עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מהו תקשור? 
מאת: אילנה בהט 
     
 
"שמעתי עליו שהוא מתקשר עם... (משה רבנו, ישוע, בודהא, אלוהים... מחק את המיותר). לפרקים אתם שומעים את המשפט: "אני מתקשרת עם...", אפשר שהינכם מתרשמים, ואולי מטילים ספק, או חשים פחד...
הבה נאיר את הבערות המתלווה אל המונח שכה פופולארי בתקופתנו. ראשית הבה נבהיר את המושג: המונח תקשור מגיע מהפועל: ק.ש.ר להתקשר, להיות בקשר עם.
באנגלית המונח מגיע מ: to chanell; chanelling - שפירושו המילולי: להיות ערוץ, להיות צינור (=לצנר). הכוונה: האדם הופך להיות מעין ערוץ, או צינור שדרכו אפשר להיות בקשר עם גורמים שאינם מצויים בעולמנו במישור הפיזי.


כיצד מתאפשרת התופעה?
בהיותנו הוויות המורכבות מחומרים שונים המצויים באטמוספירה, מוקפות בשדות הילה אלקרומגנטיים  בעלי קולטנים רגישים, ביכולתנו לקלוט שדרים המגיעים מכל מקום ברחבי היקום. הדבר מותנה בתדרים שלנו, עוצמתם, כיוונם, רצוננו החופשי. דמו לעצמכם רדיו ובו תחנות שונות. ביכולתנו לסובב את הכפתור ולהעבירו לתחנה שאנו מעדיפים. כל אחד מאיתנו מכיל אנרגיית חיים תבונית. כשם שביכולתנו לקלוט אנרגיות שונות הסובבות אותנו בכל המישורים והממדים, כך אנו גם משמשים תחנות המשדרות את האנרגיה שלנו עצמנו כלפי חוץ...
אנו משדרים את הכוונות שלנו כלפי היקום. כוונות אלו הן אנרגיות מגנטיות המושכות אליהן את התוכן המועבר בגלי הקול. תוכן זה יכול להיות מודע לנו, יכול הוא גם להיות תשדיר מתת-המודע שלנו, אשר משדר ללא הרף...
הכוונות הן תבניות אנרגיה המורכבות מהתכולה הפנימית שלנו, אשר אנו על פי רוב מודעים אליה: אלו הן המחשבות והרגשות.
.
מחשבות ורגשות חיוביים מהדהדים בתדרים גבוהים וממגנטים אליהם מהיקום תצורות אנרגיה דומות. (החוק "דומה מושך דומה" הינו חוק יקומי שפועל עלינו, כמו גם מפעיל אותנו!).
מחשבות  ורגשות שליליים הינם בעלי תדר נמוך, דחוס המושך אליו מהיקום אף הוא, את מושא ההתמקדות שלנו. אם נתמקד בכעס, נמגנט אלינו מאורעות "חיצוניים" המשקפים לנו את תחושתנו הפנימית. המילה חיצוני הוכנסה למירכאות משום שלמעשה אין כל חציצה אנרגטית בין מה שנכנה "הפנימיות שלנו" ל"חיצוניות". כדי להמחיש זאת, הבה נדמה לעצמנו כדור, או גלגל שיש להם פנימית. והרי החלק הפנימי שייך ותלוי בחיצוני, וכן גם הפוך.
כל כדור הארץ, כשמו כן הוא - כדור שסך כל חלקיו מחוברים אנרגטית וכן היסודות משותפים.
במערכת האנרגטית של בני האדם ישנם מרכזים אנרגטיים בעלי תפקיד, פונקציה שונה, אשר ביחד הם מרכיבים את כל הנדרש לכל תחומי החיים. תפקודים אלו באים לידי ביטוי ברמה הפיזית - בגוף (בריאות - לעומת חולי), בנפש, במנטאלי וברוחני.
.
חלק ממרכזי האנרגיה, המכונים "צ'אקרות", אחראים על מישור הקיום הפיזי. אחדים מהם מקשרים אל מישורי קיום אחרים ("שמימיים"). אלו כאלו מקושרים ביניהם ברצף אנרגטי א ח ד.
ישנם בני אדם, אשר באופן טבעי, החל מהלידה שלהם, מפעילים את כל מרכזי האנרגיה בגופם. אנשים אלו יזכו להיות "ארציים" כמו גם "רוחניים". למעשה, הם נמצאים במציאות מורחבת וביכולתם לגייס אמונה, אהבה, התלהבות – שהן מהויות ואנרגיות של המישורים ה"עליונים" ולרתמם לביצוע בחומר, כאן ועכשיו.
בני אדם אחרים נולדו עם חסימות במרכזי האנרגיה הגבוהים. אנשים אלו אינם יכולים לתקשר עם העולמות העליונים, בין במודע ובין בלא מודע. בהיותם בלתי מחוברים אל מרכזים אלו הקשורים אל החלק הרוחני ("הגוף הרוחני") הם אף יכולים להיות ספקנים מאוד לגבי כל מה שאינו ניתן למדידה, תיוק וסיווג בחמשת החושים הפיזיים.
לעתים מרכזי האנרגיה נחסמים כתוצאה מתכולה אנרגטית שלילית. אפשר לפתוח את החסימות בקלות, וכן לחבר אנשים שאינם חווים את המציאות הכוללת - אל מרכזי האנרגיה הגבוהים.
ישנם אנשים שמפחדים מתקשור.
אכן, אנשים שאינם מחוברים אל מהותם הרוחנית עלולים לפתח פחד, אי אמון ורתיעה מכל מה שאינו מוחשי להם, כאמור. כל פחד נובע הן מטראומה כלשהי שחוו, הן מכך שטבעי לפחד מהלא נודע ולא מובן.

