עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"מלחמת האור והחושך" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 

תיקשור עם האר''י הקדוש
יום שישי, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא.
פיתחו לבכם ונסו להרגיש סובלנות ואהבה. בלהט החיים החולפים עליכם אין זמן לתחושות אלה, כמו שאין לכם מספיק תשומת לב לדבקות ואהבה ב"שמו יתברך".
כך שבמקום להרחיב את הכלי שיהיה ערוך לקלוט אמונה ודבקות, קולט הכלי בתוכו רעשים והפרעות מכל סוג שהוא.  ואותן הפרעות מונעות מכם דבקות ואהבה לאלוהים ולשאר יצורי אנוש.

 
הנכם נוהגים לשוחח ולדון בדברים או על הדברים וצר לכם על שכך הם פני הדברים עבורכם כי הנכם מחמיצים את הקסם והנס בחיי היומיום, אך במקום לעלות שלב נוסף ב"סולם יעקב" אשר יקרב אתכם למרגלות "כיסא הכבוד" עדיין הנכם עסוקים במעללי היקום הפיזי, הופכים בה והפכים בה, במשבצת, כאשר הארץ המובטחת ממתינה לכם אי-שם מעבר לפינה אך אינכם רואים אותה.  הייתם יכולים לראות אותה אילו הצצתם מעבר לפינה.
דברי אלה אינם חדשים עבורכם ובכול זאת חדשים ביותר.  הם אינם חדשים היות ודיברתי עליהם שתי וערב, ובכול זאת חדשים עבורכם כי מרגע זה ואילך בואו נאמר משבוע זה קדימה הנכם פוסעים אל תוך מימד אנרגטי חדש אשר אמור ליצור עבורכם עליית מדרגה ולהביא אתכם למקומות אשר מעולם עוד לו הייתם בהם.
 
כל אשר קורה ביקום הפיזי לאחרונה הנו פיצול התנגדות והקצנה של הדואליות המתרחשת ביקום והנכם מבינים דואליות זו כ"יום ולילה, טוב ורע", כך שנקודת האמצע מטשטשת והולכת וכל אחד יהיה חייב לקחת צד כלשהו היות והמלחמה קרבה ובאה.
במלחמה זו ילחמו שני כוחות, הכוח האלוהי וה"נַגָד".  כפי שהנכם רואים וחווים מסביבכם יותר ויותר מסממניו של ה"נגד" תופסים מקום ופחות ופחות מוטיבים של אושר שמחה ואהבה מוצאים להם ביטוי.
 
אכן קיימות קבוצות רבות אשר עוסקות בהפצה של האור כאשר הדגש הנו על אהבת אדם והבריאה והאלוהים, אך יחד עם זאת רבים אחרים אינם מוגדרים כשייכים לצד זה או אחר.  אפשר לומר כי טרם הביעו דעה במישור הפיזי והמטאפיזי, ולמעשה אותם אלה יכולים להכריע את מצב הלוחמה אשר מתחזק והולך עד שיגיע לנקודת הרתיחה.
דעו כי גם אם תפרוץ מלחמה וגם אם יתגברו סממני הרע, אין זה אומר כלל כי ידו של ה"נַגָד" על העליונה.
מעל למשחקי הטוב והרע קיימת אחדות של האלוהות, ובאותה אחדות אין זה משנה כלל.  אך יחד עם זאת האבולוציה וההתפתחות של הפלנטה והשדרוג של אותה אלוהות אחידה ומאוחדת דורשים את התגברות הטוב על הרע וניצחונה של האהבה והסובלנות וכל הערכים הקשורים לכך על כוח ה"נגד".
 
היקום הפיזי מלא בשגריריו של ה"נגד". הם מסתתרים בחזות רגילה ורק מדי פעם מתפרצת כמו פצצת תאורה התנהגות המוכיחה עד כמה כוח זה הנו אובססיבי ומסתתר במקומות הבלתי צפויים לחלוטין.
דעו כי לאו דווקא מדינות המאיימות הן אותן מדינות שעלינו להתחמש בפניהם.  ה"נגד" עובד באופן עקיף ובלתי נגלה.  לכן כל כך חשובה תשומת הלב והאהבה של "כוח החסד והטוב", כי כוח זה הוא היחיד אשר יודע לנטרל.
פנייתי זו היא ברמה האישית לכל אחד אשר הקורא את הכתוב.  אם יקרה לכם אהבתכם שמחתכם ואושרכם, ויקרים לכם האנשים אשר נמצאים סביבכם, עליכם לעבור מתיאוריה למעשה וליישם בחיי היומיום את ההנחיה "ואהבתך לרעך כמוך", כי רק אהבה זו תרומם, תאדיר ותיצור מציאות אשר כולנו מייחלים לה כהוכחה והשתקפות לניצחון האלוהות על ה"נגד".
השאלה צריכה להיות, מה אתם מתכוונים לעשות בנושא?  זכרו כי המטלה היא כבדה ואין עליכם להקל ראש.  עליכם להצטייד בכוחות נפש, להצטייד באהבה, זה המסר.
הרבי
 
מירה כהן ודניאל נוראל
למסרים נוספים:    www.messarim.co.il

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.