עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מלך הגביעים - מזל סרטן 
מאת: מיכל ליאור ומנדלבוים שגיא 
     
 
מפגש מחודש עם חברה ותיקה, קוראת בקלפים ובעלת האתר: "סקס מיסטי", מיכל ליאור, הולידו סדרת פגישות בהן חקרנו את קלפי החצר מההיבטים המיניים ויצרנו סדרה בת כמה מאמרים ממין אחר. אתם מוזמנים לפגוש כאן את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" שלהם לצד ההיבט המיני שלהם. אם תמיד עניין אתכם איך מתנהג בן או בת מזל מסוים במיטה ולא העזתם לשאול, עכשיו זה הזמן!

מאמר זה הינו חלק מסדרה בת 12 מאמרים בה מיכל ואני מציגים את קלפי החצר מההיבט ה"רגיל" לצד ההיבט המיני. למעשה זוהי הזדמנות נפלאה להראות כי קלפי הטארוט יכולים לשמש אותנו לכל מטרה, וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף מלך הגביעים הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.
cups14
מלך הגביעים בקריאה
אנרגיה של מזל סרטן
מלך הגביעים מיוצג על-ידי האנרגיה של מזל סרטן. כפי שמזל סרטן מונע ע"י הצורך ליציבות רגשית, כך גם השואל שלנו.
לשואל מאוד חשוב שיאהבו אותו, מאוד חשוב לו יציבות בכול הקשור בזוגיות ובית. הוא אדם שאולי חזותית נראה לנו קשוח אבל בפנים הוא מאוד רך, פגיע וכל שהוא מחפש זו אהבה וסימפתיה.
הרצון שיאהבו אותו הינו בור ללא תחתית ולא משנה כמה יאהבו אותו תמיד תהיה לו תחושה שלא אוהבים אותו מספיק. מאוד חשוב ומקודש לו הבית, השורשים, אמא ואבא ואם יהיה חוסר יציבות במקומות אלו הוא ייצא מאיזון. עם האמא הוא יפתח קשר חזק מאוד, אפילו  קצת חולני ופעמים רבות קלף זה מייצג את אלו שצריכים לדבר עם האמא שלהם כמה פעמים ביום ולספר לה את הכל.

.
השואל הוא אדם של משפחה ובית וזה הוא הדבר שהכי חשוב לו. בכלל יש לו נטייה להיות בבית וכך נמצא אותו מעדיף את הסרט והארוחה הטובה בבית שלו ולא באולם קולנוע או מסעדה.
באופן כללי למלך הגביעים יש זיקה לכל מה שקשור למערכות יחסים (זוגיות, בית, אמא).
השואל מאמין שצריך לגדל ילדים בבית ולתת את הכל לטובת טיפוח וגידול הילדים. לכן הוא מאמין כי אחד מבני הזוג צריך להישאר בבית ולדאוג לילדים במקום ללכת לעבודה ולפתח קריירה.
לפעמים השואל יותר מידי מגונן ובעל נטייה לראות את כל מה שמחוץ לבית כ"לא בטוח". הוא צריך ללמוד לצאת יותר מהבית, לחקור ולהיזהר מהנטייה שלו להיות "אמא פולניה" ולחנוק את הסביבה שלו.

השואל הוא טיפוס אוגר, הוא אוגר זיכרונות ורגשות מהעבר ולא משחרר אותם. הוא ישמור את אוסף הבולים מכיתה א', את כרטיסי ברכה ויום ההולדת הרבים שצבר במרוצת השנים ובין היתר הוא גם אוגר משקל (לכן לבני מזל זה יש פני ירח עגלגלים) וגם אותו הוא מתקשה לשחרר.

מלך הגביעים מייצג  גם אנרגיה של נעימות. כמו כל המלכים הוא לא רוצה לשנות וטוב לו עם מה שיש. הכל נעים, נחמד וטוב לו, אז למה לשנות.