האם תקשור יכול להזיק?

הסברנו כי לתקשר פירושו להיות ערוץ. בהתאם לתדרים שלך, לכוונות ולתכולתך הפנימית (אמונות, מחשבות, רגשות, רצון) הינך יכול לתקשר עם תדרים הדומים לך. כאשר אדם מתקשר בצורה בלתי מודעת ובלתי אחראית, כולל עושה סיאנסים במטרה לקבל מידע מרוחות של נפטרים, הוא עלול בהחלט להינזק. הנזק הינו יציאה מאיזון, התחברות לתדרים נמוכים ומטעים, אפשרות יצירת קשר עם רוחות של נשמות "תקועות" שיטעו אותו ואף יחפשו להידבק אליו. (תופעת ה"דיבוק").
.
האם תקשור יכול להועיל?
כמובן שאם התקשור יכול להזיק, בשימוש בלתי נכון ואחראי, הוא גם יכול להועיל. לכל דבר יש את הפן החיובי כמו גם את השלילי. (+) ן (-).
כאשר אדם מתואם עם תדרים גבוהים הוא יכול ל"סובב את הכפתור" ולבחור להיות ערוץ של ריפוי, ערוץ של ידע, ערוץ של יצירתיות והשראה.
באמצעות תקשור אפשר להתחבר לראיית האמת ברובד גבוה יותר. במקום להסיק מסקנות בהיקש לוגי, רציונאלי, שהינו מוגבל משום שהוא מותנה במה שידוע לך מהעבר, אפשר "לעשות קפיצה" ולהרחיב את ההסתכלות.
משל:
משל הדבר לאדם אשר נמצא בבניין מגורים רב קומות ומסועף. הוא אינו יודע זאת. הוא נולד וחי כל חייו בתוך המסדרון ומעולם לא יצא החוצה. הוא מכיר אך ורק את המסדרון בו הוא חי. הוא מכיר את הדלתות אשר במסדרון אשר חלף על פניהן, הוא משער שאר הדלתות, אותן הוא רואה דומות. הוא אינו משער כלל כי מתחתיו ומעליו קומות לרוב אשר מתחברות ביניהן באמצעות מעלית, מדרגות, מדרגות חרום, קווי טלפון ועוד.
דמו כי אותו אדם יעלה על מסוק שיטוס מעל הבניין שלו. תהיה לו אפשרות לראות מלמעלה את כל תווי המתאר של הבניין, יוכל להביט אל תוך הדירות הבלתי מוכרות לו, יוכל גם לראות כיצד הבניין מתחבר עם כל השכונה וכל המרחב.

זוהי דוגמא ומשל למה שתקשור יכול להעניק לך: הצצה מגבוה בכל מה שאתה חווה. קוראים לזאת במונחים הרוחניים: "שיעורי חיים". ברגע שאדם מודע לנושא השיעור שלו, לסיבה שלו, ביכולתו לצאת ממנו הרבה יותר מהר, אם הוא מקשה עליו. לעומתו, אדם שלא יבין כי מה שהוא חווה הינו שיעור, לא ידע כי יש לו סיבה ותכלית רוחנית, מטרת על של נשמתו, גם לא יוכל לצאת מהמצב באותה קלות.
התקשור מעניק: אמונה רבה, היקף נרחב של ראייה, תובנות רוחניות המעניקות פשר וטעם לחיים עצמם, יכילו את אשר יכילו. (קשיים, מחלות, צרות וכדומה, כמו גם חוויות טובות ונעימות...)

