עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

שנה חדשה ספירה חדשה 
מאת: מירה כהן ודניאל נוראל 
     
 

כפי שנתקבל מהאר''י הקדוש

יום שבת 2/01/2010, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא.
בכדי להצליח להגיע לעמק ולשבת בו עליכם לעבור מכשולים רבים, נקרא להם "מכשולי היומיום" - הקשיים בהם אתם נתקלים ביקום הפיזי, והכול בעצם הנם העכבות שלכם, המגבלות והכאבים שלכם.

אם תצליחו לצאת מהמערבולת הפנימית שלכם אשר כולה מורכבת ממחשבות, רגשות ויצירה אשר בראתם ואינכם אוהבים, בניגוד למשפט "וירא אלוהים כי טוב", ותצליחו להתבונן על הכול כ"משקיפים בלתי מעורבים", אז תצליחו לראות כל סיטואציה כהתרחשות שאין בה דבר פסול, ואפילו תיהנו ממראה עיניכם.

בכדי להגיע לראייה הזו דרושה האצלה, והרבה חסד.  חסד זה יגיע מהתכוונות, מבקשה ומפתיחת הלב לאהבה.  וזה בידכם.  כאמור חלק נתון בידיכם וחלק ביד בורא עולם, אך אתם אלה שחייבים לנקוט עמדה בכדי שהוא יענה לכם.  וכאשר תגיעו למצב בו תהיו מתבוננים בכול התופעות, תרגישו את החדווה הנמצאת בכם ואשר גורמת לכם לשלוות נפש, שמחה ואושר, ומתוך אותו מקום גם תצליחו לברוא עבור עצמכם בריאה שתרצה אתכם ותשמח אתכם בשפע שיש לה להציע.

כאשר אני מציין את המקום אליו עליכם לשאוף להגיע, אני מתכוון לומר שזוהי המטרה שלכם, ובכדי להגיע אליה עליכם לרצות אותה ולבקש אותה.  אז תזכו לקבל האצלה, דרך תדרים אנרגטיים, או דרך מורה, או דרך תובנה, דבקות והתכוונות שאינה יודעת לאות.

עתה התחילה שנה חדשה, ואתה מתחילה ספירה חדשה.  כל שנה מתחילה ספירה חדשה היות והמספרים משתנים ומתאפסים.  יש ספרור אחר (תאריך שונה), שיש לו השלכות שונות על היקום מבחינת הגימטריה של האנרגיות השונות.  כל אחד מהמקום בו הוא נמצא יקלוט את התדרים החדשים והשונים אשר נוצרים ומתהווים כל יום מחדש.

תפקידכם להישאר בנתינה וקבלה, מוכנים במודעות לכל התרחשות.  גם כאשר הנכם מגיבים תפקידכם להיות מודעים לתגובה.  זו הדרך בה תצליחו לקדם עצמכם ולקלוט את כל אותם התדרים החדשים אשר יורדים ולהטמיע אותם בתוככם כחלק מכם.  הדבר החשוב ביותר לו עליכם לדאוג ולהתכוון הנה אנרגיה של עשייה.

עליכם להיות חדורי אנרגיה, מוטיבציה של דבקות והתכוונות, ולפעול מתוך המקום הזה.  לא לבזבז זמן אלא לפעול ללא הרף, היות והאינרציה של העשייה היא שתמשוך אליכם יותר ויותר אנרגיה של יצירה והגשמה, ואז לא יהיה דבר שיעצור אתכם בדרך להגשמה.  אל תבזבזו את מרצכם על תחושות של עלבון או אגו, פגיעות או תסכול.  עברו מעבר ליצירות השקריות האלה ודבקו בעיקר שהוא אמונה, עשייה והתקדמות אשר לא עוצרת.


למסרים נוספים

www.messarim.co.il

מירה כהן ודניאל נוראל
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.