בת מזל סרטן במיטה

בת מזל סרטן כולה אישה, עדינות, נשיות ומופנמות. מרכז עולמה הוא הבית שלה והיא תמצא תמיד בחיפוש מתמיד אחר חום, אהבה ובטחון ועד שתמצא את אביר חלומותיה היא
עלולה להרגיש "תלושה", כאילו חסר לה דבר מה ולכן פעמים רבות עלולה למצוא את עצמה מקיימת יחסי מין ללא הבחנה. חלום חייה הוא להקים משפחה וכשהיא הופכת לאימא היא יודעת לתת לילדיה את תחושת הביטחון והחום שהיא חיפשה במשך שנים.
בר המזל שימצא בת מזל זו יזכה לא רק באשה ומאהבת נפלאה כי אם גם אישה היודעת לדאוג לבית ולילדים אשר מבורכת ביצירתיות וטעם טוב ויודעת לעצב אווירה ותחושת נעימה בבית.

בת מזל זה נשלטת ע"י הירח ולכן נתונה למצבי רוח משתנים. היא עשירה בדמיון ואינטואיטיבית מאוד והרבה פעמים יכולה לחזות את הנולד, משום כך היא רוחנית מאוד ונמשכת למיסטיקה ותורת הנסתר.
הסרטניות מתייחסות לחיים בסובייקטיביות וכל סיטואציה הן מפרשות ע"פ ההלך הנפשי- רגשי שלהן. לעיתים הפרשנות שלהן לא עומדת בקנה אחד עם המציאות, לכן טוב יהיה לעשות עבודה של מודעות עצמית. פעמים רבות נמצא בנות מזל זה אשר גדלו בחוסר בטחון וחייהן מלווים בפחדים, ועליהן לדעת שיש בהן עוצמה רבה, ובחכמתן ומניסיון חייהן הן יכולות להדריך נשים אחרות.

איך היא מתנהגת במיטה?
כבת מזל מים היא מינית מאוד. ונהנית לתת אפילו יותר מלקבל. פתיחותה המינית תלויה בבן זוגה. אם היא מרגישה שהוא אוהב אותה אז היא תיפתח והוא יכול לצפות לאוצר גדול.
היא אינטואיטיבית וחושנית מאוד ויכולה לחוש את בן זוגה ואת רצונותיו.
כשהיא מרגישה נאהבת היא מתמסרת ב- 100% ואז אין גבול לדמיון שלה. היא תלטף אותך בעדינות משתמשת באצבעותיה כנוצה.

התנוחה האהובה עליה?
כדאי לה לנסות את תנוחת ה"דוגי סטייל" שהיא על ארבע והגבר מאחוריה. זוהי תנוחה מצוינת לנקודת הג'י וכך היא גם מרגישה נשלטת. בנוסף, גם תנוחת ה-69 יכולה להיות מעניינת שכן כאן היא יכולה גם לתת וגם לקבל.

מה מדליק אותה במיטה?
היא אוהבת מין אוראלי וגם כאן היא נהנית לתת יותר מאשר לקבל. היא רוצה להרגיש שהגבר שאיתה בוטח בעצמו וכובש אותה. היא בדרך כלל פסיבית אך הפנטזיה שלה היא להיות בשליטה.
השדיים הם החלק הרגיש אצל הסרטנית, אז תתחיל בליקוק עדין של הפטמה ואז תינשך קלות- מובטח לך שהיא תתמסר אליך כל כולה.

מה היא מצפה מגבר במיטה?

היא מחפשת גבר מסעיר ומלהיב שיכבוש אותה בעדינות. הוא צריך להיות חסר עכבות לחלוטין כדי להדליק אותה ורצוי בעל שליטה עצמית. יחד עם זאת עליו להפגין את אהבתו אליה ואף ללחוש לה את זה באוזניה פעמים רבות.

איזה גבר מדליק אותה?
אמנם בצעירותה היא נמשכת דווקא לגברים המצ'ואיסטים וה"מנייקים" שהכי לא מתאימים לה. אך כשתלמד להכיר את עצמה תרצה גבר בוטח בעצמו, אכפתי, ביתי, מתחשב ורגיש לצרכים הרגשיים המאוד עמוקים שלה.