מהי חווית התקשור?
תקשור הינו הרחבת מצב המודעות. התודעה מתרחבת וקולטת אינפורמציה באמצעות תחושות, רגשות, טלפאטיה, ידיעה ברורה. חוויה זו היא מאוד נעימה ומלווה תחושת שלווה שניסכת בגוף. דרך כניסה למצב של הרפיה עמוקה ושקט נפשי ניתן לסובב את התחנה לקליטת הערוץ הנחוץ.

עם מי מתקשרים?

בני אדם יכולים לתקשר עם כל דבר שיתכוונו אליו. מדובר בבני אדם אחרים, ישויות שלא בגוף, בעלי חיים, עולם הצומח, עולם הקריסטלים, כוכבים ועוד... למעשה, אין גבול לדמיון וליכולת עם מי לבחור לתקשר.
בני אדם מתקשרים עם האני העליון שלהם, עם הנשמה שלהם, עם חלקים באישיות שלהם, שלעתים בלתי מוכרים ומודעים להם. (הם מכונים "חלקי צל").
כאמור, יש קשר לתדרים בהם נמצאים. באופן כוללני מעט נוכל לסכם את התדרים בשתי סקאלות: א. אור  ב. חושך.
במונח "אור" נכנה את המודעות לכך שאנו יוצרים את המציאות, את ה"יש", את הנשמה. מאפיין את האור: אהבה, אמונה, אופטימיות וכדומה...
במונח "חושך" נכנה את חוסר המודעות ליצירת מציאות, את הפחדים, את האגו. מאפיין את החושך: חוסר, פחד, כעס ורגשות שליליים לסוגיהם השונים...
על-פי-רוב, כשמדברים בתקופתנו על המונח תקשור, שהיה ידוע בכל התקופות תחת שמות שונים לאנשים שעסקו בו (יידעונים, מעלים באוב, אורקל, נביאים וכדומה...) מתכוונים לאנשים שיכולים לבוא בקשר עם ישויות שלא בגוף. מדובר או בנשמות של נפטרים, בחוצנים (אשר קיומם בכוכבים אחרים), בישויות למיניהן (אור או חושך), במלאכים.

כל מתקשר הוא ערוץ
אנשים המחוברים לתדרים של "חושך" יתקשרו עם ישויות, חוצנים, נפטרים וכדומה אשר קשורים אף הם לתדר הזה. תקשוריהם יאופיינו מאידך, בפיתוי לרכישת ידע, ומאידך לא יחסכו באיומים ובהתרעה על סכנות. התחושה העולה כאשר שומעים או קוראים אותם הינה של פחד, אי נעימות וכדומה.
אנשים המחוברים לתדר על "אור" יתקשרו עם גורמים מהאור, כולל מלאכים.
תקשוריהם יאופיינו באנרגיה של אהבה. התחושה שעולה כשקוראים או שומעים את הדברים הינה נעימה ומיטיבה.
לעתים בני אדם אינם מבדילים במקור הערוץ איתם הם מתקשרים. כדי לענות על צרכי ה"אגו" שלהם הם יקבלו שמות שונים אשר יותאמו לאמונותיהם. אין השם של הישות בהכרח מעיד על תוכן ועל אמיתות הדברים. לעתים הן המתקשר טועה שלא במכוון, ולעתים כמובן שיש הטעייה מכוונת.
אנשים אינם צריכים להעריץ מתקשרים, אלא להבין שבידי כל אחד מהם היכולת להרחיב את המודעות שלו, ל"סובב את כפתור ההפעלה" בתחנת הממסר הפרטית שלו, ולקבל מידע מהיקום.

המידע מגיע בכל מיני אופנים
הוא יכול להגיע בכל אחד מחמשת החושים המוכרים, כמו באמצעות החוש השישי הפחות מוכר למרבית האנשים. הוא יכול להגיע בראיה על חושית, בשמיעה על חושית, בריח על חושי, בתחושה (חוש המישוש), טעם על חושי. הוא יכול להגיע בטלפאתיה – ידיעה פנימית. הוא יכול לנבוע תוך כדי כתיבה אינטואיטיבית, תוך כדי יצירת אומנות (הוא בגדר "ההשראה העליונה"). הוא יכול לנבוע אף תוך כדי דיבור. (אנשים מייעצים למישהו ולפתע שומעים כיצד דברי חכמה והגיון בוקעים מפיהם...)

