עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

המרכבה 
מאת: תקוה אברהם 
     
 
ערב טוב וברוכים הבאים, הערב נמצא איתנו המלאך מטטרון. כפי שאתם יודעים מטטרון גילם בזמנו בתוך גוף את אליהו הנביא.  זו אותה ישות ואותו תדר אנרגטי של אליהו הנביא שהגיע לכאן באותה תקופה כדי לעזור לאנושות לעשות שינוי. אנחנו זוכרים את אליהו הנביא מהסיפורים של התנ"ך שהוא עלה במרכבה השמימה.
.
כשחיפשתי תמונות מצאתי תמונות שבהם רואים מרכבה עם סוסים לבנים. היום אני רואה את המצב האנרגטי המרכבה איננה עם סוסים אלא מרכבה תלת ממדית.
אם ניקח משולש תלת מימדי תחתון שהקודקוד שלו מופנה כלפי מעלה ומשולש שמופנה כלפי מטה ניצור מרכבה. החלק התחתון מסתובב ימינה והחלק העליון מסתובב שמאלה ומהסיבוב נוצר מצב שהמרכבה הופכת להיות חללית שנוסעת ביקום ממקום למקום. מגלקסיה או מכוכב לכוכב ביקום האינסופי.
לפני כמה ימים שלחו לי במייל איך נראה כדור הארץ ביחס ליקום. לקחו את כדור הארץ והרחיקו אותו כל פעם עוד קצת. בהתחלה הוא גדול ואז הראו אותו ביחס לשמש וביחס לכוכבים אחרים וביחס לגלקסיות וכו'. עד שהוא הופך להיות בגודל של גרגיר חול. למעשה כל מה שיש כאן על פני כדור הארץ זה גרגיר חול ביחס ליקום. אנחנו צריכים לראות את הפרופורציה כשאנחנו חושבים על עצמנו או על העולם שלנו כאנושות.
.
פעם זה היה מאוד מקובל לטייל בין העולמות בתוך מרכבה וגם היום זה מקובל רק שאנחנו בני האדם חסמנו את עצמנו לאפשרות הזאת כי לימדו אותנו הרבה מאוד שנים שמה שאנחנו רואים ישנו ומה שלא רואים איננו. מאוד קשה לנו היום אפילו שאנחנו לומדים שיש דברים מעבר, נורא קשה לנו עדיין להבין ולקלוט שאנחנו יכולים לטייל בין העולמות. איך זה יכול להיות?  אם נסתכל בהיסטורי על הסיפורים של ז'ול וורן שכתב על צוללת היום יש צוללות. אנשים צחקו כשכתבו על מטוסים היום יש מטוסים וכתבו שנגיע לירח והנה אנחנו מגיעים. בכל דבר חדש האנושות צריכה לעבור את המחסום של התודעה ואז מגיעים למקום שזה אפשרי. בעצם כל דבר אפשרי. אין משהו ביקום שלא אפשרי. אנחנו מנצלים8% מהיכולת המוחית שלנו. בתוך 92% הנותרים ישנם היכולות לעבור ממקום למקום ביקום. יש לנו את היכולת הזאת. אז בהתחלה כצעדים ראשונים עושים את זה בזמן מדיטציה. אנחנו יכולים לדמיין את המקום שאליו אנחנו רוצים להגיע למשל לפליאדות או לכוכב נוגה או למאדים.אני בוחרת לעצמי את המקום ואז התודעה שלי לוקחת אותי לשם ואז אני חווה את מה שיש שם, אני מקבלת הבנות ותובנות ומגיעה לשם. זה מה שאנחנו עושים ב30 השנים האחרונות.
.
