עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מועצת התשעה במסרים דחופים ליושבי כדור הארץ - מפתחות לגאולה 1 
מאת: מאירה אור אביב 
     
 
חברינו  היקרים, יושבי  כדור ארץ.  אנו נמצאים כאן כעת כדי לבשר לכם את הבשורות החמות ביותר לקראת העתיד לבוא... אין זו פנייה רגילה אליכם, אלא פנייה שבאה מתוך צורך אמיתי להתעוררות רוחנית מואצת ומהירה.
הזמנים הקרובים כפי שאתם כבר מבינים אינם פשוטים... לא... לא באופן הרגיל שאתם חווים את  הקיום בפלנטה הזו. הם  אינם פשוטים במובן שההתרחשויות יהיו מואצות, מוזרות ודרמטיות במבנים חברתיים, כלכליים, ביטחוניים ואקולוגיים... אנו מזמינים אתכם להתכונן  לשינויים הגדולים ביותר שידעה ההיסטוריה שלכם עד כה.

.
אין אנו מבקשים להפחיד אתכם, אנו רק מבקשים לתת  לכם מידע כיצד להתכונן לזמנים אלו... אנו מניחים שגאולה אין זה מונח שמקובל על רבים... יחד עם זאת חשוב שתדעו שכל אחד  ואחד מכם  זקוק לגאולה אישית... גאולה אישית יכולה להביא לגאולה קולקטיבית...
הדברים שאנו מדברים עליהם יתרחשו בין אם תאמינו או לא. התהליך שמוצע לכם יגיע לפתחכם אם אתם רוצים או לא לכן חשוב להיות קשובים וליצור התעוררות אישית מהירה. מדוע צריכים להתעורר???

אנרגיה של אהבה גדולה עומדת לחדור לכדור הארץ... שנים של מלחמות כאלו ואחרות אינן מאפשרות המשך קיום המין האנושי באופן הזה .אנרגיית האהבה שהיא חובקת כל נדחקה שנים ארוכות ועכשיו היא  תובעת את הנוכחות שלה חזרה בעולם שלכם.  
השגתם הישגים מרחיקי לכת במובנים מדעיים וטכנולוגיים אך אלו מרכיבים מזעריים והרסניים אם  לא יוצרים איזון גם ברמה פסיכולוגית רוחנית... העולם שלכם רוחני במהותו, הוא מנוהל על ידי  המחשבות שלכם כל זמן שאתם חושבים שאתם המנהלים היחידים בעולמכם...

אנו רוצים להזמין אתכם להיות שותפים ליצירת החיים ממקום אחר לגמרי.
אנו מזמינים אתכם  לטהר את המחשבה שלכם,  לזכך אותה ולעשות דרך אל האהבה משום שכל מה שאינו אהבה בעולמכם הוא בעצם הצמצום שלה.
שאלתם פעמים רבות מהי אהבה ואנו מוסרים לכם כעת שאהבה היא האמת ואם אתם שואלים כעת מהי האמת אז התשובה היא שעליכם לגלות אותה ומה שאנו מציעים בשלב זה - זו התחלת הדרך.
אנו מזמינים אתכם להשתחרר מחרדות קיומיות, הישגיות, חומריות  ותחרותיות ומגלים לכם שוב שכל היש  בעולמכם הוא ישות אחת וכל הפרטים בישות זו משפיעים על הכלל... אנשי מדע ורוח בעולמכם כבר עלו  על  עובדות   אלו ועכשיו זוהי שעת האפס בה אתם מוזמנים להבין  זאת גם כן ולהתחיל לחשוב כיצד כל אחד  מכם פועל  בתוך ישות זו ואילו השפעות הוא  יוצר...

אנו יודעים שאתם כמהים לאהבה אבל לצערנו אנו יודעים שאין לכם את הכלים המתאימים לאהוב ולהיות נאהבים ... רומנטיקה היא חלק קטן מזערי ושולי אם אין מבינים את המשמעות הנכונה של האהבה כמו כן הדאגה לעצמכם או לאחר.
אנו רוצים לעזור לכם להצמיח כלים פנימיים אשר באמצעותם תוכלו לתת ולהכיל אהבה... כאשר תתחילו  להפעיל זאת בעצמכם, שינויים מרחיקי לכת יקרו בעולמכם האישי. מעגלים אלו יתרחבו ויצרו מצב בו תוכלו לקפוץ תודעתית למימד חדש... מימד חדש משמעותו יותר אהבה  יותר שיתוף פחות אגו, שזה אומר פחות מלחמות.

