עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

הנשמה פורחת - על איסוף חלקיקי נשמה 
מאת: הומאיה עמר 
     
 
noעל איסוף חלקיקי נשמה - תהליך ריפוי אנרגטי המגיע ממקורות שמאנים

המבדיל בין אדם לאדם מלבד טביעת אצבעו היא טביעת נשמתו, איכות עדינה ומזוקקת יחד עם זאת בעלת עצמה רבה לאין שיעור שמוכלת בתוך גופו ומשפיעה על הוויתו וקיומו.
בקלות אנחנו יכולים להביט באדם אחר או בנו עצמנו ולהבחין, ללא ספק, באדם מלא חיים וחיות- פעיל, עיניו מאירות, מבטו ישיר, חיוכו זוהר והוא נוכח ואחר שכוחו אינו עמו- כוח נשמתו חסר או לעיתים חדל לגמרי, עייף, כפוף, כאוב, חסר מבט והבעה, איננו.


אדם מכיל נשמה מלאת שמחה, חיות, קלילות ותפקידו, בין היתר, הוא לאפשר לעצמו ולה לפרוח, לחגוג את החיים, לעוף, להיות זקוף ונח בתוך שלד עצמות עטוף בעור, בשר ודם שעשוי רובו ממולקולות מימיות. 
אם כך, מדוע ישנן תקופות שאנחנו מרגישים חסרי חיות, כמו מכונית הנוסעת על מיכל ריק מדלק?
מה עושה את ההבדל?

מידת הנשמה החיה ומוכלת בגוף ועוצמתה.
לצורך העניין נדמה את הנשמה לנוצה, קובץ נוצות, לעיתים כנף שלמה. שכאשר היא בכוחה, באלמנט שלה, יש לה אוויר ומרחב תנועה- אין חזק ממנה, והיא יכולה לשאת אותנו אל על.
מידת החוזק והעוצמה של נוצה זו משפיעה על יכולתנו להיות נוכחים בהוויה, בכאן ועכשיו, להכיל שמחה, אור, חיוביות, לממש חלקים משמעותיים ממלאי הפוטנציאל האינסופי שלנו כיצורים ברואים ועוד עוד ועוד...

כיצד נוצר הבדל זה?
כאן בתוך הגוף הפיזי המוצק יחסית ובתוך הדחיסות של החיים נשמתנו רכה, עדינה ויש לשמרה.
נדמה את מצב זה (נשמה בתוך גוף) לכרית של נוצות.
בכל פעם שאדם חווה בחייו אירועים שמהם רצה להימנע או שלא היה מוכן להם כמו מוות של אהוב, פרידה במערכות יחסים או תאונה נשמתו פורחת, אלא שבמקרים כאלו לא מדובר על פריחה במשמעות של צמיחה ולבלוב אלא על תהליך הגנה קצר ומהיר בו חלקי נשמה משתחררים מהגוף על מנת להקל על ההלם והמהלומה ואנו נפרדים ומוותרים על חלקים מהנשמה שלנו.

מכיוון שתופעה זו קוראת במהלך שינוי או טראומה ומלווה בהלם, עצב גדול, בהלה או תחושות אחרות דומות, אנו נוטים להמשיך הלאה בחיינו כשחלקים מאותם חלקי נשמה שפרחה נשארים מאחור קשורים למקרה שקרה ולשכוח את תחושת המלאות של מי שהיננו.
ללא חלקים אלו רמת האנרגיה שלנו פחותה ובלעדיהם אנחנו לא שלמים. זאת תחילתה של חוסר הנוכחות שלנו בגוף ובחיים. עם זאת באופן מודע ולא מודע, אנו כמהים לחלקי השלם שלנו. מצב זה דוחף אותנו למסעות של חיבור עצמי והשבת כוח החיות אל תוכנו.

in1המסע
בתרבויות שונות ברחבי העולם יצרו אנשי הרוח ומרפאי השבט מסע אנרגטי שמטרתו לצאת לאסוף את אותם חלקיקי נשמה אבודים. מסע זה מחליף ומוסיף למסע הפנימי המתבקש באופן טבעי.
תהליך זה ידוע בשם "איסוף חלקיקי נשמה", "השבת נשמה" או "משיכת נשמה" ושמו מעיד על הפעולה האנרגטית המתרחשת.

