עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

"הכנות לראש השנה" 
מאת: דניאל נוראל ומירה כהן 
     
 

תיקשור עם האר''י הקדוש
יום שישי 12/09/08, שלום רב שבת שלום, ברוכים הנמצאים בעמק, שבו נא.
חג ראש השנה מתקרב ויש הכנות לקראתו. הכוונה היא להכנה פנימית, התכוונות וחקירה, סיומם של דברים וניקיון פנימי על מנת להגיע לאותו יום כאשר "העבודה נעשתה".
אלה הם הימים האחרונים של השנה אשר מסתיימת ואל נא תתעצלו.  שבו ורשמו על מה חלפו הימים.  מה טרחתם ומה עשיתם, וגם מה פספסתם.  רשמו איזה שינוי קרה בכם, האם צמחתם, האם התקרבתם "אליו" או התרחקתם "ממנו".  האם שיפרתם את חייכם, האם הנכם מרגישים מקובלים, בסבר פנים יפות, או בהסתר פנים "ממנו", ואם כן מדוע?

 
ילדים יקרים, זה הזמן לעבודה, כאשר נפשכם נכונה ומוכנה להתערטל "בפניו" ולספר "לו" את כל העובר עליכם ביושר לב.  זכרו כי המשא המונח על כתפיכם אינו אלא הדרך "אליו".  כי אלמלא המשא הייתם שוכחים לשחר את פניו, הייתם שוכחים להטיל יהבכם "בו".  לכן דרך זו, קשה ככול שתהיה הנה הדרך לאחדות "עמו", קבלה ואמונה.
דעו כי רק מתך הטמעות מוחלטת "אתו - בו" תגיעו הביתה.  ככול שתחושו יותר את הפירוד ואת הקושי זוהי עבורכם הוכחה לכך כי הנכם מייחלים "לו" ומחפשים "אחריו" ומתגעגעים ל"נוכחותו" בכם.
לכן שתתעורר בכם השמחה לקראת ראש השנה, לקראת העבודה שעליכם לעשות על מנת לבחון את הימים שחלפו ולתת להם את הערך המגיע להם כחלק מהתפתחותכם והתקדמותכם "לקראתו".  ולהבין כי לא סתם כך חלפו להם ימים רבים כהרף עין, אלא כדרך, כמטרה, כהתפתחות האלוהי שבכם לאיחוד מלא "עמו".
 
הנכם צומחים אל בין הניגודים, אלמלא הניגוד לא הייתה צמיחה, אלמלא הניגוד לא הייתה לידה, ואלמלא חוויתם בתוככם בחיי היום יום את הניגודים של כאב ושמחה, קלות וקושי, לא הייתם מגיעים לנקודת ההתעלות והדבקות בהן הנכם נמצאים היום.
התבוננו סביבכם, כולם שוחרים פניו של האל, מי מתוך אינטרס ומי מתוך אהבה.  מי מתוך התנסות ומי מתוך דבקות, חקירה וחיפוש, אך כולם שם מכירים בהיותם חלק מרוח אינסופית בלתי מוגדרת וכי געגועים הנם כל אשר מניע ומעצב את חייהם ביקום הפיזי.
לפני החג תיקל עליכם הדרך לדבקות היות והתדרים האנרגטיים של החג כבר נמצאים כאן.  הרוח המלווה אתכם הנה רוח של התעלות, שמחה וציפייה לאותו רגע בו תתחלף השנה ותתחילו צעדיכם הראשונים בשנה חדשה הבאה עלינו לטובה.
 
קבלו ילדים את הייסורים העוברים עליכם באהבה, אין דבר שאין לו סיבה, הסבר או מקום. תאמינו כי הדרך בה הנכם הולכים דרככם היא, בחירתכם , וכי למעשה הנכם אלא משרתים את הכלל, ומעבר להיותכם משרתים את הכלל הנכם משרתים את היקום, ומעבר להיותכם משרתים את היקום הנכם משרתים את הבריאה, ומעבר לכך את האלוהות.
לא משנה כלל אם הנכם נמלה העושה דרכה או גביר, כולכם מתואמים באופן מושלם עם תוכנית הבריאה.  לכן הירגעו, אין היקום הזה אלא גשר עבורכם, שדה משחקים ולימוד.
 
אל נגד עיניכם תהיה רק "דמותו" כי הנכם חלק מהדמות האינסופית הזו, דמות אדם אך אינסוף לו,  והידיים ידי אדם והגוף גוף אדם והנכם חלק מאותה דמות כאשר כל אחד מכם שייך לחלק אחר בגופו.
מן הראוי שתתייחסו לעצמכם בכבוד מלכים ותתנו אותו כבוד למי שנמצא בפניכם, כי בתוך הפסיפס האינסופי הזה כולם חלקיקים "ממנו".
עד כאן דברי.  הרבי
 
למסרים נוספים: www.messarim.co.il
מירה כהן ודניאל נוראל

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.