חשוב שתדעו: אתם יכולים לשנות ולהשתנות.
כדי שזה יקרה אתם צריכים לעשות זאת יחד עם אותה הכוונה .העיכובים נוצרים בשל אלו
שעדיין לא הבינו עניינים אלו, דעו לכם אתם תלויים זה בזה... הזמן החדש יחייב אתכם לפעול יחד, אחד למען  האחר, בפשטות גדולה יותר... האתגרים העומדים על הפרק גדולים מאוד... ברמות כלכליות ועוד כדי לשרוד זאת אתם  חייבים ללמוד את היחד ... אשר אותו אפשר ללמוד רק דרך קבלת העצמי השלם  שלכם... זכרו, השלבים הבאים בהתפתחות האנושית היא לפנות מקום לאהבה.... לשיתוף לרגישות - פחות לחומריות  ולהישגיות....

כדי לעבור שלבים אלו יש צורך לפתח כלים חדשים. אתם זקוקים למפתחות חדשים לגאולה... יש לנו לתת לכם כאלו.
זכרו אנו רוצים לעזור והשעה דוחקת לכן אנו פונים בדחיפות כזו... אתם יכולים למנוע, מחלוקות, פיצולים חברתיים ואף מלחמות... מלחמות גוג ומגוג המוזכרות בכתובים מתייחסות לכך שאתם עומדים בפתחו של זמן שהחדש הנאור והמואר ירצה לחדור לחייכם ויהיו כאלו שלא ירשו שזה יקרה... ירצו להלחם בכך בכל הכוח לכן חשוב להיערך נכון והפעם ברמה אישית, רגשית, רוחנית  וחברתית יותר מאשר בכל דבר אחר. משום שעולם החומר על היבטיו השונים עומד להשתנות ללא היכר....
ההתפתחות האישית וה"יחד" מעבר לכל ההיבטים שהוזכרו - יעניקו לכם חוסן.


מפתחות לגאולה
שלב א'

הגידו  לעצמכם את האמת על עצמכם ועל המחשבות והרגשות שלכם לגבי  האחרים הסובבים אתכם או על המציאות שאותה אתם מקיימים. יש חברויות , עבודות, עיסוקים שתם זמנם. וישנן חברויות , שותפויות ועיסוקים שממתינים לכם.
לא תוכלו לנוע אם לא תאירו מקומות אלו בעולמכם הפנימי... תנועה חיובית יכולה לבוא רק ממקום של אמת פנימית הקשורה יותר מהכול להגשמת ייעודכם האישי והקולקטיבי.
לכן השיקולים הם ערכיים בלבד.

אם אתם  רוצים לצמוח ואלו שלידכם אינם מוכנים לעשות זאת, הקדישו להם פחות... במהרה יבינו גם הם שזהו צו השעה.
מצאו פרטנר מתאים לחלוק איתו עניינים אלו ממקום של סבלנות וקבלה.. הקצו לכך זמן ביומנכם מומלץ בהתחלה לפחות שני מפגשים בשבוע... המיועדים לנושא זה.
צרו מעגלי חברתיים המתאימים לערכים שלכם ונסו לבחון יחד את המשמעות של צמיחה רוחנית ,כבר יש מספיק אנשים בעולמכם שיכולים לעזור לכם להנחות מפגשים מסוג זה..
חשוב בהזדמנויות אלו לברר את הצרכים של חברי הקבוצה, וביחד לברר כיצד אתם יכולים להשפיע  ולעזור גם  לאחרים מחוצה לה.


מפתחות נוספים לגאולה ימסרו בהמשך ...
באהבה גדולה
מועצת התשעה באמצעות מאירה אביב מורה רוחנית ומתקשרת.
050-7533233
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.