עד כה, במהלך חיי, פגשתי כחמישה סוגים שונים, ממסורות שונות, של מסעות אנרגטיים שכאלו. בכל תרבות ותרבות איסוף חלקיקי הנשמה מתבצע באופן שונה.
במסורות מסוימות יוצא המרפא, השמאן,זקן השבט אל המסע- נודד בין העולמות השונים, חלקי היקום, המימדים השונים, נע אנרגטית בזמן אל המקום בו נוצר הפיצול ומכנס מחדש את חלקיקי הנשמה הנודדים ממרחבי היקום. במסורות אחרות האדם עצמו יוצא אל המסע ותפקיד השמאן הוא ללוותו, לפתוח לו דרכים ודלתות בעולמות האחרים על מנת לגשת אל חלקי נשמתו שנותרו שם, כמו גם לשמש לו קשר ועוגן בעולמו הנוכחי על מנת שיוכל לחזור בבטחה ובפשטות להטמיע את החלקים שאסף.   

מסע זה הוא חוויה אנרגטית עוצמתית ביותר, יהיו אנשים שהמוח המודע שלהם יוכל לתרגם עבורם את החוויה לכדי תיאורים ספציפיים, אחרים יוכלו לתאם תחושות ורגשות ויהיו גם כאלו שבתהליך עצמו לא יחושו דבר. עם זאת  מדובר בסוג של לידה מחדש. אותו חלק חדש שחבר אל הקיים יפתיע (או שלא) בתחושות חדשות, במאוויים וחשקים, בצרכים אותם יש לספק בחמלה ונדיבות כאילו נולד תינוק חדש.

התהליך עצמו אורך בין שעה למספר שעות לאחריו נטמעת האנרגיה החדשה במרחב האנרגטי של האדם ובחייו שלו. עם סיום תהליך ההטמעה שיכול לארוך מספר שעות עד מספר ימים תחושת המלאות והנוכחות גוברת. אנשים שהתנסו בתהליך שכזה בעבר מדווחים על תחושות של יציבות, מלאות, שמחה. רבים הרגישו שעוצמתם שבה להם ומצאו כי קל להם יותר לעמוד על שלהם.
השבת חלקי נשמה מאפשרת לחבור מחדש אל מי שהנכם באמת וללכת בדרככם מלאים יותר.
מאפשרת לנשמתכם ולכם- לפרוח!


הומאיה עמר -
מורה רוחנית ומרפאה
רכשה את הכרותה המודעת עם איכויות הצבע והצורה במהלך חייה כילדה יצירתית וכבוגרת בהכשרתה המקצועית בפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון ובעיסוקה כאדריכלית ומעצבת.
במהלך חייה נחשפה לתרבות ומסורות ריפוי שמאני, חלקה זמן ומרחב עם מרפאים, מחוללי ניסים, מאסטרים ומורים רוחניים במסעותיה ברחבי העולם ונחנכה לשושלת מרפאים שמאנית שממנה מגיעה שפת האור.
היום הומאיה בעלת קליניקה במרכז תל אביב, מלווה בתהליכי התפתחות וריפוי אישיים, מנחה סדנאות וקורסים בארץ ובאירופה. מאסטר בשפת האור.
הומאיה מביאה לכיתות את נוכחותה התומכת והאוהבת, תבונותיה היצירתיות, הקשבה מקיפה,  יכולתה לראות עמוק אל תוך גרעין נשמתו והאחדות שבכל אחד ובאחד ותשוקתה לתמוך בתהליכי התפתחות חיוביים.

http://www.amarhomaya.com
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.