אנחנו יכולים להתקדם עוד צעד אחד פשוט להיכנס לתוך מרכבה אנרגטית ולעוף. זה אפשרי.  יש אנשים שמלמדים לבנות את המרכבה. המרכבה היא אנרגטית ובונים אותה בדמיון. דיברנו על כך שכל דבר שעושים בדמיון לאט לאט יורד לקרקע. כל דבר שאני רוצה בחיים שלי כשאני חושבת על זה שוב ושוב ומדמיינת את זה הרבה אז באיזה שהוא שלב זה יורד מהרובד האתרי ומתממש ברובד הפיזי. לכן אומרים לנו לחשוב חיובי כי כל דבר שאנחנו חושבים אנחנו יוצרים. אנחנו מממשים כל דבר שאנחנו חושבים עליו בפיזי לטובה או לרעה. לצערנו הרבה אנשים חושבים על עצמם בצורה שלילית ויוצרים מחלות כאבים חוסר בשפע וכו'. אם היו חושבים חיוב אז החיים שלהם היו נראים אחרת.
בעצם כל דבר שאנחנו מדמיינים במדיטציה אנחנו מממשים בחלק הפיזי שלנו. דיברנו בשבוע שעבר על ניקוי המים על פני כדור הארץ ואמרנו שאם עושים כל יום מדיטציה לניקוי המים אז הדברים מתממשים בפיזי יותר מאוחר. ואז מישהו בממשלה מחליט שעושים פעולה כזאת וכזאת כדי לנקות את המים וכו'...
.
המדיטציה של המרכבה מאוד פשוטה אבל צריך ללמוד אותה ויש לה שלבים. כדי לעשות את המדיטציה הזאת צריך להגיע לרמת תדר אנרגטי גבוהה. אני לא אלמד אתכם זאת כעת אבל נעשה משהו אחר דומה.
מאחר שהמלאך מטטרון נמצא כאן היום, אז המלאך מטטרון יבנה עבורנו את המרכבה באופן מושלם. אנחנו נבנה מרכבה משותפת. 
.
מדיטציה מרכבה
בואו נעצום עיניים נתרכז בדופק הלב ובנשימה ונדמיין כדור אור לבן מעל הראש נכניס אותו פנימה ונתמלא באור לבן.
כעת נראה שאנחנו מתחברים דרך הלב לאדם שלידנו. אנחנו יוצרים אנרגיה שמסתובבת סביב עצמה.
תראו שהמלאך מטטרון מגיע עם מלאכים נוספים והם יוצרים צורה של משולש או פירמידה תלת ממדית כאשר הקודקוד שלה בתקרה. אנחנו יושבים בארבע פינות והמלאכים מצטרפים אלינו. כעת תראו שמגיע משולש הפוך - פירמידה הפוכה מעל הפירמידה הראשונה ונוצרה צורה של מרכבה. הקודקוד של הפירמידה ההפוכה נכנס לתוך האדמה.
.
כעת תראו ותרגישו שהפירמידה התחתונה מסתובבת ימינה והפירמידה העליונה מסתובבת שמאלה. תראו שנוצר עמוד אור שיונק את כל זה כלפי מעלה. אנחנו עולים בתוך המרכבה שמסתובבת סביב צירה והופכת לחללית.
כעת תראו שעמוד האור הולך ומתרחב וגדל ומכיל יותר חלקים של כדור הארץ והמרכבה שנמצאת בתוכו גדלה יחד איתו. עמוד האור מכיל בתוכו את כל כדור הארץ שמוכל בתוך המרכבה. כל כדור הארץ נמצא בתוך המרכבה שמסתובבת סביב צירה בתוך עמוד האור שלוקח אותה למעלה למעלה.
כאשר כדור הארץ עולה כלפי מעלה הוא חוצה כוכבים וגלקסיות וממשיך לעלות למעלה. כדור הארץ עולה עוד יותר למעלה ועוד יותר למעלה ומגיע למקום שיש שתי שמשות ושני ירחים ואז הוא נעצר. המרכבה מתפרקת ממנו וכדור הארץ נשאר ומסתובב סביב צירו וסביב השמשות. יש אוויר נקי, יש אור, יש מים בשפע מים נקיים מפכים, האדמה נקייה ומניבה, יש עצים וצמחים בשפע ואנשים שמחים ומאושרים.
הגיעו ימי אחרית הימים.

.
תקווה אברהם
03-5046081
054-4737282

Tikva-ab@013.net

http://www.tikvaavraham.com


 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.