עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

פאנג שוואי - כיצד נזמן שפע וחברה לחיינו 
מאת: גלית רוטשילד 
     
 

"רב הנסתר על הגלוי". ואכן רבים מאיתנו נחשפים לאחרונה לידע העולם הנסתר, העולם שמעבר לכאן ועכשיו, מעבר לחומר שניתן לתפשו באחד מחמשת החושים. עולם זה הינו רחב ומגוון וכלולים בו תחומים רבים. רבים מהם עוסקים באנרגיות.
האנרגיות סובבות את חיינו ונמצאות בכל מקום. גם בביתנו קיימות אנרגיות, ומן הסתם נרצה שהן יהיו החיוביות והאיכותיות ביותר.
כיצד נוודא כניסת אנרגיות טובות לביתנו? כמו בכל דבר -
נתחיל מההתחלה...


הכניסה לבית מהווה את אחד האלמנטים החשובים ביותר בפאנג שוואי!הכניסה לבית (עוד מבחוץ)היא זו שאחראית לכמות ואיכות האנרגיה שנכנסת לבית פנימה. דרך הכניסה לבית נכנס הצ'י ומתפזר בבית כולו.
כאשר הכניסה היא מזמינה ,מסודרת, נקייה ומטופחת - היא בעצם "קוראת" לאנרגיה להיכנס לתוך הבית.
אופי האנרגיה במצב שכזה יהיה איכותי וחיובי מאוד וזאת בעצם מטרתנו.
חוסר צ'י או צ'י שאינו איכותי וחיובי עלול לגרור מגוון בעיות או קשיים כמו חוסר בהזדמנויות חדשות בחיים, חיי חברה מועטים או לקויים, קשיים הקשורים לשפע ועוד ועוד.

שער הכניסה - שער הכניסה צריך להיות תקין ולהיפתח בקלות. צמחים ושיחים למיניהם המפריעים לפתיחת השער במלואו, מפריעים גם את כניסת הצ'י פנימה. אם יש כאלו- יש לדאוג לגזמם על בסיס קבוע.
.
שלט כניסה לבית - אם מדובר בבית פרטי אזי שלט כניסה צריך להיות כבר בסמוך לשער הכניסה. שלט ע"ג השער, שלט תלוי ליד השער או שלט ע"ג קיר צמוד- כל האפשרויות המוזכרות לעיל הינן טובות באותה המידה ובלבד שיהיה שלט ברור הכולל לפחות שם משפחה.

שביל הגישה לבית - אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי או בבנין משותף- שביל הכניסה לבית צריך להיות כזה שנעים ונוח לצעוד בו, ללא מכשולים או מהמורות בדרך(אם יש כאלו- חשוב לתקנם מייד). שיחים , צמחים ופרחים לאורך השביל- נוכחותם חשובה מאוד,
הם בעצם "קוראים" לצ'י ומכוונים אותו לכיוון דלת הכניסה הראשית של הבית. השביל עצמו צריך להיות נטול שיחים שצמחו לכיוונו ובעצם מפריעים את תנועת העוברים והשבים. כמו-כן תאורה תקינה לאורך השביל חיונית ביותר.
.
דלת הכניסה לבית - כמו שער הכניסה, גם הדלת - חשוב מאוד שתהיה תקינה ותפתח בקלות. דלת שפתיחתה איטית, קשה או מופרעת מסיבה כלשהי-  דיירי הבית ירגישו כי דרכם קשה בחיים, דברים לא זורמים ויש קושי להוציא  אל הפועל תוכניות. דלת כניסה שיש מאחוריה מתלה בגדים/מעילים או אי סדר - דיירי הבית ירגישו כי יש חוסר בהזדמנויות בחייהם, וקיימת "תקיעות" מסוימת בתחום אחד או יותר. יש להסיר מתלה זה ולהעבירו למיקום אחר אשר לא יפריע לפתיחת הדלת (זה נכון לגבי כל דלת, אך בעיקר בהקשר של דלת הכניסה).
גם כאן חשוב לדאוג לשלט מזמין כדי להנחות את הצ'י פנימה. מכיוון שמדובר בדלת הכניסה לבית ולא באזור ציבורי כמו שער הכניסה, ניתן לתלות שלט ברוח אישית יותר כמו: "ברוכים הבאים"כאן גרים בכיף" וכדומה.
ארונות נעליים למיניהם, אחסון בכל צורה או גודל שהוא- עדיף שלא ימוקמו בסמוך לכניסה לבית.
.
צמחיה בקרבת הבית - צמחיה הנשתלת בקרבת הבית ובכלל זה באזור הכניסה כולו- חשוב שתהיה מטופחת ופורחת. אם צמח מסוים נובל או מתייבש - יש לבדוק מה הסיבה לכך ולטפל מיד. צמחים בעלי עלים מחודדים ודוקרניים- עדיף שלא ימוקמו בכניסה או באזור ישיבה בחצר.

אז בפעם הבאה שאתם נכנסים הביתה,
בדקו את סביבתכם-
האם יש מקום לשינוי?

.
גלית רוטשילד, יועצת פאנג שוואי מוסמכת
נייד:  0528062404
galitrot@nana.co.il

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.