להראות כי קלפי הטארוט יכולים לשמש אותנו לכל מטרה, וכך, אם אנחנו רוצים "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף מלכת הגביעים הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

wandsמלכת המטות בקריאה
אנרגיה של מיומנות


מלכת המטות מיוצגת על-ידי האנרגיה של מזל אריה. כפי שמזל אריה הוא המלך, כך גם השואל שלנו.

השואל שלנו הוא המלך. הוא מנהיג מלידה שכולם אחריו הולכים בעיניים עצומות, האדם שנמצא בקצה הפירמידה, זה שבמרכז העניינים. הוא אוהב ליהנות, יודע לשלוט על הממלכה שלו, מאציל סמכויות ומנהל.

אחד מהכישורים הטבעיים של השואל הוא להאציל סמכויות וההנהגה שלו היא זו שתגרום לדברים להיעשות. אם קובעים לפיקניק, לדוגמא, השואל הוא זה שיודע לחלק את התפקידים לכולם ולדאוג שכולם יעשו את מלכתם נאמנה. כמו כל מנהיג טוב, הוא לא עושה דבר, אבל בזכותו האירוע ייצא מושלם.

השואל אוהב להיות במרכז העניינים לכן תהיה לו נטייה למקצועות כמו משחק, פרסום, הוראה. הוא אוהב להיות במרכז הבמה, הוא צריך שימחאו לו כפיים והוא צריך מאד להיזהר מהאגו שלו, כיוון שאם הוא יחשוב רק על עצמו הוא יבטל את כל התכונות הנהדרות האחרות שיש לו שהבולטת מבניהן היא הנדיבות שלו.

בזכות יכולת ההנהגה שלו והעובדה שהוא אוהב להיות במרכז העניינים, נמצא אצלו נטייה טבעית לניהול. פעמים רבות נפגוש בו בתפקידי ניהול, כאיש עסקים וקרייריסט. הוא יודע לנהל ונראה כאילו השפע נדבק אליו, כל מה שהוא עושה מצליח. בשונה ממזל גדי שיהיה מנהל טוב בגלל סדר, ארגון ושליטה עליהם הוא שומר באדיקות, הניהול של השואל מגיע ממקום של מנהיגות כריזמטית, והוא סוחף את כולם אחריו.

השואל  אוהב מאוד ילדים. זה יכול לבוא לידי ביטוי ברצון של השואל לעשות ילדים, והרבה פעמים אנו נפגוש שואל העוסק בתחום זה. בכלל, המקורבים לשואל יטענו כי הוא בעצמו ילד שעוד לא התבגר. אולי בשל כך יש לו גישה טובה כל כך לילדים.

השואל, כמו המלך, מאוד נהנתן. הוא אוהב לבלות, ולהיות חבר שלו זה מזל גדול. אצל השואל הכול בגדול, בשפע. גם בהתנהגות, ובתפיסה שלו הוא מלך: הוא יישב מסעדות מפוארות, כשהוא יישב עם חבר לאכול אז זה יהיה "על חשבונו", הוא לא יאהב לאכול פלאפל וללכלך את הידיים (שלא נדבר על החולצה חס וחלילה), הוא לא ישתה מים בכוס פלסטיק, אלא הוא יעדיף לאכול ולשתות בכלים מהודרים ולמה? שוב, כי הוא המלך. זה טבוע בו וכך הוא מרגיש.

פעמים רבות בקריאה הרעיון שעומד מאחורי הקלף הוא פשוט לצאת ולבלות, כשהשואל ישאל האם תהייה לו זוגיות התשובה תהייה לך ותהנה. אל תחשוב על זוגיות ומערכות יחסים. פשוט תזרום, תבלה.


בת מזל אריה במיטה
את בת מזל אריה היפה והחושנית תגלה גם במסיבה המונית.  היא לא חייבת להיות היפה ביותר, אך היא כריזמטית ועטופה בהילה מסנוורת המבליטה אותה משאר חברותיה. היא נדיבה וליבה גדול ורחב, קשה לה להגיד לא כשמבקשים ממנה טובה, אך חשוב לזכור להראות לה הוקרת תודה והערכה כי זה בעצם הדלק שמניע אותה להמשיך לעזור ולתת לאנשים שמסביבה.
העולם כולו הוא מראה שדמותה של האריה משתקפת דרכו, היא לומדת להכיר את עצמה דרך עיניהם של אחרים לכן חשוב לה תמיד לצאת בסדר למרות שאת דעותיה והשקפותיה היא לא תשמור לעצמה.
היא חברותית מאוד ובעלת כריזמה ולמרות גאוותה קל לאנשים לחבב אותה. היא תמיד תרצה לנהל, לעזור וכמובן להגיד את המילה האחרונה.
היא חייבת לדעת שהיא מעוררת בך הערצה מטורפת כך שאם לא, היא לא תתאמץ יותר ותעזוב. היא שתלטנית מטבעה אולם אוהבת היא גם להתפנק כמו חתול בית מפונק.

איך היא מתנהגת במיטה?
היא חתולת מין ואהבה. בת מזל אריה היא מראה המשקפת את הערצה שהיא דורשת ומקבלת. חייה המיניים מנוהלים על ידי אותה הערצה. היא ציידת מוכשרת ביותר וגישתה ערמומית ומפתה. אחרי שלכדה את טרפה, היא תתפשט לאט לאט ותפתיע עם לבנים סקסיים מתחרה, כשהיא מסתכלת כל הזמן בעיניך כדי לראות את הערצה והמשיכה שהיא גורמת לך, זה הדבר שמדליק אותה יותר מכל. כבת מזל אש היא מתחממת בקלות וקל להביא אותה לאורגזמה.