בן מזל סרטן במיטה
כשאת מתחילה רומן עם בן מזל סרטן זכרי שהוא ביישן מטבעו ולעולם לא יעשה את הצעד הראשון, הוא זקוק לעידוד מצדך, הוא רגיש וסנטימנטאלי ולפעמים חסר בטחון.
יש לו אבחנה דקה ואינטואיציה טובה והוא בעל דמיון פורה. בדרך כלל הוא מתכסה בשריון שקשה להסירו,  אך ברגע ששריון זה הוסר מובטחת לך הנאה רבה.
גבר זה התברך בחוש הומור נפלא וחייו נעים בין מצבי רוח שונים ומשונים. פעמים רבות נמצא אותו קשור בעבותות אל אימו והקשר הזה יכול להיות אמביוולנטי: אהבה-שנאה, משיכה-דחייה.
בן מזל סרטן זקוק בילדותו המוקדמת לאימא שתספק את כל הצרכים הרגשיים העמוקים שלו- ויש לו הרבה! רוב האמהות נותנות מעצמן 100% אך לפעמים זה לא יספק את הסרטן שלנו והוא ירגיש מקופח גם אם לא יהיה מודע לכך, ולכן המיניות שלו תתנדנד בין מיניות עזה לבין חוסר בטחון במיניות שיביא לחוסר תשוקה ומעצורים.
לכן בן מזל זה זקוק לאישה סבלנית, חמה ומכילה שתוכל ללמד את הסרטן לתת אמון ולהיפתח לטבע האמיתי שלו.

איך הוא מתנהג במיטה?

הוא יתחיל את הסקס בחיבוקים ובנשיקות עדינות אך חושניות להפליא. הוא אומן בכל מה שקשור למין אוראלי. הוא ילקק אותך בכל הגוף עד שיגיע לדגדגן ואז מובטחת לך אורגזמה מדהימה כי הוא מומחה יחיד במינו בתחום זה.

התנוחה האהובה עליו?
כדאי שינסה את תנוחת 69 המפורסמת. מין אוראלי עושה לו את זה מכיוון שרטיבות ומים נותנים לו תחושה ארוטית, ובאופן כללי הוא יאהב גם לתת וגם לקבל באותו הזמן.   

מה מדליק אותו במיטה?
הסרטן אוהב חזה וכמה שיותר גדול, הוא יאהב להניח את איברו בין השדיים ולחכך אותם ואז להגיע לאורגזמה. את יכולה בתמורה לשחק עם הפטמות הרגישות שלו ולשלב נשיקה חושנית תוך כדי, זה בטוח יעורר אותו.
הוא אוהב מים ומומלץ כי תעשי איתו אהבה במקלחת. הוא מרגיש חושני ביותר שהמים זולגים על עורו.

מה מצפה מאישה במיטה?
הוא היה רוצה לחשוב שהוא הגבר הראשון שלך, אז אל תראי לו כמה את מנוסה, תני לו להוביל אותך לאט לאט. הוא זקוק להמון בטחון. חבקי ונשקי אותו הרבה, הוא זקוק לחיבה יותר מכל.

איזה אישה מדליקה אותו?
הוא נמשך לנשים חזקות ואסרטיביות אך יחד עם זאת הן יכולות לגרום לו להתכנס בתוך השריון שלו. האישה שלו צריכה להיות סבלנית ויציבה עם יכולת הכלה של מצבי הרוח המשתנים שלו.


הכותבים:
מנדלבוים שגיא -מטפל בהומיאופתיה קלאסית, מנהל פורום טארוט בוואלה! בעל ניסיון של  16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ.
את שגיא אתם מוזמנים לפגוש באתר שלו:
טארוט חלומות וקצת יותר.

ליאור מיכל - אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה
מסיבת רווקות וערבי נשים.


 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.