האם כל אחד יכול לתקשר?
מכל האמור לעיל, מובן הדבר כי יכולת התקשור, כלומר להיות ערוץ למידע מכל הסוגים, הינו דבר הטבעי לכל בני האדם, באשר הם "רוח בבשר ודם", ניצוץ אלוהים בגוף.

מה דרוש כדי להפוך למתקשר?
ראשית על האדם לדעת כי תקשור = חיבור. כשאתה הופך להיות מתקשר, אתה קודם כל מתחבר ל ע צ מ ך! אתה מתחבר לנשמה שלך! אתה מתחבר להדרכה הפנימית ולחכמה הטבעית ש ל ך!
תהליך מודעות ליצירת מציאות, תהליך של הבנה אנרגטית בדבר חשיבה חיובית, לעומת חשיבה שלילית, נחוצים להפוך אותך למתקשר אמת. למתקשר טוב באמת.
עליך ללמוד לפתח את האינטואיציה שלך. להתחבר אל האמת הפנימית שלך ולסמוך עליה...להתחיל לשאול את עצמך את השאלה: "מה אני מרגיש לגבי..." ולא רק "מה אני חושב על"... עליך להעלות תדרים על-ידי לקיחת אחריות על תכולת הפנימית. כאמור, מחשבות, רגשות, אמונות. לדעת כי אתה שולט במציאות שלך!
אף ישות לעולם לא תכתיב לך מה לעשות ומה לחשוב.
ישויות האור, המלאכים, המדריכים שלנו, מגיעים רק לאחר שאנו קוראים להם ונותנים להם את הסכמתנו ורשותנו המלאה לייעץ לנו.
כל מדריך, בגוף ושלא בגוף (הכוונה למדריך רוחני שיכול להיות ישות אור או מלאך) הינו רק היועץ שלנו. אין הוא מחליט עבורנו ואין לו כל זכות לגזול מאיתנו את זכות הבחירה החופשית שלנו!. זכרו את החוק היקומי החשוב ביותר בממד הזה: "הכול צפוי - והרשות נתונה".
יש אפשרות תמיד לשנות בחירות של נשמה, לרפא, להתמיר ("טרנספורמציה", שינוי), לשנות.

כיצד לבחור את המתקשר שלכם
הקשיבו לתחושות הבטן. האמינו פחות למה שאומרים לכם, למי שמפורסם, לשמות עם מי מתקשרים....
הקשיבו לקול של המתקשר, הביטו בעיניים שלו, הרגישו אם הוא המתקשר המתאים עבורכם.
זכרו: כל אחד יכול לתקשר, שפירושו ומשמעותו – להרחיב את הערוץ שלו ולקלוט ממסרים מסייעים בכל תחומי החיים. יהיו אלו ה"ארציים" ביותר, או הרוחניים והמשמעותיים ביותר. (מסלול נשמה, ייעוד וכדומה...)
הכוח בידיכם! היכולת לשנות ולהתחבר, איש-איש לעצמו, לעוצמתו – נתונה כעת בידיכם!
עליכם רק לבחור...
הצהרה מתאימה להתחיל תהליך שכזה תהיה:
"אני בוחר/ת להתחבר לגוף הרוחני ש ל י !"
"אני בוחר/ת להיות באיזון ובחיבור מ ל א: פיזי, רגשי, מנטאלי, רוחני!"
"אני יוצר/ת את המציאות ש ל י בכל הכלים שביכולתי לקבל!"
"אני מאפשר/ת את החיבור"!
וכפי שאומר קריון, המתוקשר על ידי לי קרול: "וכך קורה"!

ספרים מומלצים:
סאניה רומן (מתקשרת עם אורין):"להיפתח לתקשור", הוצאת מרקם. (וכן כל ספריה).
לי קרול (מתקשר עם קריון) כל הספרים, בהוצאת אור-עם.

אילנה בהט - מורה רוחנית, רייקי מאסטר, מתקשרת וסופרת. טיפולים אישיים, קורסי, הרצאות, מדיטציות.
ספרים בתקשור:
"שחר עלות התודעה - מפתחות להארה אישית ופלנטרית", "שער להתקדשות - יצירה מודעת", "תודעת האחד- שיחות עם רבי עקיבא", הוצאת לוטוס.(ספר חדש!)
דיסקים בדמיון מודרך: "חיבור להיכל הנשמה", "מלאך החלומות" (ריפוי לילדים)
אתר הבית:

www.lotuscenter.co.il

ilana@lotuscenter.co.il
טל: 050-7662055

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.