מה מדליק אותה במיטה?
הכי מדליק את בת מזל אריה זה שנדלקים ממנה. האש שלה נדלקת כאשר הגבר נטרף ממנה, היא זקוקה להמון מחמאות על יופייה ועל ביצועיה, זה הסוד הגדול של המיניות שלה. היא נהנית לשלוט וגם תאהב להראות את ביצועיה במין אוראלי. היא פשוט נהנית להדליק.
היא זקוקה להרבה מגע והרבה חיבה וכמו שהיא אוהבת שמחמיאים לה, כך היא אוהבת שמלקקים אותה בכל הגוף. התנוחה האהודה עליה היא התנוחה בה היא נמצאת מעליך כך שתוכל לראות אותך מתענג על גופה.

מה מצפה מגבר במיטה?
היא מצפה ליחס של מלכה. אם תעריץ אותה, תאמר לה כמה היא מגרה אותך, תראה לך את תשוקתך ללא מעצורים- מובטחת לך הנאה מדהימה. וכמובן מומלץ שתדע איך לשלוט בעצמך ולא להגיע מהר לסיפוק כי אז היא יכולה להתקרר ולהתאכזב.

איזה גבר מדליק אותה?
היא נמשכת לגברים נאים, חזקים, חכמים ומלאי בטחון ועוצמה, גברים חלשים וצייתנים היא אוכלת לארוחת הבוקר, היא זקוקה להרגיש את עוצמתו של הגבר שאיתה.

.
בן מזל אריה במיטה
כשהוא נכנס לחדר אי אפשר שלא לחוש בכריזמה שהוא מקרין, נשים נמשכות לחום שלו וגברים נמשכים לנדיבות שלו. הוא אוהב להיות במרכז ואוהב להיות נאהב.
הוא מקבל את כוחו וחיוניותו מהשמש לכן הוא בעל אנרגיה רבה ויצירתיות שופעת. כל מה שהוא עושה הוא עושה בגדול. הוא אוהב להרשים ויש לו מה לאומר על כל דבר בעולם. שום דבר לא מפחיד אותו יותר מאשר נידוי חברתי או לגלוג, לכן הוא ירגיש צורך להיות בשליטה כל הזמן.

הוא מודע לכוח שיש לו על נשים, אך אינו מנצל זאת לרעה. הוא נהנה הנאה מרובה מפלרטוטים, ורוצה שתעניקי לו מחמאות בלי סוף, שתספרי לו על עצמו ועל חכמתו, על גבריותו וכמה טוב הוא במיטה- זה ירומם אותו עד בלי סוף ויעורר אותו לתת לך מטובו עוד ועוד. האריה הוא רומנטיקן בנשמה ואם הוא מאוהב הוא ישקיע במחוות רומנטיות גרנדיוזיות. הוא בטוח שכל אישה שירצה תיפול לרשתו מיד, לכן מומלץ לך לתת לו לרדוף אחרייך קצת.

איך הוא מתנהג במיטה?
האריה הקלאסי נהנה לשכב במיטה ולתת לך ליהנות ממערומיו החטובים. הוא יצפה שתתלהבי ותעריצי את גופו ותבצעי בו מין אוראלי בהנאה. לפעמים הוא ירצה לשחק במשחקי שליטה. הוא יאהב אותך כנועה, אך יש אריות, בדרך כלל כאלו עם תפקיד בכיר מאוד, שירצו להתמסר לך ולהיות תחת שליטתך.
הוא כמובן יאהב להיות בשליטה ולכן יגרו אותו תנוחות כמו ה"דוגי סטייל", אך יחד עם זאת הוא יאהב גם תנוחות בהן הוא יכול להביע חיבה ואהבה כגון תנוחת הישיבה בה שני בני הזוג יושבים ומלטפים אחד את השני.

מה מדליק אותו במיטה?
מדליק אותו כמובן לראות אותך מתענגת מביצועיו, הוא לא יוכל לסבול דחייה והאגו שלו זקוק לפידבקים חיוביים כל הזמן. הוא יאהב אם תתני לו את ההרגשה שהוא כובש אותך כל פעם מחדש.

מה הוא מצפה מאישה במיטה?
הוא מצפה להערצה, לחיבה ולאהבה.  מזל אריה הוא מזל האהבה הגדולה ואישה חכמה שרוצה ללכוד אותו לא תפסיק להרעיף עליו מחמאות וחיזורים. צריך לתת לו להרגיש כי הוא מרכז עולמה של האישה.

איזה אישה מדליקה אותו?
האריה אוהב להתאהב. הוא נותן פעמים רבות לדמיון ולפנטזיה לעשות את שלהם ובדרך כלל מתאהב בקלות. הוא רגיל שנשים מתלהבות ונופלות לרגליו. הוא נמשך לנשים יפות ואינטליגנטיות וסולד מנשים המוניות ווולגריות. אישה דעתנית וחופשייה ברוחה תמשוך אותו, אך קרוב לוודאי שבמקום לעשות אהבה הם יתנצחו עד אין סוף.

.
הכותבים:
מנדלבוים שגיא - מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.
את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו:
טארוט חלומות וקצת יותר.

ליאור מיכל - אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה
מסיבת רווקות וערבי נשים.

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.